یک مرد مرده در کنار خانواده اش در سن آنتونیو خانه شناخته شده است به عنوان یک سرباز مستقر در پایگاه مشترک سن آنتونیو-قلعه سام هوستون نظامی و مقامات پلیس روز جمعه گفت.

پلیس با انجام یک چک رفاه یافت می شود بدن از جارد Esquibel Lsc, 38, در یک SUV پارک شده در داخل گاراژ یک خانه در 100 بلوک قرمز بید روز پنج شنبه با توجه به سن آنتونیو دفتر معاینات پزشکی است. آنها همچنین دریافتند که بدن از 36 سال دو پسران سنین 4 و 11 ماه و دو دختران در سنین 3 و 1.

سن آنتونیو رئیس پلیس ویلیام McManus به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب حادثه “بود و نه یک تصادف” و مرگ و میر به نظر می رسد ناشی از مسمومیت با مونوکسید کربن.

Lsc اختصاص داده بود به 470th اطلاعات نظامی تیپ در پایگاه مشترک, سن آنتونیو, ارتش تایید کرد در یک بیانیه جمعه. آن آشکار نیست رتبه خود را.

“قلب ما و donating به خانواده متوفی گفت:” تیپ سخنگوی مونیکا Yoas ذکر است که اطلاعات تکمیلی منتشر خواهد شد پس از اعضای خانواده ابلاغ شده است.

همسایه گفت: فاکس سن آنتونیو که مرحوم خانواده که از نقل مکان به محله در ماه ژانویه به نظر نمی رسد “عادی” و اغلب می تواند دیده می شود صرف وقت در خارج از منزل.

McManus گفت: پلیس نامیده می شدند به خانه در ساعت 10:30 صبح پنج شنبه برای انجام چک رفاه پس از Lsc بود که کار از خانه شکست خورد به گزارش به وظیفه.

افسران یافت چه San Antonio Express-News به عنوان “یک مرموز توجه داشته باشید’ با اصطلاحات نظامی که مورد نیاز یک عضو نیروهای مسلح به کشف” ارسال شده در درب جلو.

“تفسیر آن وجود دارد مردم بدن و یا مردم در داخل و نه را وارد کنید” McManus گفت: اخبار 4 سن آنتونیو.

افسران غلبه بر چه McManus به عنوان یک “سنگین مضر دود” ناشی از خانه باعث آنها را به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی صحنه با توجه به San Antonio Express-News. پلیس در آنچه به نظر می رسد مواد منفجره باعث تخلیه در نزدیکی خوابگاه.

هنگامی که صفحه اصلی تلقی شد ایمن را وارد کنید, پلیس کشف خانواده در پشت یک SUV پارک شده در گاراژ با توجه به چند گزارش های رسانه ها. دو گربه مرده پیدا شد در یک سبد در صندلی جلو.

“بر اساس توجه داشته باشید که ما دریافت کردیم بسیار محتاط در مورد رفتن و ما در تلاش برای پیدا کردن آنچه در آن وجود دارد قبل از ما ساخته مطلب” McManus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب.

“گفت: آن را بسیار وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف که” او گفت:.

این مورد تحت بررسی توسط سن آنتونیو اداره پلیس و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی ارتش بیانیه ای گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط کت Bouza از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de