ارتش توقف خشکیده دوره پس از 90 دانش آموزان تست مثبت برای Coronavirus

U. s. Army Special Operations Command مقامات امروز اعلام کرد که 90 نفر از دانشجويان بودند که رفتن را از طریق آموزش بقا در فورت براگ در کارولینای شمالی آزمایش مثبت برای COVID-19.

این سربازان شرکت کننده در بقا فرار از مقاومت و فرار (SERE) البته با توجه به انتشار اخبار از ارتش ایالات متحده John F. Kennedy ویژه جنگ های مرکز و مدرسه.

جزئیات بعدی: ناشناس باقی می ماند در بر داشت در همان منطقه به عنوان بدن از فورت هود سرباز

نیویورک تایمز اولین گزارش این خبر.

از 110 دانش آموزان در این دوره 82 دانش آموزان همراه با هشت مدرسان آزمایش مثبت برای COVID-19 جانیس, برتون, سخنگوی SWCS گفت: Military.com. این دوره متوقف شد و تمام 110 سربازان در حال قرنطینه برای 14 روز برتون گفت.

سه هفته خشکیده دوره در اردوگاه Mackall یکی از مراحل از نیروهای ویژه مدرک تحصیلی دوره (Q-دوره). دانش آموزان دریافت دو هفته آموزش به یاد بگیرند که چگونه به زنده کردن زمین فرار از دشمن گشت مقاومت در برابر دشمن و تکنیکهای بازجویی و فرار از اسارت. در هفته سوم از دانش آموزان در حال شکسته را به گروه های کوچک برای یک میدان تمرین آموزشی که شامل دو تا چهار روز در یک زندانی جنگی تنظیم.

SWCS مقامات گفت که این فرمان اجرا سخت COVID-19 دستورالعمل در شیوع بیماری همه گیر.

“ما 2,400 دانش آموزان آموزش در اینجا هر روز در SWCS و که [90] تنها بیمار جمعیت ما” برتون گفت.

قبل از حضور در هر SWCS دوره دانش آموزان جدا شده برای 14 روز برتون گفت که اضافه شده است که اگر آنها تست مثبت آنها قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز.

“بهداشت و سلامتی ما دانش آموزان و کارکنان اولویت ما است” مسلح ، ژنرال پاتریک رابرتسون فرمانده و فرمانده از SWCS گفت: در انتشار. “ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از ما دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>