ارتش: Esper معکوس برای ارسال طرح فعال-سربازان وظیفه اصلی

واشنگتن — در یک ناگهانی برگشت وزیر دفاع علامت Esper در روز چهارشنبه لغو زودتر پنتاگون تصمیم به ارسال یک زن و شوهر از صد فعال-سربازان وظیفه از واشنگتن دی سی منطقه در حال رشد در میان تنش با کاخ سفید بیش از پاسخ ارتش به تظاهرات.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به اسوشیتد پرس گفت که برگشت پس از Esper با حضور در جلسه ای در کاخ سفید و پس از دیگر داخلی پنتاگون بحث. معلوم نیست اگر Esper ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مک کارتی گفت: او معتقد است که این تغییر بر اساس اطمینان به اندازه کافی وجود دارد حمایت نظامی در منطقه برای پاسخ به هر گونه اعتراض به مشکلات در صورت نیاز.

مک کارتی گفت: او دریافت اطلاع از پنتاگون سفارش به ارسال حدود 200 سربازان با 82 هوابرد را پاسخ فوری زور خانه فقط بعد از ساعت 10 صبح روز شنبه. ساعت بعد پنتاگون اطلاع او که Esper تا به حال معکوس تصمیم.

این حرکت برای حفظ نیروهای خود در این منطقه وجود می آید به عنوان رهبران پنتاگون در ادامه به اصرار آنها نمی خواهند به استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای کمک به سرکوب تظاهرات. پیش از آن در روز Esper بود tamped کردن تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ارسال نیروهای نظامی به “تسلط” خیابان گفتن با خبرنگاران در پنتاگون در کنفرانس خبری که او مخالف استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون در شامل زمان تظاهرات خیابانی.

فعال-سربازان وظیفه باید مورد استفاده در ایالات متحده آمریکا “تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” او گفت: “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.”

“این است که قصد ما در این نقطه را در نیروهای فعال ما نمی فکر می کنم ما نیاز به آنها را در این نقطه” مک کارتی گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “اما آن را محتاطانه به ذخیره قابلیت در صف, در یک رشته است.”

AP گزارش داد که روز شنبه که 82 هوابرد سربازان خواهد بود که برای اولین بار به ترک و خواهد بود بازگشت به خانه به فورت براگ N. C. باقی مانده از فعال-سربازان وظیفه که باید همه نگه داشته شده است در پایگاه های نظامی در خارج از شهر در شمال ویرجینیا و مریلند را کشیده در روزهای آینده اگر شرایط مجاز است.

اما پس از آن پنتاگون تغییر برنامه های خود را.

“این یک پویا وضعیت” مک کارتی گفت:, و اضافه کرد که 82nd Airborne troops “خواهد شد اقامت بیش اضافی 24 ساعت است و قصد ما — ما در حال تلاش برای آنها را برداشت و آنها را در بازگشت به خانه.”

فعال-سربازان وظیفه در دسترس بوده است اما استفاده نمی شود در پاسخ به اعتراضات.

در مورد 1300 فعال-سربازان وظیفه آورده بودند به منطقه پایتخت در اوایل این هفته به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد. این اعتراضها پس از مرگ در ایالت مینه سوتا یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه.

فعال-وظیفه واحد خواهد شد که آخرین باقی می ماند در حالت آماده باش است و ارتش 3 هنگ پیاده نظام است که به طور معمول قابل مشاهده به عنوان سربازان که ایستاده در آرامگاه سرباز گمنام. نیروهای شناخته شده به عنوان گارد قدیمی هستند و بر اساس نزدیک به سی در فورت مایر ویرجینیا شده اند و در 30 دقیقه هشدار وضعیت. آنها ادامه خواهد داد به آماده برای پاسخ به هر گونه شرایط اضطراری در منطقه در عرض نیم ساعت برای تا زمانی که مورد نیاز است.

پنتاگون رهبران همواره وجود دارد گفت: همچنان هیچ قصد استفاده از فعال وظیفه نیروهای در هر اجرای قانون ظرفیت. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به گارد ملی یا نیروهای دیگر.

تا کنون ایندیانا فرستاده است حدود 300 سرباز گارد ملی به سی تنسی فرستاده است حدود 1000 و کارولینای جنوبی فرستاده است بیش از 400.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>