ارتش قرارداد با جنرال موتورز برای جدید خودرو پیاده نظام بر اساس Chevy Colorado

ارتش ایالات متحده چتربازان از 82nd Airborne Division خواهد بود که اولین واحد برای دریافت خدمات جدید پیاده نظام حمله خودرو تحت یک قرارداد با جنرال موتورز دفاع LLC با هدف تجهیز سربازان با افزایش تحرک در میدان جنگ است.

ارتش در ژوئن 26 اعطا GM دفاع و شریک زندگی خود را ریکاردو دفاع یک قرارداد به ارزش تا $214.3 میلیون برای ساخت 649 ISVs است که می تواند airdropped و یا انجام شده توسط هلیکوپتر به مبارزه با توجه به اخبار ارتش آزاد است. این قرارداد با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت دفاع شامل “نصب و راه اندازی کیت جانبی سخت افزار و پشتیبانی لجستیکی.”

جزئیات بعدی: خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

GM دفاع ISV بر اساس Chevrolet Colorado ZR2 یک معماری ساخته شده در حدود 90 درصد تجاری-off-the-shelf قطعات با توجه به انتشار.

آن را می تواند حمل بار از از 3200 پوند و طراحی شده است که زنجیر-لود شده با یک UH-60 Black Hawk هلیکوپتر و داخلی انجام شده توسط CH-47 Chinook هلیکوپتر انتشار متحده است. ارتش همچنین می توانید ارائه ISV به نبرد با کم سرعت airdrop با استفاده از C-130 Hercules و یا C-17 Globemaster هواپیما.

این ISV مفهوم ظهور در سال 2015 زمانی که مقامات ارتش در مانور کنفرانس در Fort Benning, گرجستان تاکید کرد که نور یگان های پیاده نظام نیاز به یک نور فوق العاده مبارزه با وسیله نقلیه مجبور به ورود به عملیات.

GM دفاع و ریکاردو رقابت در برابر تیم از بروشور دفاع LLC و Oskosh دفاع LLC به عنوان به خوبی به عنوان SAIC و ستاره قطبی, Inc., در اولیه نمونه سازی سریع فاز از این تلاش ها در سال 2019 به طراحی بسیار همراه خودرو قادر به حمل یک نه مرد پیاده تیم ملی.

این ISV آخرین ارتش تلاش برای تجهیز نیروهای نظامی با مدرن میدان جنگ حمل و نقل. در سال 2015 این سرویس انتخاب شده Oshkosh برای ساخت مشترک نور تاکتیکی خودرو مشترک ارتش-سپاه تفنگداران دریایی برنامه به جای جنگ سرد دوران Humvee. اما ارتش آغاز شد و به سرعت خود را فیلدینگ طرح JLTV به عنوان بخشی از تلاش برای اصلاح میلیاردها دلار از برنامه های موجود برای سرمایه گذاری در آینده نوسازی تلاش.

“پیاده نظام پیراهن خودرو در دیدار با چالش هایی مواجه ایم به ما IBCT سربازان تحرک بیشتر و افزایش بقای,” کریس, سنگ, معاون مدیر قابلیت این مانور قابلیت توسعه و ادغام اداره در Fort Benning, گرجستان گفت: در ارتش آزاد است.

“به عنوان ارتش جدیدترین نور تاکتیکی خودرو, ISV اجازه خواهد داد که IBCTs انعطاف پذیری بیشتر و بیشتر مزیت رسیدن به هدف.”

ارتش قصد دارد به ارائه ISV به 82 1st Brigade Combat Team در فورت براگ در کارولینای شمالی در اوایل سال 2021 و زمینه 649 وسایل نقلیه توسط 2024. قرارداد آمده است که کار تمام خواهد شد به طور کامل توسط 2028.

گام های بعدی در این تلاش شامل جنرال موتورز دفاع ارائه هشت ISVs به آبردین مرکز آزمون در مریلند ظرف چهار ماه برای تست استیو Herrick ارتش این محصول منجر به زمین تحرک وسایل نقلیه برنامه اجرایی دفتر پشتیبانی رزمی و مبارزه با خدمات پشتیبانی گفت: در انتشار.

ارتش نیز برنامه ریزی برای برگزاری اولیه عملیاتی تست و ارزیابی ISV بعدی و تابستان و پاییز با توجه به انتشار.

“برنامه دفتر راهپیمایی به سوی ارائه ISVs به اولین واحد … در فورت براگ در حدود هشت ماه پس از قرارداد جایزه” Herrick گفت. “ما هیجان زده در مورد ماهیت تجاری این محصول به ارمغان می آورد به سرباز و در آینده ما می تواند احتمالا دیدن بیشتر جهش در فن آوری است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مربوط به: اینجا چرا ارتش خرید کمتر JLTVs سال آینده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>