آمریکا و رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville در مقایسه با تلاش برای کنترل گسترش coronavirus به نبرد در برابر نامرئی دشمن به او پیوست و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر و گارد ملی مقامات برای قبل از Patriots روز مراجعه به بیمارستان صحرایی در جنوب بوستون.

“همه ما در حال رفتن به محل کار با هم با یک کل-از-تلاش دولت برای شکست آن و ما خواهد شکست این ویروس” McConville یک کوئنسی بومی گفت.

با COVID-19 عفونت افزایش و افزایش بیماران نیاز به مراقبت های انتظار به اوج خود در چند روز آینده بیکر گفت: “مردم احساس خیلی خوبی در مورد که در آن ما با توجه به” بیمارستان ظرفیت برای هر دو که جمعیت و افراد با نیازهای پزشکی ربطی به ویروس.

شنبه اعداد از وزارت بهداشت نشان می دهد 36,372 تایید موارد COVID-19 در ماساچوست با 1,560 مرگ و میر.

از 1000 تخت در بوستون امید پزشکی ایستگاه در داخل بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه حدود 150 در حال حاضر پر بیکر گفت.

ارتش مستقر دو شهری تقویت پزشکی نیروهای وظیفه از ذخایر McConville گفت و خود را اعضای “بسیار افتخار به شما این فرصت را به خدمت در کنار بزرگ پزشکی حرفه ای” در بوستون امید.

“ما در یک جنگ علیه نامرئی دشمن COVID-19 ویروس” McConville گفت. “و آنچه که من در اینجا دیدم امروز فوق العاده کار تیمی از فرماندار به شهردار به قهرمانان واقعی این مبارزه, که, پزشکان, پرستاران, پزشکی حرفه ای و همه متعهد مردمی که در حال کار در برابر این.”

بوستون بیمارستان صحرایی و سایت های مشابه در ورچستر لاول دارتموث و بورن بخشی از یک تلاش برای مطمئن شوید که دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی نمی شود غرق COVID-19 مواردی است که می تواند تمایل به بیماران دیگر.

بیکر و همکاران بهداشت و درمان در ارشد بالینی افسر دکتر سوزان مایر گفت: مردم هنوز هم باید به دنبال مراقبت از اگر آنها به آن نیاز دارید.

“من از شما می خواهم اگر شما نیاز به مراقبت از یک وضعیت پزشکی COVID یا غیر COVID به بیمارستان ها و مراکز درمانی در این منطقه به شما باز هستند و آنها را در دسترس برای ارائه مراقبت” گفت: مایر است که رییس جمهور موقت نیوتن Wellesley بیمارستان.

ماساچوست جامعه پزشکی به صدا توجه داشته باشید مشابه یادآوری بیماران که پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در دسترس هستند از طریق تلفن telehealth و در شخص بازدیدکننده داشته است. جامعه رئیس جمهور دکتر ماریان Bombaugh گفت: بیمارانی که نیاز به در فرد بازدیدکننده داشته است باید مطمئن باشید که پادمان در محل هستند در مطب.

“در آن است مهم تر از همیشه برای بیماران ما به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است و صرف نظر کردن از مناسب و به موقع مراقبت از خود را پزشک می تواند به اثبات خطرناک است,” او گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “حصول اطمینان از ایمنی بیمار مسئولیت ما است و تعهد ما در هر تعامل است. ما مصرانه از بیماران هرگز به پرهیز از به دنبال مراقبت از ترس از ابتلا COVID-19.”

بیکر گفت: تست, تماس, ردیابی و جداسازی را تشکیل می دهند یک “عنصر حیاتی در توانایی ما برای ارائه به مردم با اعتماد به نفس است که ما در حال انجام همه چیز ما نیاز به انجام به مهار این ویروس در رفتن به جلو اساس زمانی که ما گذشته افزایش است.” او تبلیغ این دولت وضعیت به عنوان “بالا پنج بازیکن از نظر تست سرانه در ایالات متحده است.”

این 156,806 افرادی که آزمایش شده اند برای COVID-19 همانطور که از شنبه بعد از ظهر حدود 2 درصد از جمعیت در یک کشور با حدود 6.9 میلیون نفر.

“اگر شما به من می گویند امروز, ‘چه تعداد حق از تست؟’ من می خواهم بگویم من مطمئن نیستم” بیکر گفت. “من فقط می دانم که خیلی بیشتر از ما در حال انجام در حال حاضر حتی اگر ما یکی از سه یا چهار تست بر اساس سرانه در کشور در حال حاضر است.”

دولت تعطیلات پرستان روز شنبه است و آن است که به طور سنتی مشخص شده توسط در حال اجرا ماراتن بوستون. در این سال ماراتن شده است تا سپتامبر به تعویق افتاد و بیکر تکرار تماس های ساخته شده توسط شهردار بوستون مارتین والش در درخواست از مردم برای بازدید از مسیر و یا تلاش برای اجرای آن است.

دور ماندن از دوره بیکر گفت: اجازه خواهد داد که پرسنل اجرای قانون گارد ملی و عضو و پزشکی حرفه ای است که به طور معمول پشتیبانی ماراتن به تمرکز بر تلاش های خود را مبارزه با COVID-19.

“در این سال در حالی که مسابقه نمی خواهد در حال وقوع در دوشنبه احساسات من فکر می کنم همه ما احساس می کنید در اینجا در ماساچوست در ماراتن دوشنبه واقعی باقی می ماند و این که ماساچوست است, قوی, ما, انعطاف پذیر هستند و ما می تواند اجرا شود هر ماراتن کسی می خواهد ما را به اجرای” فرماندار گفت. “ما از طریق این بحران و ما از طریق آن با هم.”

McConville بیکر و مایر همه تشویق مردم به حفظ و اجتماعی فاصله و رعایت بهداشت از جمله شستن مکرر دست ها. بیکر تصریح کرد که مردم باید پوشش چهره خود را در موقعیت های زمانی که آنها نمی تواند تضمین یک فاصله امن و می توانید با استفاده از یک روسری, سربند یا سنگین turtleneck اگر ماسک در دسترس نیست.

“همه باید برای ادامه به انجام آنچه ما انجام داده اند و برای ماه گذشته یا بیشتر است که به ماندن در خانه به دنبال فاصله گرفتن دستورالعمل ها و ضوابط است که ما راه اندازی یک ماسک یا یک چهره پوشش اگر شما نمی توانید نگه دارید فاصله بین خود و مردم شما را در تماس با آمده به طوری که ما می تواند جلوگیری از این بیماری و اجرای مسابقه بزرگ است که هر کس فکر می کند به عنوان یک رویداد امضا در اینجا در ماساچوست و شهر بوستون در سپتامبر 14, گفت:” بیکر که عینک ماسک در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که او بود صحبت کردن.

این مقاله نوشته شده توسط جان Castelluccio از سالم اخبار بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Salem News. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im