ارتش پایگاه های آماده برای جدید ممنوعیت Under-21 تنباکو فروش

اواخر تابستان آن را غیر قانونی برای سربازان زیر 21 سال سن برای خرید محصولات توتون و تنباکو در در-پست فروشگاه وجود دارد اما هیچ برنامه ای برای اجرای ممنوعیت سیگار برای زیر سن قانونی نیروهای با توجه به ارتش مقامات بهداشتی.

یک قانون جدید است که طول می کشد تا اثر Aug. 1 نیاز وزارت دفاع خرده فروشان شروع به چک کردن شناسه برای جلوگیری از فروش سیگار, سیگار الکترونیکی, dip و سایر محصولات توتون و تنباکو به هر کسی تحت 21. وزیر دفاع متی داناون تایید این حرکت در مارس 16 یادداشت.

در حال حاضر سن قانونی برای خرید محصولات توتون و تنباکو در در-پست فروشگاه های 18 است.

مرتبط با: پیشنهاد ممنوعیت دخانیات و فروش به افراد زیر 21 می گذارد سربازان

“شما باید یک ID عکس; شما را به نشان می دهد که شما مناسب سن بیش از 21 به خرید این محصولات” کوری فیتزجرالد, ارتش, عمومی مرکز بهداشت رهبری ارتش, تنباکو, رایگان, زندگی, گفت Military.com. “تحقیقات نشان داده است که بالا بردن سن قانونی [تنباکو فروش] به 21 به احتمال زیاد کاهش می دهد جوانان تنباکو شروع استفاده کنید.”

بخشنامه نیاز به فروشگاه ها در پایگاه به ارسال علائم به اطلاع مشتریان از تغییر سیاست بعد از 1 جولای و به انبار “به مقدار کافی از ترک دخانیات و محصولات” مانند نیکوتین آدامس و قرص طراحی شده برای کمک به افراد سیگاری جلوگیری از هوس خود را.

وجود دارد اما برای اجرای ممنوعیت زیر سن قانونی سیگار کشیدن و استفاده از دخانیات در پایگاه و یا مجازات مسن سربازان از خرید این محصولات به صورت زیر سن قانونی سربازان فیتزجرالد گفت.

“هنگامی که شما نگاه در سیاست, سیاست واقعا تمرکز و یا آدرس مجازات در کاربر,” او گفت:. “برای کسانی که مسن تر مردمی هستند که قادر به خرید توتون و تنباکو … بهترین راه آنها می تواند کمک به حمایت از توتون و تنباکو 21 قانون است.”

این T21 سیاست یکی دیگر از گام کوچک در ارتش ایالات متحده در حال تلاش برای کاهش سیگار کشیدن در صفوف فیتزجرالد گفت: مقايسه آن با سیاست است که متوقف توتون و تنباکو استفاده در آموزش های پایه در سال 1987.

استفاده از دخانیات در میان سربازان در نیروی فعال شده است گفت: با استناد به خود سازمان 2018 بهداشت و درمان نیروی, گزارش که در بر داشت که 23 درصد سربازان بودند با استفاده از توتون و تنباکو در سال 2017 نسبت به 30 درصد در سال 2013.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با این حال مدعی است که اگر نرخ کنونی مصرف سیگار در میان آمریکایی ها تحت سن 18 سالگی ادامه 5.6 میلیون نفر از کسانی که جوانان را از سیگار کشیدن بیماری های مربوط به گفته های اخیر ارتش به انتشار اخبار در سیاست.

بسیاری از ایالت ها گذشت T21 قوانین قبل از آن شد قانون فدرال در ماه دسامبر به عنوان بخشی از کنگره هزینه های بسته. اما همیشه وجود دارد یک معافیت برای ارتش ایالات متحده و پرسنل فیتزجرالد گفت.

“ما البته خوشحال زمانی که توتون و تنباکو 21 تصویب شد با هیچ نظامی معافیت زیرا برای ما در این مورد ادامه داد: ما آمادگی,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را “در خط با چالش ما هدف برای از بین بردن استفاده از توتون و تنباکو در ارتش در سال 2025 است.”

در حالی که آن را به خوبی شناخته شده است که سیگار کشیدن می تواند باعث سرطان و سایر بیماری های مرگبار ارتش, مقامات بهداشتی هستند و با توجه رهبران به استرس از دیگر اثرات منفی استفاده از توتون و تنباکو می تواند بر روی عملکرد فیزیکی.

“ما می دانیم که کسانی که سربازان نیست و همچنین در [جسمانی] آزمون; در آن طول می کشد آنها را به درمان و … وجود دارد این است که یک ارتباط مستقیم بین استفاده از دخانیات و آسیب های اسکلتی عضلانی,” فیتزجرالد گفت. “ما در حال درخواست از آنها برای حمایت از قانون به دلیل خط پایین این است که آن را پایدار ما موظف به مراقبت از ما مردم و سلامت و رفاه سربازان ما و خانواده های آنها است که از بیشترین اهمیت را برای ما همچنان آمادگی.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: بعد نظامی افزایش حقوق هنوز در مسیر تسلیت گفت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>