مسلح, نیروی دریایی, کهنه به ضرب گلوله توسط نمایندگان پس از فرار ترافیک متوقف

دلتنا فلوریدا — نمایندگان فلوریدا به ضرب گلوله یک فرد مسلح بعد از ظهر سه شنبه در مدت کوتاهی پس از او فرار ترافیک, جلوگیری از, مقامات گفت.

چهار نمایندگان افتتاح شد آتش سوزی در 37 سال در خارج از دلتنا خانه پس از او با اشاره تفنگ در آنها Volusia County Sheriff مایک Chitwood گفت: در یک کنفرانس خبری. دلتنا است واقع بین فلوریدا و اورلاندو.

این مرد تا به حال در ابتدا کشیده شده است بیش از در همسایه دولند توسط یک افسر گشت برای نقض ترافیک Chitwood گفت. مرد سوار کردن پس از مامور کشف این مرد تا به حال تعلیق مجوز و دستور داد او را از کامیون خود را. کلانتر دفتر نامیده می شد برای کمک به پیگیری.

نمایندگان مستقر توقف میله های صاف حداقل یکی از کامیون لاستیک Chitwood گفت. این مرد ادامه داد: به درایو در نهایت پس از رسیدن به خانه خود را با نمایندگان درست پشت سر او. نمایندگان احاطه کامیون با وسایل نقلیه خود را و حداقل 20 اسرائیلی توسط نمایندگان Chitwood گفت. محققان نمی دانند که آیا این مرد شلیک تفنگ خود را.

هیچ نمایندگان مجروح شدند Chitwood گفت. چهار افسران درگیر در تیراندازی قرار داده خواهد شد در مرخصی اداری در حالی که دولت در اجرای قانون مقامات مورد بررسی.

مقامات نیست منتشر شد نام یا نژادها از نمایندگان و یا مردی که به ضرب گلوله کشته شد.

دیتونا بیچ پلیس دستگیر شده مرد بر روی یک سلاح شارژ در اوایل این ماه Chitwood گفت. این مرد نیز مسابقات به شرح کسی که متصل به یک پرتقال تیراندازی شهرستان در ماه گذشته خبر داد.

مرد پزشکی از خدمت در نیروی دریایی در سال 2012, مقامات گفت.

—–

اين مقاله از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>