Arlington National Cemetery می رود مجازی به مناسبت سالگرد نقطه عطف

Arlington National Cemetery است که بسته به طول رمان coronavirus همه گیر مشخص شده 100 سالگرد تاریخی خود را آمفی تئاتر جمعه با مجازی حوادث.

در مه 15, 1920, سنگ مرمر colonnades سالن آمفی تئاتر اختصاص داده شد. پس از آن شده است تنظیم برای ملی روز یادبود رعایت قبلا به عنوان شناخته شده دکوراسیون روز, که در آن رئیس جمهور به طور سنتی می دهد یک آدرس بعد از گذاشتن تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام.

در این سال از آن است که هنوز مشخص نیست که آیا این گورستان خواهد بود و برای عموم آزاد در چهار شنبه, مارس 25.

مرتبط: قوانین سختگیرانه در محل گورستان ملی بازدید در روز یادبود

ارتش و وزارت دفاع که صلاحیت بیش از Arlington هنوز به این تصمیم اما محدودیت های زیادی تجمعات عمومی در شمال ویرجینیا و منطقه کلمبیا هنوز هم در اثر.

در ازای رویدادهای عمومی به علامت سالن آمفی تئاتر را centennial گورستان آماده یک نمایشگاه آنلاین در دسترس در وب سایت خود را.

“به عنوان Arlington National Cemetery باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان نمایشگاه آنلاین اجازه خواهد داد که به کشف این مقدس زمینه های” کارن دورهام-Aguilera گورستان را, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “مجازی ملاقات با خانواده محور از 100 سالگرد بزرگداشت نمایش انعطاف پذیری ساختار تاریخی و ملت ما است.”

آنلاین نمایشگاه ویژگی های رونمایی از محتویات یک کپسول زمان بود که جاسازی شده در سنگ بنای سالن آمفی تئاتر زمانی که ساخت و ساز در سال 1915 آغاز شد.

در داخل وجود دارد سکه پس از آن در استفاده از نسخه از اعلامیه استقلال و قانون اساسی امضا عکس از رئیس جمهور وودرو ویلسون و جالب یک پرچم آمریکا با 46 ستاره اگر چه وجود دارد 48 متحده در آن زمان بود.

به بهت بایگان, ایالات متحده آمریکا دیوید Ferriero که دیده می شود بررسی کپسول زمان مطالب در کاربران آنلاین حاضر در نمایشگاه نیز وجود دارد یک رشته از نوار قرمز که شد و سپس مورد استفاده برای اتصال دولت تمام اسناد و مدارک.

او آن را به نام یک “مثال فوق العاده از نوار قرمز است. آن است که به معنای واقعی کلمه در نوار قرمز است. بنابراین این که گفته می آید از — ‘برش از طریق نوار قرمز'” Ferriero گفت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong سرطان ریه مبارزه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im