یک گزارش جدید از بلومبرگ نشان می دهد اپل در حال کار بر روی مجموعه ای از بالا پایان over-ear headphones, که اجازه خواهد داد که کاربران برای مبادله مختلف هدبند و پدهای.

منابع ناشناس نزدیک به پروژه می گویند که اپل شده است و دم کردن چیزی جدید برای نزدیک به سه سال اما چند موانع را با تاخیر راه اندازی هدفون.

مرتبط: بهترین های بی سیم از earbuds

زمانی که آنها انجام پدیدار هدفون ظاهرا چیزی رجعت زیبایی با گروههای متال اتصال یک جفت دلپذیری بیش از پدهای.

مهمتر اینکه اپل در حال حاضر در راه تنظیم محصول خود را جدا از مانند دیگر بالا پایان گوشی های. این شرکت ساخته شده است که هر دو گروه و لنت های روی هدست مغناطیسی به طوری که آنها به راحتی می توان جابجا کردن رنگ های جدید.

وجود دارد شایعه به دو هدفون طرح در آثار; تناسب اندام متمرکز محصول با مواد تنفس و high-end طراحی ساخته شده از چرم-مانند مواد.

مرتبط: بهترین هدفون

هر دو مجموعه را ظاهرا تکیه بر همان تکنولوژی که در همیشه محبوب AirPod جوانه و بسته خواهد شد در همان بی سیم-اتصال توابع و سر و صدا لغو ویژگی های. و شما می توانید انتظار سیری به ظاهر بیش از حد.

متاسفانه این احتمال وجود دارد که این پروژه در حال حاضر در حال تجربه برخی از شدید تاخیر به علت ادامه بیماری همه گیر. کمی وجود دارد که می تواند انجام شود از نظر صوتی-تست در حال حاضر و هنوز هم وجود دارد مختلف تاخیر موثر خطوط تولید.

آن را حس می کند برای اپل به حرکت به بیش از گوش بازار است. AirPods ارائه مناسب و معقول صوتی, اما آنها نمی توانند تحویل همان کیفیت صدا به عنوان چیزی شبیه به سونی WH-1000XM3. و اگر چه این شرکت در حال حاضر دارای ضربان خط آن دسته از هدفون ها معمولا بدخیم توسط دوست داران واقعی موسیقی برای قرار دادن سبک فوق ماده است.

اپل احتمالا به دنبال آمار کمی بیشتر با این مجموعه جدید از گوشی های هدف برای آنها به یک نوع دلپذیری خواهر بزرگ را به همه جا AirPods.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de