اپل را انکار می کند, آیفون, ایمیل را هک, اما اذعان می کند وجود دارد آسیب پذیری های

این شرکت با صدور بیانیه ای ادعا دارد که “هیچ مدرکی” نشان می دهد که به تازگی فاش آسیب پذیری ایمیل قبلا استفاده شده است.علاوه بر این ،

در چهارشنبه ZecOps موفق به روح اپل جامعه با افشای جدید باطل نوع از آسیب پذیری. با توجه به این شرکت گزارش این نقص امنیتی می تواند اجازه می دهد بد بازیگران به پینگ بیش از یک دقت گردد ایمیل است که باز در به طور پیش فرض آیفون, ایمیل, برنامه اجازه می دهد آنها را به “نشت به جلو و حذف” پیام قربانی صندوق.

مرتبط: نگران آیفون ایمیل هک? در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان

ZecOps همچنین گفت که این آسیب پذیری در حال حاضر استفاده شده است برای هدف قرار دادن افراد با مشخصات بالا. دلایل حفظ حریم خصوصی این شرکت فاش نمی, جزئیات کامل – اما اپل گفته است که یک بار از tosh.

صدور بیانیه ای به مهر این شرکت گفت: “ما باید به طور کامل مورد بررسی محقق, گزارش و بر اساس اطلاعات ارائه شده این نتیجه رسیده اند این مسائل مطرح نیست یک خطر فوری برای کاربران ما. محقق شناسایی سه مسائل در ایمیل, اما آنها به تنهایی کافی برای دور زدن آی فون و آی پد امنیت حمایت و ما هیچ مدرکی از آنها استفاده شد در برابر مشتریان است.”

اپل اذعان کرده است که وجود این آسیب پذیری صدور ثابت در فرم بتا آن 13.4.5 iOS به روز رسانی. اما آن را در حال حاضر انکار است که این نقص امنیتی واقع شده است استفاده می شود.

در پاسخ به این ZecOps گفته است که آن را به عقب تا ادعای خود با افشای اضافی, اطلاعات فنی, هنگامی که اپل نورد ثابت به عموم مردم.

ZecOps نیست تنها شرکت متوجه فعالیت های مشکوک در اطراف اپل در حال حاضر. ما رسیده به Cyble یک شخص ثالث سایبر هوش پلت فرم برای دریافت ورودی آن در ماده.

“در حالی که ما لازم نیست که شواهد مستقیم از بهره برداری فعال از ایمیل اپل برنامه در این مرحله ما از نزدیک نظارت بر هر گونه تحولات است. ما آگاه هستند از صفر-روز فروش برای اپل iOS فروخته شده در خصوصی و deepweb بازار” Cyble مدیر عامل Beenu Arora گفت: بررسی مورد اعتماد.

او همچنین گفت: “احتمال زیادی وجود دارد که نابکار بازیگران کردم ممکن است دسترسی به 0 روز در خصوصی darkweb بازار برای انجام عملیات خود را. چیزی که مهم توجه داشته باشید این است که اپل منتشر کرده است برای رفع این آسیب پذیری به عنوان بخشی از iOS 13.4.5 beta 2 منتشر شد در 15 آوریل و ما انتظار داریم که اپل به زودی نسخه iOS 13.4.5 به طور کلی در دسترس بودن به زودی به خصوص پس از این گزارش است.”

مرتبط: بهترین آیفون 2020

Cyble توصیه می کند که کاربران غیر فعال کردن ایمیل خود را برنامه و تبدیل به جایگزین برای هم بودن. ما خواسته ایم اپل که رفع خواهد شد نورد از برای عموم است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر