اپل و گوگل پلت فرم نمی خواهد قدرت NHS تماس با ردیابی برنامه

خدمات بهداشت ملی را coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار را نمی توان ساخته شده است در مفصل اپل/گوگل پلت فرم آن تایید شده است.

که با وجود به طور بالقوه بیشتر نگرانی های حریم خصوصی و محدودیت برای کاربران آیفون به طور خاص است که ممکن است نیاز به برنامه به نگه داشته شود باز در تمام زمانها.

NHSX دیجیتال نوآوری واحد خدمات بهداشت می گوید آن “به اندازه کافی” غلبه بر محدودیت های آن برای اطمینان از این برنامه می تواند در پس زمینه اجرا.

“مهندسین ملاقات چند هسته ای چالش های برنامه برای دیدار با بهداشت عمومی نیاز و پشتیبانی از تشخیص تماس با حوادث به اندازه کافی خوب از جمله زمانی که برنامه در پس زمینه و بدون بیش از حد تحت تاثیر عمر باتری,” گفت: یک سخنگوی.

مرتبط: گوگل و اپل جزئیات coronavirus نرم افزار حفظ حریم خصوصی

اما اپل و گوگل راه حل این است که به فکر انجام یک کار بهتر از حفاظت از حریم خصوصی کاربران به دلیل آن وعده یک رویکرد غیر متمرکز با ردیابی اتفاق می افتد بر روی گوشی خود. این NHSX مدل را با استفاده از یک مدل متمرکز که در آن اطلاعات منتقل خواهد شد به یک سرور به منظور پردازش اطلاعات است. این گروه معتقد است که این را حالت داده مفید است.

“یکی از مزایای این است که آن را آسان تر برای ممیزی سیستم و انطباق آن با سرعت بیشتری به عنوان شواهد علمی تجمع” پروفسور کریستف فریزر متخصص اپیدمیولوژی مشاوره NHSX به بی بی سی گفت.

“اصل هدف این است که به اطلاعیه برای افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کامپیوتر شما و نه برای افرادی که خطر بسیار پایین تر. این احتمالا ساده تر برای انجام این کار با یک سیستم متمرکز.”

تماس با ردیابی برنامه طراحی شده است برای هشدار به مردم اگر آنها آمده ام تا به اخیر تماس مستقیم با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای Covid-19. این برنامه با استفاده از اتصال بلوتوث به تشخیص که کاربران گوشی های هوشمند شده است در مجاورت نزدیک با هر یک از دیگر.

بقیه به طور خودکار با دریافت کنندگان هشدار و توصیه به قرنطینه و یا خود را مورد آزمایش قرار برای Covid-19. آن خواهید بود ناشناس انجام می شود بنابراین کسانی که پیام را دریافت نمی دانید که کدام یک از مخاطبین خود آلوده شده اند. این نرم افزار را تکیه بر مردم برای انتخاب کردن در برای استفاده از خدمات و سپس ثبت نام خود را به عنوان تست مثبت است.

بیمه خدمات درمانی را در برنامه ساخته شده با کمک از National Cyber Security مرکز و GCHQ اطلاعاتی سازمان است. آن نشده است اعلام کرد زمانی که برنامه راه اندازی خواهد شد اما از آن است که تصور می شود کلیدی برای رسیدن به آرامش اجتماعی فاصله محدودیت در انگلستان است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر