در طول چند هفته گذشته شنیده ایم rumblings اپل ممکن است در مورد احیای آن لغو AirPower شارژ بی سیم mat. امروز ما می توانیم اضافه کردن یک جدید شایعه به فایل.

با توجه به جان Prosser, از صفحه اول فن آوری مهندسان اپل در حال تست نمونه واحد از یک دستگاه لقب “C68” داخلی.

این دستگاه با توجه به گزارش این منابع با استفاده از A11 پردازنده به “پویا مدیریت گرما” بود که فکر می کردم به این مسئله مانع اصلی دستگاه از ضربه زدن به اپل معمولا آسمان استانداردهای بالا.

مهندسین در سوال در حال حاضر در حال کار از خانه و در حال شارژ شدن با کار بر روی نرم افزار های ارتباطی بین دستگاه های – احتمالا ابزارهای مانند آی فون اپل دیده بان و AirPods شارژ مورد. صدای جیر جیر از Prosser حتی ویژگی های یک تصویر از نمونه اولیه واحد جایگزینی یک دیده بان اپل.

Prosser برای اولین بار بود به فاش کردن rumblings دوم نیش از گیلاس است. ماه گذشته او ادعا کرد “AirPower نیست مرده” و این که این پروژه به عقب در داخل.

او گفت: وجود دارد هیچ تضمینی محصول نهایی خواهد بود اما تلاش برای “re-مهندس کویل به جابجایی شنیدن بیشتر به طور موثر” شد و در جریان با نمونه سازی در حال انجام است.

ادامه مطلب: AirPower جایگزین

نهایی انتشار AirPower خواهد نشان دهنده یک پیروزی برای اپل که دچار نادر به نفس زمانی که لوازم جانبی لغو شد فقط بیش از یک سال پیش.

در ماه مارس گذشته اپل گفت: آن را تا به حال موفق به حل و فصل برخی از چالش های فنی درگیر با گرفتن محصول آماده برای بازار و اعلام کرد که لغو این پروژه است. کسانی که چالش های فنی اگر چه نه copped به توسط اپل معتقد بودند به انتشار به ناتوانی مهندس محصول به اجرا خونسردی.

اپل رئيس جمهور معاون ارشد مهندسی سخت افزار Dan Riccio در آن زمان گفت: “پس از تلاش بسیار ما به این نتیجه رسیدند AirPower نمی خواهد رسیدن به استانداردهای بالا و ما باید لغو این پروژه است.

“ما عذر خواهی برای آن دسته از مشتریان که به دنبال به جلو به این راه اندازی. ما همچنان به این باور است که آینده بی سیم و متعهد به فشار بی سیم تجربه رو به جلو است.”

خبر می آید به عنوان OnePlus شد آخرین شرکت به اتخاذ خود را شارژ بی سیم راه حل در قالب یک 30W شارژر برای وان پلاس 8 Pro. که پایه شارژ با استفاده از یک فن برای کاهش پتانسیل برای گرم شدن. شاید اپل ممکن است در نظر گرفتن همان.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im