دوزیست کشتی Obliterates هواپیماهای بدون سرنشین با سلاح های لیزری در 1st-از-آن-نوع دریا آزمون

یک کشتی نیروی دریایی به تازگی تبدیل آن به سلاح های لیزری سیستم به آسمان به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در این نزدیکی هست به عنوان سرویس به نظر می رسد برای مقابله با تهدیدات هوایی در دریا.

این دوزیست اسکله حمل و نقل کشتی پورتلند “با موفقیت غیر فعال یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین” در حالی که آن را در پرواز در طول یک مارس 16 آزمون در دریا نیروی دریایی اعلام کرد در انتشار اخبار. فیلم از آزمون را نشان می دهد هواپیماهای بدون سرنشین در آتش قبل از آن به طور ناگهانی از بین می رود.

جزئیات بعدی: روسیه می فرستد پیشرفته جت های جنگنده به بازگشت مزدوران در لیبی

پورتلند بود که مجهز به حالت جامد سیستم سلاح لیزری پیشرفته برای at-sea آزمون. سیستم سلاح است که انتظار می رود برای رسیدن به 150 کیلووات توسعه داده شد توسط نورث روپ گرومن.

سروان. Karrey Sanders, پورتلند افسر فرمانده در بیانیه ای گفت: در مورد آزمون که لیزر قابلیت ها “تعریف جدیدی از جنگ در دریا برای نیروی دریایی است.”

“با انجام پیشرفته در دریا آزمایش در برابر پهپادها و صنایع دستی کوچک, ما به دست آوردن اطلاعات ارزشمند در مورد قابلیت های حالت جامد سیستم سلاح لیزری تظاهرکننده در برابر تهدیدات بالقوه” ساندرز گفت.

توماس رودخانه, مدیر برنامه, برای دوزیست جنگ برنامه اداری گفت: در ماه سپتامبر-زمانی که پورتلند بود که مجهز به لیزر جدید — که کشتی های دیگر به احتمال زیاد به مشابه سیستم های سلاح های.

لیزر در پورتلند رودخانه های اضافه شده می توان نه تنها به هدف قرار دادن هواپیماهای بدون سرنشین اما همچنین قایق های کوچک. ایرانیان باید با استفاده از هر دو به هدف قرار دادن آمریکا کشتی.

ماه گذشته قایق های کوچک swarmed و مورد آزار و اذیت ایالات متحده نیروی دریایی و گارد ساحلی عروق عامل در خاورمیانه است. و در تابستان گذشته تفنگداران دریایی در amphibious assault ship بوکسور مسدود و تخریب حداقل یک ایرانی است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در داخل از 1000 متری از کشتی جنگی نیروی دریایی در تنگه هرمز.

جدید سیستم لیزر پورتلند تست شده است انتظار می رود که پنج برابر قوی تر از 30 کیلووات سلاح لیزری سیستم و یا قوانین نیروی دریایی آزمایش در دوزیست اسکله حمل و نقل کشتی پونس چند سال پیش.

کشتی های نیروی دریایی روبرو هستند و تعداد فزاینده ای از تهدیدات در دریا خدمات در انتشار اخبار گفت: از جمله هواپیماهای بدون سرنشین; مسلح قایق های کوچک و پیچیده هوش نظارت و شناسایی سیستم.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:لیزر که از هواپیماهای بدون سرنشین و قایق های کوچک می تواند نصب شده بر روی بیشتر کشتی های نیروی دریایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de