در میان همه گیر Pompeo به دیدار از اسرائیل برای الحاق مذاکرات

مهر — وزیر امور خارجه مایک Pompeo سفر به اسرائیل در هفته آینده برای یک سفر کوتاه در میان coronavirus همه گیر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

مهر — وزیر امور خارجه مایک Pompeo سفر به اسرائیل در هفته آینده برای یک سفر کوتاه در میان coronavirus همه گیر و مستند یک سفر است که انتظار می رود به تمرکز بر روی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر قصد دارد به ضمیمه بخشهایی از کرانه وزارت امور خارجه روز جمعه گفت.

Pompeo را, رعد و برق, سفر به بیت المقدس برای دیدن نتانیاهو و ائتلاف جدید شریک Benny Gantz روز چهارشنبه به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای بازگشت به کسب و کار به صورت عادی با از سرگیری دولتی سفر و بازگشایی یک اقتصاد ویران COVID-19 شیوع. وزارت امور خارجه به طور رسمی اعلام کرد که سفر بیش از یک هفته پس از طرح آن برای اولین بار ظاهر و یک روز پس از برخی از رسانه اسرائیلی گزارش آن.

Pompeo خواهد شد "بحث در مورد آمریکا و اسرائیل در تلاش برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و همچنین مسائل امنیتی در منطقه مربوط به ایران است كه نفوذ" سخنگوی مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت. "تعهد ایالات متحده به اسرائیل هرگز قوی تر از رئیس جمهور تهمت رهبری است. ایالات متحده و اسرائیل را تهدید به امنیت و رفاه مردم ما با هم. در زمان به چالش کشیدن ما ایستاده توسط دوستان ما و دوستان ما ایستاده ما است."

بالا دیپلمات های ایالات متحده برای خاورمیانه, دیوید Schenker کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت الحاق بحث و اشاره کرد که یک مشترک ایالات متحده و اسرائیل نقشه برداری, کمیته تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به پایان کار خود را در تعیین مرزهای خاص که ممکن است پیشنهاد شده توسط اسرائیل و یا پذیرفته شده توسط ایالات متحده است.

به تنهایی در میان بسیاری از دولتها به خصوص دولت گفت: از آن پشتیبانی خواهد کرد برای الحاق کرانه خاک ادعا توسط فلسطینی ها برای نهایی دولت تا زمانی که اسرائیل موافقت برای ورود به مذاکرات صلح با فلسطینی ها است.

Pompeo و کوچک خود را در سفر خواهد شد نیاز به معافیت از خود اسرائیل را ویروس محدودیت هایی که نوار بازدید کنندگان خارجی از ورود و نیاز به بازگشت اسرائیلی ها به خود قرنطینه برای 14 روز. Pompeo خواهد بود بر روی زمین در اسرائیل تنها چند ساعت در روز چهارشنبه قبل از بازگشت به واشنگتن از اولین سفر خارج از کشور پس از ساخت یک بازدید سرزده به افغانستان در ماه مارس است.

دکتر ویلیام والترز وزارت امور خارجه به معاون مدیر عملیات پزشکی گفت: این دیدار خواهد بود "بسیار طراحی شده" با Pompeo و حزب خود را تحت مکرر چک پزشکی و پوشیدن ماسک محافظ در صورت لزوم. والترز گفت: وجود خواهد داشت هیچ قرنطینه اعمال شده در این سفر ،

Schenker گفت Pompeo بود و سفر "در دعوت از دولت اسرائیل" را به نشان می دهد ارتباط قوی بین جدید سازمان ملل در یک دوره جهانی خبري بیش از همه گیر. "ما مانند یک متحد نزدیک من فکر می کنم این مهم است" او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

او گفت: تهدید ایران به اسرائیل, خاورمیانه و فراتر از آن خواهد بود نخست موضوع گفتگو همراه با ایالات متحده و نگرانی در مورد پتانسیل اسرائیل فعالیت های تجاری با چین است. "کسب و کار با چینی ها یک موضوع از نگرانی برای ما با اسرائیل و در سراسر منطقه" او گفت:. "ما صحبت می کنند اغلب دوستان ما در اسرائیل در مورد این خطرات."

Pompeo ورود را همزمان با تحلیف در اسرائیل دولت جدید است که انتظار می رود ونزوئلا در آوریل 13.

پس از مبارزه به یک بن بست در سه مجمل انتخابات سال گذشته نتانیاهو و رئیس خود را رقیب سابق فرمانده ارتش Gantz ماه گذشته توافق کردند که برای تشکیل یک دولت مشترک.

بر اساس این توافق نتانیاهو را به عنوان نخست وزیر در حالی که Gantz را در موقعیت جدید از 'جایگزین نخست وزیر,' دادن هر طرف موثر وتو بیش از دیگر. این جفت ارز به توافق پوزیشن پس از 18 ماه.

خود را "اضطراری' دولت است که به منظور تمرکز بر coronavirus بحران بیش از آن در شش ماه اول. اما توافق ائتلاف نیز اجازه می دهد نتانیاهو به معرفی یک الحاق پیشنهاد به دولت پس از ژوئیه 1, حتی اگر Gantz اشیاء.

الحاق طرفداران بر این باورند که آنها باید یک پنجره باریک به redraw خاورمیانه نقشه قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. آنها همچنین بر این باورند آن را به تهمت با افزایش طرفدار اسرائیل رای دهندگان به خصوص نفوذ سیاسی مسیحی انجیلی جامعه است. این presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفته او مخالف یک طرفه حرکت می کند توسط اسرائیل در همراهی با آنچه تا به حال بوده است, دهه سیاست آمریکا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

الحاق توافق نامه می گوید که در هر گام باید با هماهنگی با آمریکا در حالی که همچنین نگه داشتن ثبات منطقه و صلح نامه در نظر میگیرد.

نتانیاهو طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی مواجه شده است با انتقاد شدید از نزدیک به کل جامعه بین المللی از جمله واشنگتن اروپا و آمریکا کلید, عرب, همکاران, با برجسته استثنای ایالات متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار vaunted مذاکرات صلح برنامه اجازه می دهد تا برای امکان ایالات متحده به رسمیت شناختن چنین اعمالی ارائه اسرائیل موافقت خود را با مذاکره تحت چارچوب پیشنهادی که رونمایی شد در ماه ژانویه است.

این طرح خواستار ایجاد یک دولت فلسطینی است اما به آن محدود استقلال در کسری از زمین آن تلاش کرده است. فلسطینی ها باید این پیشنهاد را رد آشکار است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MATTHEW لی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب