آمریکایی ها جمع آوری و به صورت مجازی در مراسم تجلیل از افتخار کاهش نیروهای نظامی در روز یادبود

لژیون آمریکایی خواستار آمریکایی ها به نور شمع در هنگام غروب در روز یادبود به یاد داشته باشید و به افتخار کسانی که سقوط کرد در این کشور جنگ-از بانکر هیل به فلوجه و همه بی مکان در میان است.

عراق و افغانستان سربازان آمریکا نیز درخواست های مجازی جمع آوری فراخوانی برای یک لحظه سکوت در 3 p. m. به وقت محلی در سراسر کشور.

جزئیات بعدی: تندر پایان: نورد تندر به علامت نهایی روز یادبود رویداد

از سربازان جنگ های خارجی به سادگی خواسته برای یک دوره انعکاس به یاد داشته باشید “مردان و زنان خدمات ما از دست داده اند و بیش از این دوره از تاریخ” گفت: VFW ملی فرمانده ویلیام “Doc” Schmitz.

تماس های شخصی تجلیل و قدردانی می آید پس از سنتی رویدادهای عمومی مارک یادبود روز لغو شد و یا به طور قابل توجهی تغییر در میان محدودیت در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

در واشنگتن به سر و صدا از موتور سیکلت است که یک ویژگی یادبود روز تعطیلات آخر هفته 32 سال گذشته غایب بود.

2019 “نورد تندر” ادای احترام گذشته بود. این AMVETS جانبازان سازمان خدمات برنامه ریزی شده بود یک مدرج-نسخه نورد تندر به نام “نورد به یاد داشته باشید” اما این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده بود لغو خواهد شد و در حال حاضر به مجازی.

سنتی “پرچم” در مراسم Arlington National Cemetery که در آن اعضای “گارد قدیمی” the 3rd آمریکا Infantry Regiment, محل پرچم در هر سنگ قبر صورت گرفت طبق معمول پنج شنبه گذشته اما بسته بود ،

آرلینگتون باز خواهد شد تنها به اعضای خانواده در روز یادبود و آنها را محدود به بازدید از gravesites.

مرکزی رویداد برای تمام یادبود روز — تخمگذار از یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام در آرلینگتون توسط رئیس جمهور و یا تعیین و پس از یک سخنرانی به ملت از سالن آمفی تئاتر — شده بود لغو شد در این سال به دلیل COVID-19 محدودیت هنوز هم در اثر در ویرجینیای شمالی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, برنامه, تغییر, جمعه, حال, و او می رود برای ذخیره کردن یک تاج گل در آرامگاه قبل از ادامه به فورت مک هنری در بالتیمور.

در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump ملحق خواهد شد وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley. فورت مک هنری بهترین و شناخته شده به عنوان محل که در آن جنگ مقابل بریتانیا در طول جنگ سال 1812 الهام فرانسیس اسکات به نوشتن شعر که شد “ستاره پرستاره بنر.”

در قلعه تهمت و بانوی اول “را دوباره به مردم آمریکا در جدی یاد از آن شجاع آمریکایی پرستان که گذاشته زندگی خود را بنابراین ما می توانیم زندگی می کنند در سرزمین رایگان” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

یکی از استثنا به تعطیلی ملی است, جنگ جهانی دوم موزه در نیواورلئان که رسما بازگشایی در روز یادبود. اما بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله.

ملی جنگ جهانی اول موزه و بنای یادبود در کانزاس سیتی میسوری بسته خواهد شد اما وجود خواهد داشت مجازی حوادث مختلف از جمله صدا درآمده اند بل برای کاهش یافته است.

برای محافظت در برابر تهدید رمان coronavirus تمام گورستان در خارج از کشور اجرا شده توسط آمریکا در نبرد کمیسیون بناهای تاریخی (ABMC) بسته خواهد شد به جمله یاد گورستان در Colleville-sur-Mer مشرف به D-Day سواحل نرماندی. AMBC را به جای دو مجازی حوادث.

از 142 ملی گورستان با بیش از 4.7 میلیون gravesites اجرا شده توسط وزارت امور سربازان سابق باز خواهد بود اما روز یادبود مراسم بسته خواهد شد.

“درست است که این روز یادبود تا حدودی متفاوت است” و وزیر رابرت Wilkie گفت: در روز یادبود پیام.

“همانطور که ما در مبارزه با COVID-19 گیر ما نمی جمع آوری به عنوان ما به طور معمول به افتخار ملت ما است اما ما هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید و افتخار آنها را با صرف یک لحظه آرام ادای احترام به خود شجاعت و فداکاری است.”

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده تغییرات در رئيس جمهور در برنامه.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: قوانین سختگیرانه در محل گورستان ملی بازدید در روز یادبود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im