در یک آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی بر خلاف هر گونه دیگر در مدرسه تاریخ طبقه کادتها شنبه 8 فوت از هم جدا, چهره خود را کشف به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس به آنها گفتم یک خسته ملت نیاز به رهبری خود را در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“آمریکا در حال آزمایش” معاون رئیس جمهور گفت: 967 فارغ التحصیلی دانشجویان. “در حالی که نشانه هایی وجود دارد که ما در حال پیشرفت در کاهش گسترش به عنوان ما امروز اینجا ایستاده بیش از 700 ، 000 آمریکایی ها قرارداد coronavirus و غم انگیز بیش از 37,000 از هموطنان ما جان خود را از دست داده اند.

“اما به عنوان هر یک از شما نشان داده شده است در زمان خود در اینجا” او رفت “و به عنوان مردم آمریکا همیشه نشان می دهد در به چالش کشیدن زمانی که سختی می آید آمریکایی ها گرد هم می آیند. ما ظهور را به چالش. شجاعت و محبت و سخاوت از شما ملت دفاع خواهد کرد و درخشان هستند از طریق هر روز.”

معاون رئيس جمهور در سخنان extolled میهن پرستی قدرت نظامی آمریکا و پشتکار است. آنها همچنین با تمجید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته فارغ التحصیلی سخنران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نظامی سیاست.

“ما را از این طریق دریافت کنید. ما را محافظت می کند ما آسیب پذیر ترین مردم است. و ما را التیام زمین ما” پنس گفت: آکادمی کلاس از سال 2020 است.

فارغ التحصیل هفته جلوتر از برنامه های دانشجویان معامله در شاهین ورزشگاه معمول محل فارغ التحصیلی برای یک غرفه در فضای باز در نزدیکی آکادمی نمازخانه. آنها نمی مارس به دریافت گواهینامه های خود را و هیچ تماشاگران اجازه داده شد برای حضور در.

Air Force Thunderbirds, انجام, سنتی خود را روگذر از مراسم, اما انجام نمی خود را معمول حالی تظاهرات. و پس از Thunderbirds در زمان پرواز بیش از یک غیر منتظره ای آرام آکادمی فارغ التحصیلان شروع به پریدن کرد و تشویق در محل, اما نمی تواند در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. برخی دست تکان دادند به همکلاسی به جای.

کلاس 2020 شد تاریخی حتی قبل از coronavirus احتیاطی به شدت تغییر روز شنبه در مراسم. هشتاد و شش فارغ التحصیلان در حال حاضر خواهد شد تا به عنوان افسران در فضای جدید نیروی کلاس اول از آکادمی فارغ التحصیلان به انجام این کار.

“شما اگر بازدارندگی شکست مواجه خواهد مبارزه و پیروزی در نبرد برای فضای برتری” گفت: ژنرال جان “جی” ریموند فضا نیروی رهبر در شنبه اظهارات “است که بسیار حیاتی برای ملت ما به متحدان ما و ما مشترک نیروهای ائتلاف.”

فارغ التحصیلی داده شد یک استثنا از دولت stay-در-خانه سفارشات و ممنوعیت تجمعات به خاطر آن رخ داده است در یک موسسه فدرال و از آنجا که اعضای نظامی ضروری کارکنان.

“فرماندار Polis تبریک آکادمی نیروی هوایی دانشجویان در کمیسیون خود را به عنوان دومین lieutenants در نیروی هوایی ایالات متحده و ایالات متحده فضا زور گفت:” فرماندار دبیر مطبوعاتی در روز قبل از این رویداد. “آکادمی خواهد بود تمرین های اجتماعی فاصله و او امیدوار است که آنها ایمن ماندن در طول این زمان به چالش کشیدن برای دولت و کشور است.”

پلیس و پنس صحبت کرد و به مدت پنج دقیقه در کلرادو اسپرینگز آسفالته قبل از فارغ التحصیلی با توجه به کاخ سفید استخر گزارش. آنها نمی لرزش دست با توجه به اجتماعی محدودیت فاصله. پلیس عینک, ماسک, با, کلرادو, آرم در مقابل; معاون رئیس جمهور نمی پوشیدن ماسک به عنوان آنها صحبت کرد.

این مقاله نوشته شده توسط جاستین Wingerter از دنور پست بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دنور پست. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im