همه شما نیاز به رشد گوجه فرنگی—منتظر—گوجه فرنگی

انواع سحر و جادو اتفاق می افتد در آشپزخانه. آرد و آب را تبدیل به یک حباب ور آمدن خمیر ترش استارت. آبجو می ایستد در صورت قارچی در نهایت در خانه خمیر پیتزا هک. و تکه های سبزی مجددا رشد خود را فقط با کمی آب و نور خورشید است.

معجزه کلاهبرداری های کمی مانند این به دست آورده اند قدردانی بیشتر به عنوان روز/هفته/ماه قرنطینه در ادامه به کشیدن. من فکر کردم من می دانستم که بسیاری از آنها در حال حاضر اما معلوم شده است وجود دارد یکی نشسته درست در زیر بینی من این همه زمان و آن را به من و گفت: duhالبته این کار می کند.

آیا شما می دانید شما می توانید رشد گوجه فرنگی در خانه با استفاده از گوجه فرنگی تازه? من می دانم من می دانم که آن را آشکار. اما آن را به من وحی است که شما می توانید تکه کردن فقط در مورد هر گوجه فرنگی, با صدای تلپ آن در برخی از خاک شستشوی آن با آب و نور خورشید و مقدار زیادی از عشق و voila!—پس از حدود دو هفته شما می خواهم روشن-سبز نهال آماده برای کاشت مجدد.

حتی بهتر از این اخبار هیجان انگیز می آید فقط در زمان به رشد خود را برای تابستان (مایو-slicked گوجه فرنگی ساندویچ در اینجا شما می آیند).

از فروشگاه ما

دستی تصویری زیر به شما نشان می دهد چگونه. همه شما نیاز به تازه گوجه فرنگی برش (برش حدود 1/4 اینچ ضخامت) و باغبانی گلدان با سوراخ برای زهکشی و سبزی-دوستانه گلکاری خاک—شما همچنین می توانید با استفاده از یک مخلوط مانند یک نشان داده شده در این ویدئو. ما نمی هر گونه شن در خانه اما مادر من (که سبزترین شست و طعم بی عیب و نقص) می گوید: شما لزوما به آن نیاز دارید.

پر کردن گلدان تقریبا تمام راه را به بالا خود را با گلکاری خاک ترک چند اینچ از اتاق و محل برش گوجه فرنگی به طور مستقیم بر روی خاک در یک الگوی دایره ای. پوشش برش گوجه فرنگی با یک نور از لایه ای از خاک—شما نمی خواهید آنها را به خاک سپرده بیش از حد عمیق در آن وجود دارد. حرکت گلدان به یک نقطه می شود که ترکیبی از خورشید و سایه و آب گلدان روزانه به طوری که خاک باقی می ماند مرطوب (نه خیس).

کسانی که از lil’ بذر گوجه فرنگی شروع به جوانه زدن در یک تا دو هفته. با توجه به این ویدئو در روز 15 یا بنابراین شما باید ده ها تن از پر رونق نهال عزیزم. شما می خواهید به انتخاب کردن چند تا از قوی ترین-به دنبال نهال از دسته و انتقال آنها را به یک گلدان بزرگتر به طوری که آنها می تواند به رشد کامل گیاهان گوجه فرنگی. برای راهنمایی بیشتر لطفا این کوتاه و شیرین-راهنمای باغبانی دانم چگونه و همیشه احساس رایگان برای ارسال هر گونه سوال در نظرات زیر (مادر من و من انجام بهترین های ما برای پاسخ به!).

ما کاشته شده ما فقط روز دیگر بنابراین در ارتباط باشید برای دیدن اینکه آیا یا نه آنها جوانه! من احساس خوبی در مورد این…


آیا شما سعی رشد گوجه فرنگی با استفاده از این روش ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

ارین الکساندر سردبیر دانشیار در Food52, پوشش, پاپ, فرهنگ, سفر, مواد غذایی از, اینترنت, و همه چیز #حمایت. قبلا در مردان, مجله تناسب اندام مردان, Us Weekly, و هرست او در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>