همه آتش سوزی در Bonhomme ریچارد در حال حاضر نیروی دریایی می گوید

آتش نشانان خاموش اند همه شناخته شده blazes در نیروی دریایی amphibious assault ship Bonhomme ریچارد پس از چهار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

آتش نشانان خاموش اند همه شناخته شده blazes در نیروی دریایی amphibious assault ship Bonhomme ریچارد پس از چهار-به همراه روز round-the-clock تلاش.

تیم بازرسی در هر فضا در کشتی نیروی دریایی که به صرف روز سوزاندن اسکله طرف در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. آتش آغاز شده صبح یکشنبه در کشتی را پایین نگه باری و آن را به سرعت گسترش در سراسر رگ.

در حال حاضر با مقامات نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام می گویند آن را راه اندازی یک بررسی رسمی یک بار در هر فضا بررسی می شود و این مشخص وجود دارد و دیگر هیچ فعال آتش سوزی.

جزئیات بعدی: Esper ممنوعیت استفاده از ارتقاء تخته عکس, دستور بررسی و نظافت استانداردهای

"ما نمی دانیم منشا آتش" گفت: عقب Adm. فیلیپ Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب گروه سه. "ما نمی دانیم که میزان آسیب. آن است که خیلی زود به هر گونه پیش بینی و یا وعده از آنچه که در آینده از کشتی خواهد بود.

"ما می توانیم هر گونه نتیجه گیری تا زمانی که تحقیقات کامل است" او اضافه شده است.

شصت و سه نفر-40 ملوانان و 23 غیرنظامیان -- صدمه دیده بودند مبارزه با آتش سوزی است که در نقاط صدر از 1000 درجه است. تیم از سراسر چندین نیروی دریایی دستورات و سن دیگو آتش نشانی جنگیدند فروغ برای روز. آنها را در داخل کشتی از اسکله و در نزدیکی قایق و هلیکوپتر.

"ما تا به حال حمایت از هوا و دریا" Sobeck گفت. "سه اسکادران هلیکوپتر انجام شده بیش از 1500 سطل آب قطره مبارزه با آتش و خنک کننده فوق العاده ساختار و عرشه پرواز را قادر می سازد خدمه آتش به پردازنده برای مبارزه با آتش. کشش نیز ارائه شده آتش نشانی پشتیبانی از خط آب خنک کننده بدنه کشتی."

اواخر شنبه شب آتش نشانان تخلیه شدند از Bonhomme ریچارد به عنوان کشتی دوباره کج. خدمه منتقل شدند به اسکله گفته مقامات در آن زمان از فراوانی از احتیاط به عنوان آنها نظارت کشتی آن را به عنوان حل و فصل.

توسط پنج شنبه صبح و آنها دوباره اجازه ورود به کشتی.

- این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:2 مجروح به عنوان مبارزه برای قرار دادن Bonhomme ریچارد آتش می رسد روز 4

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب