آلاباما گارد ملی واحد می شود Sendoff — بدون مخاطب

بیست و هفت مرد ایستاده در شکل گیری قبل از پل سرهنگ سترود.

“آن را نمی داد که فردا روز مادر” گفت: Stroud, فرمانده ارتش گارد ملی را 111th مهمات ،

سترود بود در میان یک تعداد انگشت شماری از عالی رتبه و افسران که نشان داد تا در آلاباما گارد ملی اسلحه خانه در جکسون در روز شنبه به دیدن کردن سربازان گارد 666th مواد منفجره در اختیار شرکت که به زودی به محل نامعلومی در آسیا — به احتمال زیاد افغانستان — برای 10 سال.

سربازان در این گروه گفت: این اولین مبارزه با استقرار در حافظه اخیر برای 666th یک واحد که مقر آن در جکسنویل حتی اگر بسیاری از ساکنان محلی ممکن است هرگز از آن شنیده می شود. در این مراسم برگزار شد گارد نصب و راه اندازی در پلهام جاده بین خارج و سابق جکسون در بیمارستان.

خروج مراسم مانند این رایج در گارد-سنگین Calhoun County, اما این یکی متفاوت بود. چند صندلی به طور گسترده ای فاصله نشسته در یک طرف اتاق برای مهمان, اما هیچ همسران و یا فرزندان خود نشسته در آنها است. چند خبرنگاران و یکی کردن وظیفه Guardsmen شد و تنها افرادی که در حال حاضر نیست ، فرماندهان سخنرانی های آشغال شد با اشاره به فداکاری های خانواده های نظامی اما خانواده ها وجود ندارد به آنها را بشنود.

“درس بزرگ شد و آموزش در این بیماری همه گیر است وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در زندگی به ما داده شده” سترود گفت.

این 666th مراجعه کننده به عنوان “سه گانه شش” توسط برخی از اعضای یک بمب در اختیار واحد. خواسته که آنها به رهبری سربازان در هر سطح از واحد فقط می گویند که آنها در حال رفتن به منطقه تحت پوشش فرماندهی مرکزی است که مسئول عملیات در خاورمیانه و آسیای مرکزی است. اما تبلیغات مواد برای این رویداد ذکر است عملیات آزادی نگهبان — یک عنوان برای کاهش نیروها در افغانستان-و یک سخنران در این مراسم با اشاره به نیروهای مشارکت در “طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده است.

سربازان بودند به همان اندازه مبهم در مورد این نوع خاص از کار آنها انجام می شود در این زمینه فراتر از آن گفت که آنها را فراموش تخریب مواد منفجره و از بین بردن دستگاه های منفجره دست ساز.

آنها در ابتدا انتظار می رود به ترک 30 روز پیش هر چند اعضای این واحد گفت: عزیمت به تعویق افتاد coronavirus مربوط به مستند. هیچ یک عینک ماسک در خروج مراسم اما یک سرباز گفت: این واحد را تحت قرنطینه در فورت بلیس در تگزاس قبل از خروج است. وجود دارد 4,033 تایید موارد coronavirus در افغانستان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیابی وب سایت.

سروان. کامرون McDaniel, 29, سوار از خانه اش در هانتسویل صبح روز شنبه برای پیوستن به واحد. پرسید که در اینجا می خواهم برای خروج اگر خانواده ها اجازه داده شد گفت: “واقعا نمی دانم. این اولین اعزام او گفت:.

“احتمالا دوستان و اعضای خانواده هر کس را نشان می دهد تا برای فارغ التحصیلی” گفت: McDaniel.

فرماندهان تاکید کرد که آنها نگه داشتن چشم خود را بر روی یک شماره برای بعد از 10 ماه: 27. هدف آنها این بود که به هر سرباز که رفتگان شنبه.

“به یاد داشته باشید هنگامی که شما را ترک داد.” سرهنگ توماس فرانتس “شما بازگشت برای آنهایی که شما را ترک آنهایی که شما را دوست دارم.”

این مقاله نوشته شده است توسط تیم Lockette از آنیستون ستاره بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آنیستون ستاره. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im