AirPods Pro 2: آنچه ما در مورد اپل بعدی ANC بی سیم از earbuds

این Airpods Pro 2 بسیار پیش بینی به دنبال یو پی اس به اپل ANC toting AirPod نرم افزار بی سیم از earbuds

در میان شایعات برای AirPods 3 مرجع اپل بعدی حق بیمه واقعی بی سیم earbud در AirPods Por 2.

اصلی AirPods نرم افزار دریافت یک پذیرایی خوب از داوران و آنها ثابت کرده ایم محبوب با مشتریان, فروش بیش از استاندارد AirPods. آنها در بهبود اپل تلاش های قبلی در, درست, بی سیم, بازار, بهتر, مناسب, بهبود صدا و آوردن فعال لغو سر و صدا به AirPods محدوده.

ما به دنبال به AirPods Pro 2 به ادامه که در آن از نسل اول به سمت چپ خاموش اما هنگامی که آن را در حال آمدن است و چه ویژگی را داشته باشد? در اینجا همه چیز را که ما در مورد آنها تا کنون.

مرتبط با: AirPods 3 – آنچه ما می دانیم در مورد اپل بعدی واقعی بی سیم از earbuds

AirPods Pro 2 تاریخ انتشار — زمانی که آنها می آیند ؟

با توجه به یک گزارش از Ming-Chi Kuo یک تحلیلگر مستقر در تایوان او نشان داد که نسل بعدی AirPods Pro را به تولید در دوم نیمی از سال 2021 با یک ادعا تاریخ انتشار مدتی در سال 2022.

که کاملا دور به فاصله بنابراین انتظار نداریم که آنها را برای رسیدن به در هر زمان به زودی.

مرتبط: بهترین هدفون بی سیم

AirPods Pro 2 قیمت — چقدر به آنها هزینه دارد ؟

به عنوان AirPods جوانب اند سمان موقعیت خود را به عنوان حق بیمه واقعی بی سیم گزینه در اپل محدوده شما می توانید شرط می بندم که طرفدار 2 را متحمل خواهد شد مشابه هزینه.

در 249 پوند فعلی AirPods Pro نیست گران ترین واقعی بی سیم وجود دارد. مگر اینکه آنها بسته ویژگی های بیشتری نسبت به قبل 249 پوند برای تلفن های موبایل در سمت راست این پول برای عاقبت است.

مرتبط: بهترین هدفون معاملات

AirPods Pro 2 طراحی — چگونه می شود آنها را نگاه می کنید ؟

این AirPods Pro بودند بسیار بهتر در بخش طراحی. بهتر است برای راحتی و انزوا سر و صدا و خیلی بیشتر مناسب برای استفاده با فعالیت های مختلف. به گفته Ming-Chi Kuo (او دوباره) طراحی شده است انتظار می رود مشابه داخلی طراحی تراشه های به دست آوردن یک بیت از یک صنوبر.

است که می گویند که بهبود نمی تواند ساخته شده به خارج از next-gen نسخه. خازنی بنیادی است رنجآوری و نه بیشتر پاسخگو. بی میلی به ارائه جوانه در هر چیزی اما براق سفید به معنی آنها جذب خاک به راحتی; نه چیزی است که شما می خواهم می خواهم برای یک earbud که هزینه های بیش از £200.

مرتبط با: اپل AirPods X − همه چیز ما در مورد این شایعه بیش از گوش

AirPods Pro 2 ویژگی ها — آنچه که ما می خواهم برای دیدن

نسل اول AirPods نرم افزار ارائه شده ANC شفافیت حالت IPX4 مقاومت و چی شارژ بی سیم. که بسیار مناسب و معقول فهرست مشخصات.

عمر باتری هر چند در طرف ضعیف تر با فقط 4.5 ساعت از آب در دسترس است. که کمتر از سونی Sennheiser 1MORE و حتی Cleer صوتی. اپل نیاز به گام تا در این زمینه به عنوان 24 ساعت از باتری شروع به نگاه کنید نه پایین.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>