Airman متهم در منونایت زن مرگ در رشد ایمان

فلاگستاف Ariz. — در پاکسازی جنگل خارج Flagstaff, آریزونا, ساشا Krause داشت سرد و سفت با زخم گلوله به پشت سر او. او رو به پایین در زیر برس پوشیدن لباس خاکستری, سفید, کت و کفش پیاده روی. موهای او دوخته بود در مستی و دست او را محدود نوار مجرای. لباس زیر خود را از دست رفته بود.

27 ساله معلم مدرسه یکشنبه ناپدید شده بود بیش از یک ماه زودتر از یک منونایت جامعه در نیومکزیکو بیش از 400 مایل (640 کیلومتر) به دور است.

جزئیات بعدی: ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

مقامات هنوز در تلاش برای تعیین چگونه بدن خود را به پایان رسید تا گام به دور از یک اردوگاه موقت خاموش تنها دو خط جاده ها که از طریق کاهش دره و باغ از قوی درختان کاج.

یک زن 21 ساله نیروی هوایی ایالات متحده airman مستقر در نزدیکی ققنوس التماس کرد گناه نیست به قتل و اتهامات دیگر. مطرح شده در یک منونایت خانواده در ویسکانسین علامت Gooch پیوست نظامی برای فرار از آنچه که او گفته محققان دشوار پناه و محدود زندگی با توجه به کلانتر سوابق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

کلانتر مقامات استفاده می شود تلفن همراه پرونده به لینک Gooch به Krause اما وکیل وی متی اسپرینگر گفت: این بدان معنا نیست که مشتری خود را یک قاتل است. Gooch جمهوری اسلامی است و بدون پیوند.

زمانی که مقامات اول سوال Gooch در پایه او گفت که او فکر آن را در مورد رانندگی موتور سیکلت خود را بیش از حد سریع است. Coconino County sheriff کارآگاهی Lauren Jones او خواست در مورد سفر اخیر خود به سابقه خانوادگی و کلیسا. در پایان از 75 دقیقه مصاحبه او خواسته تیز: “آیا شما ربودن ساشا Krause?”

“هیچ چیزش” Gooch پاسخ داد.

“آیا شما را بکشند ساشا Krause?”

“نه خانوم” او دوباره گفت:.

پرونده اشاره در اهانت به منونایت جامعه Gooch و حداقل دو نفر از برادران خود را. او هرگز بخشی از کلیسا یک فرایند است که شامل یک دوره مطالعه و تعهد به پیرو عیسی مسیح و غسل تعمید معمولا در سالهای نوجوانی.

Gooch گفت که او احساس مانند یک خارجی به خاطر خانواده اش متولد نشده به دین است. او یک بار گفت: یک دوست که با او زندگی خود خانواده ارگانیک مزرعه های لبنی افسرده و می خواستم به زندگی می کنند مانند سایر مردم است. برادر بزرگش سام Gooch گفته محققان برادر خود دارای یک کینه در برابر منونایت جامعه بیش از درک بدرفتاری اما او نمی استادانه درست شده.

علامت Gooch اذعان سفر به فارمینگتون جدید مکزیک در ژانویه. 18 هنگامی که Krause گزارش شد گم شده است. او گفت که او تا به حال زمان برای رانندگی های طولانی.

او در سمت چپ پایه اوایل که صبح روز شنبه و سوار شمالی گذشته و چوب پرچم را کوه برف دربسته در محیط و از طریق رزرو ناواهو توقف برای غذا و پس از آن به صورت گاز در فارمینگتون.

او گفت که او رفت و به کلیسای منونایت در حومه شهر که در آن کلمات “لامپ + نور” در املای رنگ سفید سنگ در کنار یک مسا — اشاره به چاپ و نشر وزارت که در آن Krause کار کرده است. او گفت که او می خواست برای حضور در یک سرویس به خاطر او از دست رفته یاران Mennonites. اما او تا به حال بررسی به یاد زمانی که خدمات برگزار خواهد شد و به جای عجله برای پایه برای دیدار با یک دوست در روز بعد.

کارآگاهان می گویند وجود تناقضات در Gooch داستان. تلفن همراه سوابق نشان می دهد او در اطراف کلیسا برای یک زن و شوهر از ساعت و در جنگل خارج فلگستفف پس از نیمه شب. نظارت تصویری در پایه نشان داد ماشین خود بازگشت و حدود 7 صبح روز بعد از او باقی مانده است. Gooch گفت: او معتقد بود که بعد از 2 صبح

رسید نشان داد Gooch تا به حال ماشین خود را دقیق یک روز پس از اعلام یک بدن تا به حال یافت شده در جنگل. علاوه بر این Gooch تلفن تنها وسیله ای است که با ابلاغ همان برج به عنوان Krause تلفن قبل از سیگنال کاهش یافته غرب فارمینگتون دادستان گفت.

مقامات مطمئن نیستند و در عین حال اینکه .22-کالیبر گلوله اعتقاد به کشته Krause اخراج شد از یک تفنگ که متعلق به Gooch. نتایج همچنین در حال بررسی بر روی DNA از زیر Krause به ناخن و در گردن او.

Gooch اختصاص داده بود به لوقا پایگاه نیروی هوایی در ماه اکتبر و مشغول به کار در تعمیر و نگهداری تجهیزات. پایگاه مقامات نمی گویند که آیا او تا کنون با آن روبرو اقدام انضباطی.

مورد ژولیده دیگر اعضای Gooch خانواده. سام Gooch دستگیر شد ماه گذشته پس از آنکه مقامات گفتند که مشکوک به او پرواز کرد به آریزونا به انتخاب کنید تا تفنگ های مورد استفاده در این قتل است. او در اوراق قرضه منتشر شد و نه متهم شده است.

سام Gooch گفت: خانواده چپ یک کلیسای منونایت در ویسکانسین در اطراف 2015. به عنوان خواهر و برادر مسن تر شدیم برخی از رفت و راه جداگانه نگهداری می شوند اما در تماس گاه به گاه از طریق تماس های تلفنی و پیام های متنی.

در یک متن ارز در اواسط ماه مارس برادر یعقوب Gooch, دولت سپاهی در ویرجینیا گفت: علامت و سام او به منونایت یک بلیط و سرفه در راننده “پس او را گسترش تاج برای عروسی رفتن آنها بیش از حد. lol.” برادران دیگر را تشویق رفتار با توجه به پیام.

Virginia State Police سخنگوی Corinne گلر گفت: متن ارز بخشی از تحقیقات داخلی به یعقوب Gooch که قرار داده شده در اداره را ترک 8 مارس به عنوان بخشی از یک جداگانه تحقیقات جنایی. او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات اما گفت: این کاوشگر است و ربطی به مرگ Krause.

مقامات ندارد و هر نشانه ای که علامت Gooch و Krause که هر دو از خانواده های بزرگ با یکدیگر می دانستند. تماس به شماره های ذکر شده برای Gooch خانواده و Krause پدر و مادر رفت و جواب داده نشده و یا unreturned.

در چه بوده است chalked به تصادف یکی از بزرگان Gooch برادران با حضور در مدرسه کتاب مقدس با Krause در زادگاه او در تگزاس چند سال پیش و شام در Krause صفحه اصلی.

سابق یک مدرسه در تگزاس Krause وارد در فارمینگتون دو سال پیش به کار برای چاپ و نشر وزارت. او می دانست اسپانیایی یک مهارت است که ثابت شده با ارزش به وزارت شناخته شده خود را برای کمک رسانی به, اسپانیایی-سخنرانان و او یادگیری فرانسوی.

Krause بخشی از یک گروه از محافظه کار Mennonites که در آن زنان از پوشیدن پوشش سر و لباس و یا دامن. مردان پوشیدن لباس های ساده. عمل آنها عدم مقاومت و ايمان آمرزش گفت: پل کافمن مدیر کل لامپ و نور ناشران.

Krause همچنین یک شاعر که واژه شد سرودهای. برخی از آنها آواز در یادبود. پدر او رابرت Krause توصیف او به عنوان دوستانه و عمیقا دلسوز با “صفر توانایی” برای پنهان کردن استرس یا احساسات.

در شب او ناپدید شد Krause سوار به کلیسا به انتخاب مواد برای استفاده از او به عنوان پر در مدرسه یکشنبه. او پارک شده او نقره فورد فوکوس نزدیک به پیاده رو و رفت داخل کلیسا.

او را نمی توان دوباره زنده توسط هر کسی در جامعه است.

یک گزارش کالبد شکافی پنجشنبه منتشر شد اعلام کرد Krause مرگ یک قتل با استناد به گلوله زخم و آسیب به سر. آن اشاره کرد وجود دارد هیچ شواهد قطعی از آسیب به ناحیه تناسلی, اما نمی استادانه درست شده.

Gooch تلفن سوابق نشان می دهد او بازگشت به جنگل یک زن و شوهر شب پس از مقامات گفت که او چپ Krause بدن در زیر برس.

یک camper کشف بدن خود را در حالی که جمع آوری هیزم. او متوجه چیزی در زمین و در میان سیاه آتشفشانی cinders و سوزن خشک.

گریه و تکان دادن camper سوار به نزدیکی یک مرکز بازدید کنندگان و به گفته کارکنان او تا به حال دیده پاها و کفش.

اخبار گسترش از طریق منونایت جوامع در سراسر جهان است.

“این آمار مردم آن بسیار شخصی به مردم” Kaufman گفت. “این خیلی اشتباه است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده دنیس Lavoie در ریچموند, ویرجینیا, کمک به این داستان.

این مقاله در نوشته شده بود توسط FELICIA FONSECA از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

مرتبط با: کارآگاه: تلفن همراه پرونده منجر به Airman متهم در مرگ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>