ناو هواپیمابر تئودور روزولت به خانه بندر در برمرتون در سال 2021 برای تعمیرات اساسی

واشینگتن — نیروی دریایی چهارشنبه اعلام کرد که ناو هواپیمابر تئودور روزولت را به برمرتون برای تعمیرات اساسی در سال 2021.

روزولت ساخته شده در سراسر جهان عناوین در اوایل سال جاری پس از طرد در گوام چرا که از یک رمان شیوع کروناویروس در کشتی حامل. این یکی از کشور 11 هواپیما حامل.

این روزولت تعمیرات اساسی شناخته شده به عنوان برنامه ریزی شده “docking برنامه ریزی افزایشی در دسترس بودن” است که انتظار می رود به هزینه صدها میلیون دلار, Kitsap Sun گزارش شده است.

Puget صدا Naval Shipyard است خانه را به یکی از دو اسکله خشک است که می تواند جای جهان بزرگترین کشتی های جنگی. نیروی دریایی و نیروی هوایی باید گفت که روزولت را در خانه روشن خواهد شد از سن دیگو به برمرتون در تابستان 2021.

یو اس اس کارل وینسون اخیر حامل به کار انجام شده در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی بارانداز خشک 6, مقامات گفت. این Vinson پروژه هزینه $367 میلیون و کشتی برنامه ریزی شده است به خانه خود پورت سوئيچ بازگشت به سن دیگو در اوت. 1.

روزولت آمد به گوام در مارس 27 بعد از آن کاپیتان برت Crozier نام آن را به حوض به عنوان COVID-19 گسترش در هیئت مدیره. بیش از 1000 از 5000 خدمه با آلوده شدند COVID-19 و یک ملوان درگذشت.

Crozier بود و بعد از کار اخراج شده و تست مثبت برای COVID-19.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

برمرتون را از خانه های دیگر منتقل هواپیمابر USS Nimitz در حال حاضر در استقرار در اقیانوس آرام است.

——

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de