هواپیما حامل کنار Coronavirus به سر به عقب به دریا

واشنگتن — یو اس اس تئودور روزولت را به بازگشت به دریا در اواخر این هفته نزدیک به دو ماه پس از کشتی کنار در گوام با سرعت در حال رشد coronavirus شیوع مقامات ایالات متحده گفت: به عنوان خدمه به پایان رسید و آماده سازی نهایی برای ترک.

در مصاحبه ای از ناو هواپیمابر نیروی دریایی سروان. کارلوس Sardiello گفت: کشتی بادبان با مدرج-بازگشت خدمه حدود 3000 ترک در مورد 1800 ملوانان در ساحل که هنوز در قرنطینه است. عبارتند از کسانی که تا 14 ملوان که به تازگی آزمایش مثبت دوباره تنها چند روز بعد از پاک شدن برای بازگشت به حامل. گیج کننده COVID-19 ظهور در ملوانان می افزاید: مشکل در گرفتن خدمه کشتی دوباره سالم و سوخت, سوال در مورد کیفیت و تست چقدر طولانی ملوانان باقی می ماند ممکن است عفونی یا مسری است.

جزئیات بعدی: رزمناو نیروی دریایی افسر فرمانده پس از اخراج از 4000 گالن سوخت نشت

Sardiello نمی خواهد بحث در مورد جدول زمانی و یا برنامه ریزی شده ، اما دیگر مقامات ایالات متحده گفت: کشتی انتظار می رود در چند روز آینده, و اگر همه می رود به خوبی آن را به انجام عملیات نیروی دریایی در منطقه اقیانوس آرام برای برخی از زمان قبل از رفتن به خانه به سن دیگو. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد عملیات نظامی است.

خواسته در مورد احتمال کشتی خواهد بود قادر به انجام ماموریت های پس از آن دو ماه اخراج در گوام Sardiello ابراز اطمینان کرد. “آیا من باید یک توپ کریستال? من نمی. اما من فکر می کنم ما باید مجموعه شرایط را برای بالا احتمال موفقیت ما در حال رفتن به رفتن به دریا و انجام ماموریت ما,” او گفت:.

روزولت شده در مرکز گسترش اختلاف که منجر به شلیک از کشتی های قبلی کاپیتان استعفای وزیر نیروی دریایی و گسترش تحقیقات به آنچه باعث شیوع و چگونه به خوبی بالا نیروی دریایی فرماندهان آن را به کار گرفته. بیش از 1000 ملوان در کشتی باید آزمایش مثبت بیش از دو ماه گذشته و تمام خدمه تا به حال به چرخه را از طریق قرنطینه در ساحل قبل از اینکه مجاز به reboard.

آماده شدن برای رفتن به دریا شده است شدید فرایند ملوانان به رفتن را از طریق موظف به آماده سازی و آموزش برای اطمینان از تمام سیستم های در حال کار است و نیروهای آماده هستند با وجود این اضافه شده مورد نیاز از ماسک های تمیز کردن مداوم اجتماعی فاصله و دیگر ویروس های مربوط به محدودیت.

Sardiello گفت: آنها قادر به ویژه سیاه گردن gaitors برای عرشه پرواز خدمه به دلیل پوشیدن منظم ماسک نمی تواند امن است. و آنها به راه اندازی یک, راه, راهرو, فاصله پهلوگیری برای خدمه و نگه داشتن ظروف سرباز یا مسافر سالن باز دیگر خیلی کمتر ملوانان وجود دارد در هر زمان.

هنگامی که در دریا خدمه انجام خواهد شد حامل مدارک برای پرواز-عرشه خدمه از جمله جت جنگنده را آف و فرود. پس از حدود دو هفته حامل برنامه ای برای بازگشت به گوام را انتخاب کنید تا سالم ملوانان که به پایان رسید و قرنطینه و سپس بازگشت به دریا.

ویروس تجدید حیات تعجب بود و چین و چروک.

“ما در آن زمان انتظار غیر منتظره و مقابله با آن است. هیچ خبر خوبی است. هیچ خبر بد. این COVID و ما آن را درک نمی کنند کاملا” گفت: Sardiello. “ما در حال اجرا با توجه به طرح بازگشت به دریا و مبارزه از طریق ویروس است که یک بخشی از آن است.”

همانطور که از دوشنبه, 14 ملوانان آزمایش مثبت برای بار دوم و 30 نفر دیگر که در تماس با آنها فرستاده شدند در ساحل برای قرنطینه. تمام 14 قبلا آزمایش مثبت برای این ویروس و رفته بود از طریق حداقل دو هفته از انزوا. قبل از آنها مجاز به بازگشت به کشتی همه حال برای تست منفی دو بار در یک ردیف با آزمون از هم جدا شده حداقل یک یا دو روز.

ناگهانی ظهور این ویروس نشان دهنده گسترده تر پازل برای سلامتی و علم کارشناسان. این ممکن است نشان می دهد که آزمون داده نشده یا به درستی که این ویروس نیست در معابر بینی بود اما هنوز هم در جاهای دیگر. نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا ویروس سطح می تواند گاهی اوقات بیش از حد پایین برای تشخیص.

کنترل کننده ترافیک هوایی 1st Class Daniel Wright گفت: چند ملوانان که برای او کار می کنند از جمله افرادی بودند که آزمایش مثبت دوباره.

“آنها بدیهی است که دلسرد در ابتدا” رایت در مصاحبه ای گفت: از روزولت و اضافه کرد که یک ملوان تا به حال فقط بازگشت به کشتی بود و بستهای بود و مشتاق به بازگشت به کار. “نکته خوب این است که اکثر آنها را کمی به هیچ علائم و فقط منتظر است که بررسی نهایی در جعبه با سلامت از لایحه تمیز به طوری که آنها می تواند پیوستن به بقیه خدمه.”

رایت گفت که در حالی که همه چیز دشوار بود در اوایل روز از شیوع روحیه بهتر است در حال حاضر به عنوان ملوانان نگاه به جلو به بازگشت به دریا بسته بندی تا استقرار خود و رفتن به خانه.

“نیمی از خدمه خواهد من مطمئن هستم که خوشحال می شود فقط به بادبان مستقیم از صفحه اصلی به سن دیگو هنگامی که ما آماده هستیم,” او گفت:. اما او اضافه شده این است که برخی از ملوانان’ اولین استقرار و برخی از ملوانان’ آخرین طوری که “قادر به پایان چیزی است که آنها آغاز شده در ژانویه — یک نقطه عطف برای همه ما برای شلیک است.”

پس از وقوع کشف شد و کشتی لنگر انداخت در گوام بیش از 4000 خدمه ساحل رفت برای تست و قرنطینه در حالی که حدود 800 باقی مانده در کشتی برای حفظ و اجرای سیستم های با فناوری بالا از جمله راکتورهای هسته ای که اجرا رگ.

در هفته های اخیر ملوانان متد آورده در هیئت مدیره در حالی که دیگران که تا به حال باقی مانده ساحل رفت برای قرنطینه.

Sardiello سابق روزولت کاپیتان بود ناگهان فرستاده بازگشت به کشتی در اوایل ماه آوریل به فرمان پس از سروان. برت Crozier اخراج شد برای اصرار فرماندهان خود را سریع تر اقدام به جلوگیری از شیوع ویروس پردازنده.

پس از یک بررسی مقدماتی در ماه گذشته Adm. مایک Gilday نیروی دریایی برتر افسر توصیه می شود که Crozier بود دوباره به عنوان کاپیتان کشتی. اما نیروی دریایی تصمیم به انجام تحقیقات گسترده تر.

که بررسی آن به طور موثر به تاخیر در تصمیم گیری در Crozier را بازگشت قرار است انجام شود در پایان ماه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

مرتبط با: ملوانان در کنار حامل دریافت ویروس برای بار دوم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de