نیروی هوایی مخفی هواپیما فضایی است که در مورد به راه اندازی دوباره با حتی بیشتر بر روی کامپیوتر کاربر

نیروی هوایی ایالات متحده را تجربی بدون سرنشین هواپیما فضایی است که در مورد به را خاموش و دوباره این بار با یک پیوست جدید در نزدیکی دم آن را نگه دارید و بیشتر بر روی کامپیوتر کاربر.

نیروی هوایی وزیر باربارا Barrett چهارشنبه اعلام کرد که X-37B مداری تست خودرو (OTV) را خاموش مارس 16 از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فلوریدا برای ششمین ماموریت که ترکیب وظایف فضایی آمریکا نیروی ناسا در میان سازمان های دیگر.

“این ماموریت مهم را میزبان آزمایش های بیشتر از هر قبل از X-37B پرواز از جمله دو ناسا آزمایش,” او گفت: بینندگان در یک کنفرانس به میزبانی فضا پایه و اساس است.

مربوط به: دیدار با جدید Lieutenants پیوستن به ما فضا نیروی

یکی ناسا آزمایش خواهد شد “مطالعه نتایج حاصل از تابش و سایر اثرات فضای در [خاص] مواد” در حالی که دیگر تحقیق خواهد کرد “محیط فضا تابش” اثرات دانه های مورد استفاده برای رشد مواد غذایی بارت گفت.

“هر راه اندازی نشان دهنده یک نقطه عطف مهم و پیشرفت در نظر ما چگونه ساخت و آزمایش و استقرار فضایی قابلیت های سریع و پاسخگو شیوه” ژنرال جان “جی” ریموند رئیس عملیات فضایی و فضایی آمریکا فرماندهی در بیانیه ای گفت:.

در حالی که بدون سرنشین X-37B متعلق به نیروی هوایی فضایی نیروی فرمان آینده خود را راه اندازی و در مدار عملیات و احتمالی بازگشت. تحت قلمرو اجراء نیروی هوایی سریع قابلیت های تست خودرو می تواند مستقل وارد اتمسفر و زمین در یک خط پرواز.

“این ششمین ماموریت یک گام بزرگ برای X-37B برنامه” گفت: شیدا والدن مدیر و برنامه اجرایی برای نیروی هوایی سریع قابلیت کار در انتشار اخبار. “این خواهد بود که برای اولین بار X-37B ماموریت به استفاده از یک سرویس ماژول به میزبان آزمایش.

“اختلاط خدمات ماژول [دلبستگی به عقبی خودرو] در این ماموریت ما را قادر به ادامه به گسترش قابلیت های فضاپیما و میزبان بیشتر آزمایش از هر یک از ماموریت های قبلی,” او گفت:.

این ماموریت اعزام FalconSat-8 یک ماهواره کوچک طراحی و توسعه توسط نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی و با حمایت نیروی هوایی در تحقیقات آزمایشگاهی برای انجام آزمایش های مختلف در مدار انتشار متحده است. FalconSat یک آکادمی پروژه که در آن دانشجویان مدیریت و حفظ واقعی ماهواره ای.

FalconSat-8 انجام خواهد داد “پنج تجربی payloads” مقامات گفت: اما انجام نداد.

در نهایت نیروی دریایی ایالات متحده تحقیقات آزمایشگاهی را با استفاده از X-37-انجام آزمایش برای تبدیل انرژی خورشیدی به فرکانس رادیویی مایکروویو انرژی است که می تواند پس از آن منتقل می شود به زمین انتشار می افزاید.

قدرت-بشاش ابتکار است که در آثار دهه با هدف تبدیل طول موج خاص به انرژی است که می تواند در مهار برای روز به روز استفاده از این پتانسیل برای کاربردهای نظامی.

“ما هیجان زده برای بازگشت به X-37B به فضا و انجام متعددی در مدار آزمایش برای هر دو نیروی هوایی و ماموریت خود را به همکاران داد.” سرهنگ جاناتان مشتاق X-37B مدیر برنامه.

X-37B در زمان خاموش برای آن پنجم, شکستن رکورد بدون سرنشین ماموریت در سپتامبر. 7, 2017. در حالی که خود را بر روی کامپیوتر کاربر و بسیاری از فعالیت های آن طبقه بندی شده نیروی هوایی در آن زمان گفت که این ماموریت را انجام “نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته ساختاری تعبیه شده حرارتی پخش (ASETS-II) حمل بار به آزمون تجربی الکترونیک و نوسان لوله حرارتی فن آوری در بلند مدت فضایی محیط زیست است.”

قابل استفاده مجدد هواپیما فضایی “انجام شده بر روی مدار آزمایش برای 780 روز طول ماموریت خود به تازگی شکستن رکورد خود را با بودن در مدار برای بیش از دو سال” مقامات گفت: پس از بازگشت آن در ماه اکتبر. به ارمغان می آورد که مجموع آن تعداد روز سپری شده در مدار به 2,865.

در ماه جولای خدمات سابق بالا غیر نظامی به یک نگاه اجمالی به فضا هواپیما ماموریت.

صحبت در مورد فضای آگاهی و بازدارندگی در آسپن, امنیت, انجمن, هدر ویلسون در توصیف این خودرو به عنوان یک “نسخه کوچک از [فضایی ناسا] شاتل.”

آن را “می توانید یک مدار است که به نظر می رسد مانند یک تخم مرغ و زمانی که آن را نزدیک به زمین آن را به اندازه کافی نزدیک به جو به نوبه خود که در آن است,” او گفت: در آن زمان.

“که بدان معنی است که دشمنان ما نمی دانیم — و که اتفاق می افتد در سمت دور از زمین را از دشمنان ما-که در آن آن را به آمد تا بعد. و ما می دانیم که آنها را می راند آجیل. و من واقعا خوشحالم که در مورد,” او اضافه شده است.

جاناتان مک داول یک اخترشناس و اخترفیزیکدان در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک گفت: Military.com که ویلسون نظرات به the craft جنبش ممکن است نور در “قبلا راز مدار مربوط به قابلیت” و توضیح داد که حرکت خود را به احتمال زیاد می اندازد دشمن خاموش, حتی اگر فقط برای یک زمان کوتاه است.

“شیب به اتمسفر باعث تغییر در زمان هنگامی که آن را بعد می آید در بالای سر. پس [انتقالها’] پیش بینی هستند و [آنها] باید به جستجو برای آن را بیش از همه دوباره” مک داول در آن زمان گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: سابق یو اس اس تئودور روزولت فرمانده برگ گوام برای انتساب جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im