نیروی هوایی را از کار اخراج داعش زنده می ماند یک جلسه جدی با کروناویروس

کایزرسلاوترن آلمان — بازنشسته نیروی هوایی فرماندهی ارشد استاد گروهبان خوان لوئیس است که معمولا خود را تشویق دهها هزار نفر از پیروان در رسانه های اجتماعی و دیگران در فرد مثبت و انعطاف پذیر در مواجهه با چالش های زندگی.

اما در طول چند هفته گذشته Lewis — که به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “اخراج رئیس” برای نشاط بخشی مذاکرات او به نیروی هوایی شروع شد زمانی که او یک فرماندهی ارشد در قرارگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland — یکی نیاز به حمایت و انگیزه به عنوان او مبارزه برای زندگی خود را پس از ابتلا به کوروناویروس.

“این چیزی که من آمار آن خیلی سخت است که از آن ساخته شده من می خواهم به مرگ” لوئیس گفت ستاره و راه راه بر روی تلفن خود را از تخت بیمارستان در شهرستان هلندی از سیتارد نهفته است که در سراسر مرز از گیلنکیرچن ناتو در پایگاه هوایی در آلمان است.

لوئیس آثار وجود دارد به عنوان معاون فرمانده 470th پایگاه هوایی اسکادران که می افتد تحت 52 جنگنده بال در Spangdahlem پایگاه هوایی و پشتیبانی از حدود 2,300 آمریکایی ها کار را برای ناتو است.

گیلنکیرچن است که در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پرجمعیت ترین دولت است که تا به حال نزدیک به 29,000 تایید coronavirus موارد و 857 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از رابرت کخ موسسه این کشور در آژانس بهداشت عمومی.

لوئیس 54 مطمئن نیستید که او چگونه به این ویروس.

“من مراقب باشید. من شسته دست من و اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما می توانید از فکر می کنم” او گفت:.

او را از نظر جسمی مناسب و به ندرت بیمار است اما یک بیماری نادر به نام Melkersson-روزنتال سندرم است. افراد با زمینه ای شرایط پزشکی “ممکن است در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19,” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید.

او نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در هفته گذشته پس از بستری در اوایل ماه آوریل.

“من را از جنگل اما من هنوز در تلاش” او گفت:. “من نمی خواهم برای جشن گرفتن خیلی زود است چرا که من می تواند یک عود اما من احساس جهنم خیلی بهتر است.”

خود پزشکان به او گفت که اگر او تا به حال نشده مناسب از در حال اجرا او به احتمال زیاد می توانست درگذشت لوئیس گفت.

نبرد او با کروناویروس آغاز شده و در اواسط ماه مارس هنگامی که او آمد با آنچه که او در فکر بود و سرد.

بار خود را برای 5 مایل اجرای او در ادامه بیشترین صبح شد و حدود سه دقیقه آهسته تر از حد معمول و او تا به حال یک مولد سرفه-و نه خشک یکی که CDC می گوید رایج است coronavirus علامت است.

یک روز در حالی که با همسر خود “من راه رفتن کندتر و کندتر و او را مانند” چرا شما در راه رفتن به طوری آهسته?'”

خود دکتر به او گفت به خود منزوی اما پر از سوراخ در خانه اش, علائم بدتر شده است.

“من تا به حال بدن درد تب و گرفتگی معده, عرق کردن در شب,” او گفت:. “این فقط یک عدد است.”

او را به اتاق اورژانس و بستری در واحد مراقبت های ویژه در مارس 4, او گفت:. وجود دارد یک آزمایش نشان داد او در COVID-19.

به عنوان اخراج رئیس Lewis به موعظه و تمرین قدرت تفکر مثبت, اما این ویروس sapped او قدرت روحی و جسمی او گفت:.

“من گفتم: پروردگارا فقط پیش بروید من می خواهم به پرتاب در حوله,’ درد خیلی بد بود,” او گفت:. “آن صدمه دیده است تلاش برای نفس کشیدن در این تب فقط لرز.”

او خدا را شکر برای بسیاری از پیامهای حمایت از دوستان و سربازان او مربی حتی غریبه که او را در Facebook.

“من نمی توانید به عنوان خوانده شده همه آنها را, اما آنهایی که من را وادار به خواندن بودند بسیار الهام بخش است و من را تشویق به نگه داشتن فشار,” او گفت:.

ماه بهبود پیش رو او گفته شده است. راه رفتن چند قدم با واکر حتی مسواک زدن دندان های خود را است دشوار. او را از دست داده و 40 پوند باعث یک دوست به شوخی که “KFC مرغ پا بیشتر گوشت بر استخوان از معدن” لوئیس گفت.

این ویروس هنوز هم در ریه های خود, او گفت:. همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای این ویروس است اما بهبود است.

او نمی تواند به بازدید کنندگان در بیمارستان اما روز یکشنبه دختر خود را به نام و به او گفت که به دنبال از پنجره به بیرون از خود ششم-کف اتاق.

او و دوست پسر او “خارج شد تکان دادن به من. ساخته شده است که من احساس می کنم خیلی خوب آن اشک را به چشمان من,” او گفت:.

او نوشته شده و چندین بار از بیمارستان در مورد مبارزه با ویروس امید “مردم را آگاه” و اصرار آنها به این بیماری همه گیر به طور جدی به او گفت: حتی به عنوان برخی از آمریکایی ها خواست که مستند اقدامات برداشته شود و اقتصاد بازگشایی شد.

“من درک می کنم مردم در ایالات متحده برخی از آنها را می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی اما … این ویروس هنوز وجود دارد; آن را حتی ممکن است دوباره قوی تر است.

“و من نمی دانم اگر این است که قیمت آنها واقعا می خواهید به پرداخت” او گفت:.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر