نیروی هوایی را دریافت F-35 جت را تکذیب کرد به ترکیه پس از روسیه خرید موشک

این رسمی: نیروی هوایی ایالات متحده خواهد خرید F-35 Joint Strike Fighter jets را تکذیب کرد به ترکیه پس از آن ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

این رسمی: نیروی هوایی ایالات متحده خواهد خرید F-35 Joint Strike Fighter jets را تکذیب کرد به ترکیه پس از آن کشور تصمیم به خرید روسیه ساخته شده S-400 surface-to-air-سیستم موشکی.

پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد که آن را اهدا کرده بود لاکهید مارتین Corp. یک $862 میلیون شرکت-ثابت-قیمت قرارداد به صورت معمولی برخاست و فرود جت برای نیروی هوایی را با استفاده از.

جزئیات بعدی: خطا Tricare می گوید 600 K سود آنها تا به حال COVID-19

"این اصلاح تمرینات گزینه برای تهیه هشت زیادی 14 F-35A Lightning II قرار گیرند هواپیما به عنوان یک نتیجه از جمهوری ترکیه حذف از F-35 برنامه و شش زیادی 14 F-35A هواپیما برای نیروی هوایی" با توجه به قرارداد جایزه. شش جت بخشی از مازاد جت مجاز توسط کنگره در سال مالی 2020 دفاع ملی مجوز عمل با توجه به اخبار دفاع. کنگره به طور معمول به خدمات گزینه برای خرید اضافی F-35s هر سال که در اصل درخواست بودجه.

بسیاری 14 جت -- بخشی از یک معامله ساخته شده با لاکهید در ماه اکتبر -- هنوز به رول کردن خط تولید. ترکیه که در اصل مجموعه ای را به مالکیت آن هشت هواپیما بین و 2022 2023. آنها خواهد شد در حال حاضر بیش از تبدیل به نیروی هوایی در دفاع گفت: با توجه به اخبار دفاع.

این قرارداد نه شامل جت در حال حاضر تحویل داده شده به ترکیه هر چند آنها باقی می ماند در خاک ایالات متحده آمریکا. مقامات در لوقا پایگاه نیروی هوایی آریزونا پذیرفته سوم و چهارم F-35 جت ترکیه آزمایشی برنامه های آموزشی در مارس 2019 بخشی از شش جت خریداری شده توسط ناتو و متحد.

سال گذشته پس از ترکیه به دستور روسیه S 400 موشک سیستم -- شناخته شده به مسکو به عنوان "F-35 قاتل" -- ایالات متحده را متوقف و آن را از خرید F-35 و شروع تدریجی قطعات هواپیما به کشور را تولید می کند. همچنین خواسته دانش آموزان ترکیه -- خلبانان و نگهداری -- حضور F-35 آموزش در لوقا و در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا را ترک کنند.

مالی 2020 دفاع ملی مجوز قانون شامل 30 میلیون دلار برای ذخیره نسل پنجم جت تا زمانی که برنامه ریزی برای استفاده از آنها رسمی; آنها باقی می ماند در ذخیره سازی دفاع کرد. انتظار مالی 2021 قانون اجازه می دهد که نیروی هوایی به خرید این جت به عنوان به خوبی.

ترکیه مسئول تامین حدود 1,000 بخش های مختلف برای stealth jet; مقامات ایالات متحده در سال گذشته اشاره کرد که پیدا کردن تامین کنندگان جدید می تواند هزینه صدها میلیون دلار است. پنتاگون تنظیم تاریخ مارس سال 2020 به طور رسمی قطع روابط با ترکیه صنایع; با این حال مقامات ترکیه گفته اند که قطعات هنوز هم در تولید.

ترکیه قریب الوقوع فردی گری از برنامه قرار داده شده یک بار بیشتر بر تولید کنندگان دیگر دولت دفتر پاسخگویی گفت: در یک گزارش منتشر شده در ماه مه.

"ما دریافتیم که ترکیه اخیر تعلیق از F-35 برنامه به احتمال زیاد به ترکیب این موجود زنجیره تامین مسائل" در این گزارش آمده. "ترکی تامین کنندگان ارائه خواهد شد قطعات از طریق پایان بسیاری 14 تحویل (به جای برنامه ریزی شده از طریق 2022) در بخش, برای جلوگیری از اختلالات به هواپیما تحویل و هزینه اضافی از رشد کردن تامین کنندگان جدید."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در از بین بردن تولید کنندگان خارجی از F-35 زنجیره تامین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب