محبوب تلویزیون نشان می دهد “Jetsons” به بینندگان متحرک نگاه اجمالی از یک جهان که در آن پرواز اتومبیل بودند به طوری مشترک آنها استفاده می شود به عنوان خانواده وسایل نقلیه. در حال حاضر نیروی هوایی می خواهد یک ناوگان خود را از وسایل نقلیه هوایی تا پایان این دهه با توجه به فن آوری بالا رسمی.

“ما می خواهیم به 30 وسایل نقلیه در نیروی هوایی تا سال 2030 گفت:”دکتر خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب فن آوری و تدارکات به خبرنگاران گفت: در طول تماس های ویدئویی چهارشنبه. “وجود شرکت های متعدد است که می تواند انجام این کار است.”

هنگامی که نظامی نشان میدهد ایمنی از این “ماشین پرواز” — بخشی از یک ابتکار عمل شناخته شده به عنوان چابکی نخست — بازار داخلی غرفه بهره مند شوند و همچنین, او گفت:.

نیروی هوایی لگد کردن راه اندازی برای چابکی نخست از طریق کنفرانس های مجازی با تمرکز بر توسعه ماشین پرواز برای هر دو پنتاگون و روزمره شهروندان است.

مرتبط با: نیروی هوایی طول می کشد اولین گام به سمت اضافه کردن ماشین پرواز به هواپیما خود را موجودی

هدف از این کنفرانس به طرح “استراتژیک ضروری به نوآوری از طریق همکاری با سرمایه گذاران و صنعت و بین همکاران” برای استفاده از وسایل نقلیه هوایی با توجه به خدمات.

Roper روز چهارشنبه گفت: چابکی نخست نه فقط تمرکز بر روی یک خودرو طراحی — برخی از خودروهای تست شده بزرگتر خواهد شد برای باری دیگر کوچکتر و صرفا برای حرکت مردم است.

“بسیاری از فروشندگان باید یک برنامه را به یک خلبان و همچنین مستقل عملیات,” او اضافه شده است.

“از آنجا که ما قرار داده اند دست ما و گفت:” ما می خواهیم برای سرعت بخشیدن به این بازار به طوری که آن را استفاده دوگانه نظامی می خواهد به خرید همان خودرو است که می تواند در دسترس در داخل کشور شرکت های به اشتراک گذاشته اند با ما بخش خصوصی که آنها را دیده اند و میزان سرمایه گذاری داده شده توسط سرمایه گذاران رفتن” Roper گفت. “و آنها انتظار دارند که ادامه خواهد داد بیشتر ما رفتن را از طریق درب در رقابت است.”

نیروی هوایی قصد دارد به درخواست بودجه برای ماشین پرواز تحقیقات مالی 2022 درخواست بودجه علاوه بر بودجه های تحقیقاتی این سرویس در حال حاضر در کنار مجموعه ای از آزمایش, او گفت:.

در حالی که ارتش تقاضا برای وسایل نقلیه در پرواز خواهد بود کوچکتر از بازار تجاری و چابکی نخست نشان دهنده یک فرصت برای وزارت دفاع به یک testbed, jumpstarting ابتکار عمل و همچنین هزینه های رانندگی پایین Roper گفت.

“ما یک پل بزرگ بازار نه فقط شرکت های ساعت پرواز و ساخت صلاحيت اما به رگولاتور certifiers از همه نوع برای دولت های محلی و ایالتی” او گفت:. “و نیز اجازه شرکت ها شروع به گرفتن تولید در مقیاس بالا.”

بر اساس علاقه از مجازی آنلاین کنفرانس Roper پیش بینی کرد که “کاملا چند شرکت رقابت می تواند بسیار موفقیت آمیز است.”

نیروی هوایی در ماه فوریه اولین حرکت برای اضافه کردن غیر سنتی “ماشین پرواز”-نوع هواپیما به موجودی خود را از طریق یک درخواست به دنبال نمونه های اولیه که شامل “ظهور برقی برخاست و فرود عمودی فن آوری (eVTOL) و شهری/advanced air mobility (UAM/AAM) هواپیما.

این درخواست به شرح زیر سال از بهره از ارتش ایالات متحده است که در حال حاضر چشم دوخته اند جایگزینی برای V-22 Osprey tiltrotor هواپیما در نقش میدان جنگ حمل و نقل و تدارکات.

اخیر برنامه درخواست تحت نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی در Wright-Patterson پایگاه نیروی هوایی اوهایو درخواست که به این سیستم قدیمی به سمت خبره عملیات تجاری “دولت در شناسایی فرصت ها برای تصویب اولیه با پتانسیل برای تهیه و فیلدینگ در سه سال آینده.”

مقامات در نیروی هوایی Materiel دستور به مراجعه وسایل نقلیه به عنوان “ORBs” یا آلی بر روی اتوبوس.

ORBs لزوما “هواپیماهای بدون سرنشین و ماشین و هلیکوپتر و کامیون و هواپیما و موتور سیکلت و یا Suv ها اما ممکن است پشتیبانی از ماموریت های مشابه” یا شامل ترکیبی از این نقش اطلاع متحده است.

“با توجه به انعطاف پذیری آنها یک گوی می تواند عمل به عنوان یک آلی بر اتوبوس برای امداد رسانی تیم های عملیاتی آمادگی اتوبوس برای بهبود هواپیما در دسترس بودن و باز الزامات اتوبوس برای رشد تنوع ماموریت” با توجه به اطلاع.

علاوه بر این در حال حرکت به سرعت از طریق اکتساب فرایند اساسی هدف Roper گفت.

“نمونه هایی مانند چابکی نخست [برنامه] می تواند در همه جا در آینده” راپر کرد. “آنها نیاز به در همه جا در آینده زمانی که بازارهای در حال ظهور تجاری گرا.”

“این خواهد شد کمک به ما. دولت و به ویژه نیروی هوایی و فضایی نیروی بهتر شرکای تجاری نوآوری,” او اضافه شده است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: ده ها تن از دریایی استخدام در بوت کمپ در سن دیگو COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im