نیروی هوایی جانباز پنجه نرم می کند گناه در طرح به ارائه اطلاعات به روسیه

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا که قبلا خدمت در نیروی هوایی برنامه ریزی شده به ارائه اطلاعات محرمانه از آژانس امنیت ملی به دولت روسیه دادستان گفت: در اعلام اعتقاد راسخ او را در دادگاه فدرال.

الیزابت جو شرلی گناه التماس کرد به عنوان بخشی از یک مورد درخواست به یک تعداد هر یک از عمدی حفظ دفاع ملی اطلاعات و بین المللی والدین ربایی ، وزارت دادگستری آمریکا گفت: در انتشار اخبار.

شرلی, 46, از Hedgesville چهره به 10 سال زندان و یک 250.000 دلار جریمه در امنیت ملی شارژ و تا سه سال و یک 250.000 دلار جریمه در آدم ربایی اتهام. این بیانیه می گویند نیست که آیا صدور حکم تاریخ تنظیم شده در دادگاه فدرال در مارتینزبرگ.

“دولت فدرال کارکنان و پیمانکاران با سطح بالایی از امنیت گواهی عدم سوء پیشینه تعهد به حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده از دشمنان خارجی. آن را ضروری مسئولیت امنیت کشور ما امنیت ملی گفت:” مایکل کریسمس, FBI را نماینده ویژه مسئول در پیتسبورگ.

“خانم شرلی به حال یک وظیفه برای حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده. به جای او تصمیم به شکستن قانون و اعتماد قرار می گیرد و قصد دارد به پاس دفاع ملی اطلاعات به مقامات روسی که می تواند قرار داده اند ما شهروندان در خطر است.”

دادستان گفت: شرلی اجاره یک واحد ذخیره سازی و نگهداری یک سند — بدون مجوز — مربوط به دفاع ملی که به تشریح اطلاعات در مورد یک دولت خارجی نظامی و سیاسی.

شرلی مشغول به کار در تکالیف با آژانس امنیت ملی در حالی که خدمت در نیروی هوایی ،

از سال 2001 تا 2012 شرلی برگزار موقعیت های مختلف با نیروی دریایی دفتر اطلاعات نیروی دریایی به بخش های دفاعی و انرژی ملی سایبر تحقیقی مشترک نیروی کار و حداقل پنج پاک پیمانکاران دفاعی. او نیز برگزار شد و سطح بالای امنیت گواهی عدم سوء پیشینه در زمان های مختلف ،

آن اضافه شده است که شرلی شد متهم به آدم ربایی او 6 ساله در جولای سال 2019 پس از او موفق به بازگشت کودک در توافق تاریخ به دختر در حین بازداشت پدر اولیه مسکونی پدر و مادر و همسر خود را در غرب ویرجینیا است.

شرلی گزارش داد که او دچار مشکل خودرو و وعده داده شده به افت روز بعد اما در عوض به سمت فرودگاه و در نهایت کشور را ترک می کردند.

دادستان گفت: شرلی رفت و به مکزیک با قصد تماس با دولت روسیه نمایندگان به درخواست اسکان مجدد در کشور است که نمی خواهد استرداد او به ایالات متحده است.

در حالی که در مکزیک شرلی آماده یک پیام نوشته شده است که اشاره به “نیاز فوری” به موارد حمل از ایالات متحده مربوط به “کار زندگی قبل از آنها کشف و ضبط و نابود” دادستان گفت.

شرلی دستگیر شد و در ماه اوت گذشته در یک هتل در شهر مکزیک و دختر بچه بازگردانده شد به پدرش. مقامات گفتند NSA سند واقع شده بود که ماه در قفل ذخیره سازی در مارتینزبرگ در حالی که پیام شرلی به حال پیش نویس روسیه به مقامات دولتی همراه با دیگر اطلاعات طبقه بندی شده پیدا شد بر روی دستگاه های الکترونیکی.

“با توجه شرلی مشکل انجام پس از فرار به ایالات متحده آسیب به امنیت ملی می توانست به مراتب بیشتر بود اجرای قانون نیست سرعت عمل” گفت: John C. Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است. “شرلی در حال حاضر خواهد شد و باید پاسخگو برای خیانت به اعتماد مردم آمریکا.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان بابا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>