نیروی هوایی طول می کشد اولین گام برای خرید زایمان پرواز مناسب

نیروی هوایی ایالات متحده گرفته شده است اولین گام در به دنبال زن جدید زایمان پرواز مناسب.

در یک درخواست برای اطلاعات درخواست شده در دولت کسب و جوایز سایت خدمات هوایی نیروی چرخه عمر مدیریت مرکز درخواست شرکت خود را شناسایی و اگر آنها این معنی را به لباس.

جزئیات بعدی: KC-10 تانکر B-1 بمب افکن می تواند به آرامی تواند بازنشسته قانونگذاران می گویند

در حالی که نیروی هوایی است نه درخواست ایده و یا پیشنهادات در این زمان RFI می تواند منجر به یک قرارداد جایزه در آینده با توجه به درخواست. این سرویس در حال حاضر نه رسمی زایمان پرواز کت و شلوار.

فروشندگان مایل به در نظر گرفته شود باید قادر به تولید “400 پرواز مناسب تحویل داده می شود ظرف 6 ماه از قرارداد جایزه” این RFI متحده است.

فروشندگان واجد شرایط نیز باید با معیارهای خاصی در کت و شلوار توسعه و توزیع مناسب نیاز به مقاوم در برابر شعله و می تواند یک یا دو قطعه است. این شرکت باید به توانایی کشتی پرواز مناسب به طور مستقیم به خلبانان و خدمه در عرض یک هفته از قرار دادن دستورات آن گفت.

پارچه را نیز ارزیابی می شود در رطوبت فتیلهسازی سریع خشک شدن تنفس, stretchiness ثبات و سلامت سمیت در میان دیگر عوامل AFLCMC گفت. رنگ باید مطابقت با زمان نیروی هوایی گلی سبز و ارتش و نیروی هوایی قهوهای مایل به زرد/coyote قهوه ای, الگوهای آن گفت.

پاسخ به آن به علت جولای 6.

سال گذشته نیروی هوایی اعلام کرد که آغاز کرده بود اجازه می دهد برخی از خلبانان زن به ماندن در کابین خلبان دیگر در حالی که باردار بدون نیاز به معافیت پزشکی.

تغییر اعمال شده به سرنشین از راه دور خدمه موشک عملیات وظیفه خدمه و خاص به طور کامل واجد شرایط خلبان موقعیت بدون محدودیت های اضافی قرار داده و در وقت خود را در خدمت نیروی هوایی گفت: در سپتامبر گذشته.

قبلا همه زن خلبانان نیروی هوایی برداشته شد از پرواز وظیفه آنها پس از تایید بارداری خود را با توجه به سخنگوی سروان. کری Volpe. که شامل هواپیماهای بدون سرنشین خلبانان که در عملیات امکانات بر روی زمین است.

زنان را به فایل گسترده کاغذ بازی برای چشم پوشی فقط اجازه داده می شود وظیفه زمان بین هفته 1 و 34 بارداری Volpe گفت: در آن زمان.

به طور مشابه تحت سیاست به طور کامل واجد شرایط خلبانان که پرواز دو صندلی غیر خروج هواپیما —

KC-135 Stratotankers, C-130 Hercules, و غیره. — را مجبور به درخواست برای چشم پوشی برای پرواز بین 13 و 24 هفته از بارداری است.

در حالی که این روند چشم پوشی است که دیگر مورد نیاز نیروی هوایی هنوز هم نیاز به یک “بازگشت به وضعیت پرواز” بررسی کنید اگر آنها پرواز در هواپیما که یک پیشگیرانه قرار ملاقات ساخته شده با یک حرفه ای پزشکی به گواهی خلبان برای پرواز.

خلبانان هنوز ممنوع از پرواز در سه ماهه اول بارداری استقرار در خارج از کشور و پرواز تخلیه-صندلی هواپیما مانند جت های جنگنده.

این سرویس همچنین راه اندازی یک پروژه در سال 2019 در AFLCMC متمرکز در جمع زنان دیدگاه به توسعه بهتر-اتصالات لباس و دنده.

این ابتکار باعث شده نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein ماموریت به طراحی مجدد زن لباس از جمله چرخ دنده ها و پرواز مناسب پس از سال ها بسیاری از بد اتصالات تجهیزات.

در اوایل این ماه این سرویس گفت: این جایزه یک قرارداد برای هزاران نفر از مجموعه ای از زره بدن به طور خاص طراحی شده به تناسب آن زن نیروهای امنیتی نیروی هوایی با هدف کوچک سازی زمینه دنده برای کسانی که امنیت پایگاه در سراسر جهان است.

نیروی هوایی قصد دارد برای خرید به 5,600 زره بدن سیستم های تحویل شروع این سقوط.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی OKs تغذیه با شیر مادر تی شرت برای مادران جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>