نیروی هوایی طول می کشد کنترل از مشترک DC پایه

پس از یک دهه از نظارت قرارگاه مشترک Anacostia-Bolling در منطقه سرمایه ملی ایالات متحده نیروی دریایی است توزیع بیش اصلی اقتدار را برای پایگاه نیروی هوایی.

در یک تفاهم نامه امضا شده روز شنبه مقامات نمادین منتقل پایه واقع در واشنگتن دی سی به نیروی هوایی, با توجه به آزادی. پایه را تحت نیروی هوایی کنترل به عنوان از اکتبر شروع سال مالی جدید آن می افزاید.

جزئیات بعدی: USS فورد هوانورد مشاوره پس از پوشیدن پچ به تصویر می کشد یک خفاش به عنوان “چین جدیدترین حامل’

“بیش از نیمی از مجموعه ماموریت در JBAB سقوط تحت نیروی هوایی پس از آن ساخته شده حس برای ما به فرض مسئولیت برای اولویت بندی نصب و راه اندازی و ماموریت-پشتیبانی و تامین مالی در پایه” گفت: نیروی هوایی معاون رئیس ستاد ژنرال استیون ویلسون در اعلام.

در سال 2010 نیروی دریایی پشتیبانی مرکز-Anacostia و Bolling پایگاه نیروی هوایی در هم ادغام شدند و تحت نیروی دریایی پس از سال 2005 پایه واقعیت و بسته شدن کمیسیون تصویب شده توسط کنگره است.

در زیر آخرین طرح مقامات مهاجرت نیروی هوایی منطقه واشنگتن 11th بال — قبلا اختصاص یافته به مشترک پایگاه اندروز در مریلند — به Bolling. نیروی هوایی منطقه از واشنگتن گزارش به طور مستقیم به نیروی هوایی رئیس ستاد.

در حالی که این انتقال رخ داده در ژوئن 12, آن را در دو سال آینده برای 11th برای رسیدن به کامل عامل قابلیت این سرویس گفت.

در JBAB, the 11th مسئول خواهد بود “همه تابع و اسکادران توابع به پشتیبانی میزبان-واحد مورد نیاز برای این جناح و آن حدود 70 ماموریت همکاران” انتشار متحده است. تشریفاتی واحد مانند رسمی نیروی هوایی گارد احترام و نیروی هوایی باند اقامت در Bolling.

به عنوان یک نتیجه از بال حرکت مقامات فعال 316th بال در اندروز. این 316th قبلا میزبان بال برای مریلند پایه از سال 2006 تا 2010.

نیروی دریایی آغاز خواهد شد “منبع انتقال” بیش از 900 “اختصاص داده و nonappropriated … ملکی موقعیت و 645 $میلیون به نیروی هوایی برای 11th بال و ماموریت شریک-پشتیبانی از الزامات” انتشار می افزاید.

نیروی هوایی سرهنگ مایک Zuhlsdorf این JBAB نصب فرمانده فرض فرمان 11th طی مراسمی در اوایل این ماه.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: ریشه برای تیم اصلی: DC گارد ملی هوایی F-16 می شود یک توپ بیس بال قبل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>