نیروی هوایی تعلیق نوار تست به طور نامحدود گسترش PT تست مکث

نیروی هوایی نمی خواهد سر جسمانی و تست تا اکتبر سرویس جمعه اعلام کرد.

بلافاصله موثر رسمی تست تناسب اندام است به حالت تعلیق تا اکتبر. 1 بنابراین نیروی هوایی می تواند ایمن ماندن و ادامه تلاش های خود برای کاهش گسترش COVID-19 نیروی هوایی گفت: در یک ایمیل.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی دیگر نمی خواهد رد خلبان متقاضیان برای بودن بیش از حد کوتاه

تاریخ است “مشروط بر پایه مراکز تناسب اندام در حال بازگشایی شد و دولت های محلی و [یا] کشور سفر و جنبش محدودیت های که برداشته” مقامات اضافه شده است.

“سربازان ما باقی می ماند در اولویت قرار داده و ما را اطمینان از سلامت و ایمنی خود را به عنوان ما به حفظ نیروی ما آمادگی استقرار داد.” ژنرال برایان کلی, معاون رئیس ستاد برای نیروی انسانی و پرسنل خدمات.

علاوه بر این اندازه گیری دور شکم جزء-شناخته شده به عنوان نوار تست — خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق طریق Oct. 1, 2021, و یا تا اطلاع ثانوی. نوار تست است که اقدامات وزن و اندازه دور کمر است که به طور گسترده ای محبوب در میان سربازان. سالانه قد و وزن اندازه گیری های گرفته شده با تناسب اندام ارزیابی نیز معلق “تا اطلاع ثانوی” مقامات گفت.

“زمانی که تست رزومه نیروی هوایی را یک رویکرد سیستماتیک به reintegrating رسمی آمادگی جسمانی ارزیابی” کلی گفت: در یک یادداشت جدید. “همه سیاست ها و روش باید تقویت جسمی فاصله; استفاده از تجهیزات حفاظت فردی; سربازان سلامت و بهداشت شخصی و تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی فضاهای کار و زمینه های مشترک.”

این یادداشت به تشریح چگونگی فرماندهان باید با احتیاط ادامه با از سرگیری تست. در این یادداشت:

  • “اگر مراکز تناسب اندام بسته باقی می ماند و محلی جنبش محدودیت باقی می ماند در محل فرماندهان ممکن است انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن جسمانی ارزیابی از سرگیری فراتر از 1 اکتبر 2020 تا شرایط امن در دسترس هستند.”
  • “یک airman بعدی برنامه ریزی تناسب اندام ارزیابی خواهد شد بر اساس تاریخ گذشته خود را رسمی ارزیابی و تناسب اندام رده.”
  • “به منظور حفظ سلامت و ایمنی نیروی ما به عنوان رزومه تست های دور شکم جزء خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق طریق 1 اکتبر 2021 یا تا اطلاع ثانوی.”
  • “در طول این مدت تمام سربازان را دریافت خواهد کرد به طور موقت یک سال دور شکم جزء معافیت و برنامه ریزی شده بعدی تاریخ آزمون خواهد بود و بر اساس تناسب اندام به طور کلی نمره” یادداشت متحده است. “این یک سال به طور موقت دور شکم معافیت را مقدم بر هر گونه کوتاه مدت موقت و دور شکم معافیت.”
  • “تربیت بدنی رهبران افزایش تناسب اندام ارزیابی سلول ممکن است در آزمون از اعضای خود در همان واحد برای کمک به ارائه فرماندهان با ظرفیت گزینه است.”
  • “فرماندهان باید با استفاده از [این] چهار ماه تاخیر به خرید تجهیزات مناسب … برای کمک به فاصله فیزیکی و دولت رسمی آمادگی جسمانی ارزیابی در یک محیط امن و سالم.”

در ماه مارس این سرویس برای اولین بار خود را به حالت تعلیق جسمانی و تست حداقل تا مارس 30.

اولیه بازسازی بدان معنی است که کاربرانی که میله میله به PT آزمون بین ماه های مارس و آوریل رو شش ماه تاخیر. کسانی که برنامه ریزی شده برای تست در مارس موکول شد برای تست در سپتامبر; کسانی که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل شد و سپس برای ماه اکتبر برنامه ریزی و نیروی هوایی برنامه ریزی شده به آزمون در مه را تا ماه نوامبر برای تکمیل آزمون.

آخرین حرکت جایگزین آن تاریخ.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی PT آزمون تعلیق ممکن است ماه ژوئن گذشته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im