نیروی هوایی ویژه اپراتورهای جدید دریافت کد تخصص میان رشته تحکیم

نیروی هوایی ایالات متحده ایجاد کرده است, های جدید در نیروی هوایی تخصص کد حرکت خواهد کرد که در آن تاکتیک های خاص تاکتیکی هوا کنترل حزب (TACP) و مبارزه با نجات افسران را به خود ویژه جنگ های ردیف.

به عنوان از آوریل 1 سه حرفه ای در زمینه های منتقل شده از 13XX گروه-که شامل افسران در فضای هسته ای و موشکی عملیات به عنوان فرماندهی و کنترل — به یک جداگانه “AFSPECWAR” AFSC, 19ZXX با توجه به یک سرویس انتشار.

“ایجاد یک کادر از افسران غرق در مشترک رهبری و آموزش منجر به طیف کاملی از AFSPECWAR متعارف و عملیات خاص را ساده الحاق انتخاب و مشترک آموزش مهارت” گفت: سرهنگ توماس Palenske مدیر AFSPECWAR اداره در پنتاگون. Palenske قبلا فرمانده عملیات های ویژه 1 بال در kayle jo dyer, زمینه, Florida.

مرتبط با: نیروی هوایی اعلام مطلب جدید برنامه به صورت داوطلب خدمت سربازی ویژه جنگ های آموزش

“این افسران را به اشتراک بگذارید مشترک ارزیابی و انتخاب استاندارد با افزایش معیار برای قابلیت های رهبری برای آماده سازی آنها را به عنوان نسل بعدی رهبران برای AFSPECWAR شرکت او گفت:” در انتشار.

ویژه تاکتیک های نیروی هوایی در حال حاضر تعیین شده به عنوان 19ZXA AFSC; TACPs هستند 19ZXB; و مبارزه با نجات با استفاده از 19ZXC AFSC انتشار متحده است.

نیروی هوایی هدف تمرکز تخصص به “افزایش تامین مالی بهبود مدیریت استعداد و افزایش به کارگیری قابلیت های” مقامات گفت.

“پس از استقرار 19Z افسر آموزش و توسعه فرآیندهای هر AFSPECWAR افسر ورزش منحصر به فرد شایستگی — ماموریت فرماندهی فرهنگ پیشرفته مهارت های مبارزه با زمین مانور جنگ تخصص و هوا تفکر و دامنه جنگ قابلیت” گفت: سرهنگ علامت مک گیل AFSPECWAR معاون و افسر حرفه ای در زمینه مدیریت. “آنها باید فرصت بیشتری برای خدمت در موقعیت های مختلف در سراسر نیروی هوایی و خدمت بیشتر AFSPECWAR شرکت با هم است.”

Palenske افزود: “این بخش از نیروی هوایی نوسازی است برای اتصال مشترک نیروی بنابراین ما می توانیم بیشتر یکپارچه ادغام به عنوان یک تیم مشترک.”

نیروی هوایی باید به طور خودکار تغییر در MilPDS پرسنل پایگاه داده; بدون آموزش های اضافی مورد نیاز است, مقامات گفت.

آخرین توسعه از نزدیک زیر یک شبیه تحول در ویژه جنگ های جامعه است.

در ماه فوریه این سرویس اعلام کرد که تا به حال ایجاد یک جدید تک ورودی برنامه برای استخدام علاقه مند به ویژه جنگ های شغلی به منظور زودتر شناسایی داوطلبان با استعداد و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به میدان جنگ نیروی هوایی.

انتخاب ویژه جنگ نامزدها در پایه آموزش نظامی در حال حاضر وارد هوا آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی ویژه جنگ اپراتور نام نویسی بردار, برنامه, یا SWOE-V. برنامه تعیین داوطلب خدمت سربازی استخدام در مسیر تبدیل شدن به مبارزه با کنترل pararescue, TACPs یا ویژه شناسایی نیروی هوایی و همگرایی آنها را تحت 9T500 AFSC های نیروی هوایی در آن زمان گفت.

برنامه توسعه مشخص شده تغییر از اختصاص نیروی هوایی به تخصص های قبل از آنها می توانند به طور کامل مطلع تصمیم گیری در مورد انتخاب حرفه ای خود را در حالی که ساده خود را از ورود به این سرویس است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: نیروهای حمایت همه گیر پاسخ باید خطر پرداخت سناتور می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>