نیروی هوایی گروهبان تحت تعقیب فدرال گارد قتل

اوکلند کالیفرنیا. — یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب یک گروهبان نیروی هوایی برای قتل و اقدام به قتل پس از او گفته کشته فدرال گارد امنیتی در شمال کالیفرنیا و زخمی شریک زندگی خود را در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس و یک قاضی روز دوشنبه گفت:.

دادرس قاضی لورل Beeler گفت: Steven Carrillo, 32, که هیات منصفه متهم را در این کیفرخواست با قتل درجه اول از یک فرد کمک یک افسر یا کارمند ایالات متحده و اقدام به قتل یک فرد کمک یک افسر یا کارمند از ایالات متحده, سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

کاریلو متهم پاشش گلوله در سراسر گارد کلبه مه 29 در مقابل فدرال در اوکلند کشتن 53 ساله دیوید پاتریک آندروود و زخمی شدن یکی دیگر از رسمی.

کاریلو وارد نیست یک درخواست جمعه. در مورد او بود ادامه داد: تا روز پنجشنبه هنگامی که او انتظار می رود که با منصوب کردن یک وکیل است که نماینده او.

یک هفته پس از تیراندازی در اوکلند Carrillo گفته کمین معاونین کلانتر در شهرستان سانتا کروز بودند که در پاسخ به یک گزارش از یک ون حاوی اسلحه و مواد بمب سازی. گروهبان. دامون Gutzwiller, 38 کشته شد و چند تن از دیگر مقامات اجرای قانون زخمی شدند به گفته مقامات و سوابق دادگاه.

دادستان در سانتا کروز شارژ Carrillo با کشت و جنایت از جمله قتل و اقدام به قتل در اتصال به Ben Lomond حادثه است.

دادستان فدرال در ارتباط اند Carrillo با اتهامات به افراطی ضد دولتی گروه به نام Boogaloo جنبش است.

این گروه آغاز شده در alt-راست, فرهنگ در اینترنت با این باور که وجود دارد قریب الوقوع جنگ داخلی به گفته کارشناسان. جنبش پیروان برخی از آنها خود را “Boogaloo Bois” به طور کلی جوان تر و بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به اعمال خشونت نسبت به اعضای دیگر گروه شبه نظامی از نوع گروه.

مقامات متهم Carrillo از ضرب تیراندازی آندروود از یک ون سفید پس از در حال توسعه یک طرح با رابرت آلوین Justus جونیور از میل بری. این جفت ارز گفته سوار به اوکلند و در زمان استفاده از حواس پرتی فراهم شده توسط معترضان راهپیمایی از طریق این شهر مرکز شهر در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس. Justus است متهم به رانندگی ون.

Justus شد arraigned روز جمعه و وارد نه گناه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>