نیروی هوایی هل پیش رو با برنامه ای تلخ برای پرسنل مراکز در اروپا

نیروی هوایی مقامات می خواهید برای ایجاد پایگاه در اروپا است که تقریبا به عنوان چالاک به عنوان خدمات واحد مبارزه با بالا رفتن در یک ماده از هفته برای حمایت از منطقه عملیات جنگی و پایین آمدن دوباره فقط به عنوان به سرعت به عنوان واحد تغییر به یک مکان جدید.

جهانی و همه گیر نشده کاهش نیروی هوایی تلاش برای توسعه این مفهوم خدمات بالا به طور کلی در اروپا گفت: در این ماه.

به عنوان بخشی از یک چالاک مبارزه با اشتغال یک طرح برای ساخت کوچک هاب به خانه سریع واکنش نیروهای در سراسر قاره آمریکا نیروهای هوایی اروپا اسکادران در حال حاضر عملا به طرح چگونه مهمات و وسایل نقلیه و پناهگاه و تدارکات و پشتیبانی تجهیزات برای هواپیما می تواند به راحتی نقل مکان کرد به تند و تلخ مکان گفت: ژنرال جفری Harrigian, USAFE-AFAFRICA بالا افسر. کار بر روی ACE متوقف نشده میان همه گیر است.

برای دو ماه گذشته USAFE گردش شده است یک استراتژی برای آن ad hoc پایگاه تلاش Harrigian در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. در برخی از موارد انجام برنامه ریزی میان همه گیر مجاز سربازان و مقامات به گروه با هم به گوشت را استراتژی, او گفت:.

“آن را اجازه می دهد تا ما را به ریز لحن [مفهوم عملیات] تولید آن و معاشرت است که ما با دوستان خود در سراسر اروپا” Harrigian گفت: ممکن است 7.

برای مثال کار را از طریق برنامه های به هشدار مقامات به این واقعیت است که سربازان باید بیشتر سازگار به طور مداوم در تغییر محیط زیست است. “ما می دانیم که اگر ما در حال رفتن به این بسته های کوچک از قابلیت گسترش در سراسر [منطقه عملیات] ما در حال رفتن به نیاز ما به چند قادر به [جای] کارشناسان فقط در عملکرد خود در منطقه” Harrigian گفت.

او به خبرنگاران گفت: در طول سالانه نیروی هوایی انجمن هوا فضا و سایبر کنفرانس سپتامبر گذشته است که این سرویس هنوز تعیین مکان آینده از راه دور پایگاه و باند در اروپا با وجود تلاش های که نزدیک به پنج سال است.

مرتبط با: آماده برای غیر منتظره: نیروی هوایی حفاری سربازان در بقا پاسخ مهارت های

Harrigian گفت: ماموریت اهداف طرح به تازگی توزیع شده به واحدهای نظامی ایالات متحده در اروپا و همچنین ناتو و کشورهایی که می خواهند به شرکت در این طرح می باشد.

“همانطور که شما نگاه کنید در یک فراگیر, ساخت, شما را به پایین تا رویکرد به این و اهرم تخصص در بال به واقعا درک چگونه ما می تواند [به صورت] آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا,” او گفت:. “به طور طبیعی بیش از COVID ما [نیست] قادر به انجام برخی از فعالیت های, اما ما در حال حاضر به دنبال بازگرداندن این فرصت ها برای آموزش.”

یک مثال 52 جنگنده بال از Spangdahlem پایگاه هوایی آلمان. این سربازان تا به حال یک آس ورزش برنامه ریزی شده در مدت کوتاهی پس از وزیر دفاع علامت Esper را متوقف کند-جنبش سفارش در محل قرار داده شد.

به جای لغو ورزش در نیروی هوایی “اقتباس اصلی خود را برنامه ریزی با تعیین یک شبیه سازی ACE محل در سمت دور از خط پرواز” گفت: سخنگوی فرماندهی سرهنگ سرهنگ Davina Petermann.

“بال فرمانده تصمیم گرفت که آنها هنوز هم می تواند خود را برآورده اهداف آموزش در حالی که مطابق با فاصله فیزیکی و جمع آوری محدودیت,” او گفت: در یک ایمیل.

Harrigian افزود: “ایده های بزرگ است که واقعا در مورد عملیاتی غیر قابل پیش بینی به درایو مشکلات برای دشمن و پس از آن اجازه می دهد ما را به پیروزی در این زمان و مکان از انتخاب ما است.”

او به ذکر است که یک مفهوم مشابه در جریان است در تئاتر اقیانوس آرام تحت قلمرو اجراء ژنرال Chalres “CQ” براون نامزد به آینده نیروی هوایی رئیس ستاد.

اما بر خلاف در Pacifiic “ما لازم نیست که برخی از فاصله چالش هایی که PACAF را” هنگامی که در یک منحصر به فرد منطقه Harrigian گفت.

تکرار نظرات او در ماه سپتامبر گفت: فرصت های آموزشی باید امن از بودجه بزرگ بازدید پنتاگون با وجود تلاش های به repurpose بودجه به معنای واحد در اروپا از طریق اروپا بازدارندگی ابتکار به مرز ایالات متحده دیوار.

EDI — تشکیل شده در سال 2014 به عنوان یک نتیجه از الحاق کریمه به روسیه و در اصل به نام اروپا اطمینان ابتکار — کمک کرده است تا ارتش ایالات متحده را بلند پروازانه کمک رسانی به همکاران در اروپا و به خصوص در زیرساخت های مدولار طرح توجه کنند.

ژنرال Tod Wolters سر از آمریکا و اروپا فرمان در اوایل سال جاری مشخص EDI به عنوان یک “موفقیت” به خصوص برای افزایش آمادگی در میان نیروهای دوار و از این قاره است.

همانطور که از ماه گذشته وزارت دفاع مشغول به کار بود به تسلیم یا انصراف از 19 اضافی نظامی پروژه های ساخت و ساز از جمله $274 میلیون فقط در اروپا را دوباره اختصاص بودجه بیشتر به سوی سد در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک با توجه به اخبار دفاع. در ماه سپتامبر Esper تایید انحراف $3.6 میلیارد دلار در ساخت و ساز تلاش در هر دو ایالات متحده و خارج از کشور با حدود 30 پروژه پوشا مکان هایی مانند استونی بلغارستان و مجارستان.

“گسترده این آثار خواهد بود حداقل از نظر توانایی ما برای اجرای آموزش است که ما طراحی کرده اند تا کنون” Harrigian گفت. “وجود دارد در حال رفتن به برخی از زیرساخت های مناطق که معوق شد و با انتقال به خارج سال, اما به عنوان ما در حال ادامه برای تصحیح راه ما اجرا [عملیات] آن شده است بسیار ناچیز است.”

آس ادامه خواهد داد تا زمانی که متحدان و شرکای چین با علت آن ،

“این رو به همکاری” Harrigian گفت. “در این محیط ما باید به تراز وسط قرار دارد با ما هم تیمی های سراسر اروپا قادر به نه تنها اهرم تخصص خود را, اما برخی از قابلیت های آنها را به پس از دریافت ایده های بزرگ در اینجا.

“کار با همکاران کمک خواهد کرد که بهتر اطلاع توانایی ما در عمل از آن محل” او گفت که می تواند اعمال می شود به مراتب در شمال دایره قطب شمال به کشورهای شرق اروپا است.

“این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام” Harrigian گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

بیشتر بخوانید: اوباما با بررسی اینکه آیا مالیات مضاعف از ما نیروهای غیرنظامی نقض مبل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>