نیروی هوایی PT آزمون تعلیق ممکن است ماه ژوئن گذشته

نیروی هوایی ایالات متحده ممکن است فشار پشت آن مجموعه تاریخ برای نیروی هوایی به, رزومه, آزمون های آمادگی جسمانی به عنوان همه گیر شرایط ادامه خواهد داد.

سخنگوی سروان. کری گفت Volpe Military.com پنج شنبه مقامات در حال حاضر در حال بررسی “چند گزینه مختلف برای راه پیش رو در PT تست.”

جزئیات بعدی: برخی از سربازان در حال حاضر مجاز به پوشیدن ارتش جدید جنگل زبانه

“یکی از گزینه های آن است که به حالت تعلیق و تناسب اندام, تست گذشته زمان انقضا و تمدید آن در ماه ژوئن گذشته” او گفت: در یک ایمیل. “ما اعلام خواهد شد تصمیم گیری در سیاست در تناسب اندام تست در روزهای آینده. مثل همیشه نیروی هوایی باید به ادامه کار خود به تناسب اندام و سلامت کلی.”

این خبر برای اولین بار ظاهر محبوب اما غیر رسمی نیروی هوایی Facebook صفحه Amn/Nco/Snco که اطلاعات بیشتر “خواهد بود آینده” چگونه سربازان را در مورد PT آزمون در هفته های آینده.

در ماه مارس خدمات خود را به حالت تعلیق جسمانی و تست حداقل تا مارس 30; از بازسازی بدان معنی است که کاربرانی که میله میله به PT آزمون بین ماه های مارس و آوریل رو شش ماه تاخیر. کسانی که برنامه ریزی شده برای تست در مارس موکول شد برای تست در سپتامبر; کسانی که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل شد و سپس برای ماه اکتبر برنامه ریزی و نیروی هوایی برنامه ریزی شده به آزمون در مه را تا ماه نوامبر برای تکمیل آزمون.

نیروی هوایی ساخته شده اولیه آن تغییرات به زودی پس از خدمات دیگر شروع به اعلام خود را به حالت تعلیق در آورده و چشم پوشی از سیاست.

نیروی دریایی ایالات متحده برای اولین بار گفت که ملوانان بودند که با توجه به آمادگی جسمانی ارزیابی در نیمه اول سال 2020 را که نیاز بخشیده است.

ارتش اعلام کرد در ماه مارس بود که تعلیق بسیار پیش بینی از اجرای جدید خود به مبارزه با ارتش تناسب اندام آزمون میان ورزشگاه تعطیلی که در سمت چپ سربازان بدون تجهیزات برای آموزش ،

و در اوایل این ماه دریایی سپاه به طور موقت متوقف ترکیب بدن اندازه گیری از جمله متنفر نوار تست با توجه به جدید معافیت قرار دادن در محل در جهانی همه گیر. این تصمیم به دنبال قبل اعلام کرد که امسال تست آمادگی جسمانی مورد نیاز نیز چشم پوشی می شود.

برای هم بودن “نه جدید BCP تکالیف ساخته خواهد شد تا زمانی که در غیر این صورت به کارگردانی” دریایی سپاه گفت.

— Gina Harkins کمک به این گزارش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی تعلیق آزمون های آمادگی جسمانی از طریق پایان ماه مه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>