نیروی هوایی شناسه ستوان کشته شده در کارولینای جنوبی F-16 تصادف

نیروی هوایی ایالات متحده است شناسایی F-16 Fighting Falcon خلبان کشته در سقوط شاو در پایگاه نیروی هوایی در ایالت کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب.

1st سرهنگ دیوید اشمیت از 77 سالگی اسکادران جنگنده “درگذشت در حالی که انجام یک آموزش یورش اینجا در کارولینای جنوبی” سرهنگ لری, Sullivan, فرمانده 20th, جنگنده بال گفت: در Facebook تصویری.

بعدی به عنوان خوانده شده: عمومی, سرهنگ سرزنش پس از دریایی سپاه می یابد بررسی معایب

حادثه رخ داده است حدود 11:30 p. m. علت این تصادف در دست بررسی است.

در این ویدئو سالیوان گفت که Schmitz دریافت مجوز خلبان در 17 سال خدمت در نیروی هوایی به زودی و پس از خدمت به عنوان یک loadmaster در C-17 Globemaster III.

Schmitz حمایت “برخی از ملت ما حساس ترین ماموریت” فرمانده گفت.

Schmitz دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک خلبان با حضور مسئول آموزش مدرسه فارغ التحصیل شد و در کلاس بالای خود را در طول آموزش خلبان سالیوان گفت.

“تسلیت ما رفتن به Schmitz خانواده قماربازان و به همه تیم شاو” گفت: با اشاره به نام مستعار از 77 سالگی.

آخرین حادثه نشانه چهارم سقوط یک نیروی هوایی ایالات متحده جت جنگنده از آنجا که ممکن است.

1st سرهنگ کنت “کیج” آلن فوت کرد زمانی که او در F-15C Eagle سقوط در سواحل بریتانیای کبیر در طول یک روال ماموریت آموزشی ژوئن 15. آلن بخشی از 493rd اسکادران جنگنده, 48 جنگنده بال در RAF لکنهیته, انگلستان است.

F-35A Lightning II, اختصاص داده شده به 58 اسکادران جنگنده از 33 جنگنده بال سقوط در مارس 19 پس از فرود در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا. خلبان با موفقیت خارج شده و مورد بررسی قرار گرفت در پایه بیمارستان.

روز قبل از آن یک F-22 رپتور سقوط کرد و طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی Eglin. خلبان قادر به بیرون راندن و مورد بررسی قرار گرفت.

جدا تحقیقات راه اندازی شده است به هر حادثه مقامات گفته اند.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: Eglin دستورات مختصر تعلیق پرواز عملیات زیر F-35, F-22 تصادفات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>