نیروی هوایی C-130 بازدید دیوار آتش در عراق شب فرود; خدمه امن

ایالات متحده نیروی هوایی C-130 هرکولس برخورد با یک دیوار و آتش گرفتار در اردوگاه تاجی عراق پس از آن overshot پایه باند دوشنبه.

ارتش سرهنگ Myles B. Caggins III نظامی سخنگوی ترکیب نیروی کار مشترک — عملیات ذاتی حل و فصل گفت: آتش و نجات تیم در پاسخ به این حادثه رخ داده است که در حدود 10:10 p. m. به وقت محلی.

جزئیات بعدی: پرواز متوقف شد و در تپه پایگاه نیروی هوایی پس از F-35 دنده فرود فرو می ریزد

تیم های “خاموش آتش و کمک در تخلیه هواپیما” Caggins در بیانیه ای گفت. محموله هواپیما نیز پایدار آسیب ساختاری است.

“چهار عضو سرویس در هواپیما پایدار غیر تهدید کننده زندگی صدمات و در حال درمان در اردوگاه تاجی را به مرکز پزشکی” Caggins اضافه شده است. “فعالیت های دشمن است نه مشکوک.”

این حادثه در دست بررسی است.

C-130 به عنوان ترابری یابو از عملیات ذاتی حل و فصل پنتاگون نام برای ضد اسلامی دولت انتخاباتی است و برای سال های بسیاری از عملیات در خاورمیانه است. به عنوان بخشی از کمپین نیروی هوایی عمل در کنار نیروهای عراقی در این پایگاه حدود 15 مایلی شمال بغداد.

تاجی شده است هدف از دوره حملات در ماه های اخیر به ویژه در ماه مارس زمانی که سه خدمات اعضای کشته شدند از جمله دو آمریکایی است.

مارس 11 کشته ارتش Spc. خوان میگل مندز Covarrubias, 27, از هانفورد کالیفرنیا و نیروی هوایی افغانستان ، مارشال D. رابرتز, 28, از اور, Oklahoma. ارتش سلطنتی بریتانیا پزشکی سپاه سرجوخه مارتین پری ، برودی Gillon, 26 نیز کشته شد و در حمله.

دریایی ژنرال فرانک مکنزی رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده است مقصر حمله به ایران-حمایت کاتا نائب حزب الله و شبه نظامیان است.

— ریچارد Sisk کمک به این گزارش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نه چندان بسیار نیرومند: آناتومی یک C-130 شکست در عراق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>