نیروی هوایی آغاز می شود جستجو برای بعدی شکارچی-قاتل هواپیماهای بدون سرنشین

نیروی هوایی ایالات متحده است که به درخواست شرکت ها برای ارسال ایده برای نسل بعدی شکارچی-قاتل هواپیماهای بدون سرنشین به جای MQ-9 Reaper. آن را به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین است که ممکن است ترکیب هوش مصنوعی و می تواند به اندازه کافی ارزان در نظر گرفته شود مصرفی.

در یک درخواست برای اطلاعات درخواست شده در دولت کسب و جوایز سایت خدمات گفت آن آغاز خواهد شد پذیرش ایده ها برای “نسل بعدی UAS ISR/اعتصاب پلت فرم” بهبود سیستم های هوایی بدون سرنشین است که هر دو هوش نظارت و شناسایی و اعتصاب قابلیت های.

جزئیات بعدی: ژنرال ارتش در آلمان به حالت تعلیق در انتظار بررسی

شرکت ها باید به پیشنهاد استقلال, هوش مصنوعی “یادگیری ماشین, دیجیتال, مهندسی, باز کردن ماموریت سیستم (OMS) و attritable تکنولوژی” در میان ویژگی های دیگر با توجه به ار, ارسال شده در ژوئن 3.

باز کردن ماموریت های سیستم های طراحی شده به مدولار و به راحتی به روز رسانی بیش از سیستم عمر است. دیجیتال مهندسی توسعه دهندگان اجازه می دهد برای شبیه سازی قطعات از طریق مدل های کامپیوتری قبل از توسعه است.

این سرویس است که به دنبال مقرون به صرفه هواپیماهای بدون سرنشین احتمالا به اندازه کافی ارزان در نظر گرفته شود “attritable” یا مصرفی.

نیروی هوایی Materiel فرمان است که منجر جستجو به توسعه دهندگان گفت: “در حال تشویق به در نظر گرفتن [یا] فرض کنیم نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی (AFRL) Skyborg برنامه به عنوان اصلی UAS خودمختار پایه راه حل” برای نسل بعدی حمله هواپیماهای بدون سرنشین.

موازی به نیروی هوایی پیشنهاد وفادار Wingman برنامه — که هدف از ارسال هواپیماهای بدون سرنشین پیش از مبارزان به عنوان پیشاهنگان name AFRL شده است در حال توسعه “Skyborg” برنامه به دنبال جفت AI با یک انسان خلبانی جت جنگنده است. نیروی هوایی راه اندازی رسمی درخواست برای Skyborg ماه گذشته.

در حالی که این سرویس است که انتظار می رود به غیر از جزئیات آن MQ-9 جایگزینی طرح در آن مالی 2022 بودجه اولین تحویل برای درو دنبال این است که انتظار می رود در سال مالی 2030 با پیش بینی اولیه توانایی های عملیاتی مدتی در 2031 این درخواست متحده است.

نیروی هوایی نشان داد که از طریق آن مالی 2021 بودجه ارسال که در آن قصد دارد به خرید خود را نهایی 24 درو در این سال, برش کل خرید به 337 هواپیما از برنامه ریزی 363, نیروی هوایی, مجله گزارش در ماه فوریه.

دکتر خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب, تکنولوژی و لجستیک گفت: نمایندگان مجلس در ماه مارس است که در حالی که MQ-9 گرفته شده قوی عملیات — شامل هر دو ISR و اعتصاب — برای بیش از یک دهه آن را به سادگی مناسب نیست به پایان مبارزه که برای خدمت آماده است.

“ماشین درو شده است یک پلت فرم بزرگ برای ما” Roper گفت: قبل از خانه خدمات مسلح فرعی در تاکتیکی هوایی و زمینی نیروهای. “[اما] وجود دارد که بیشتر بالا پایان نظامی منحصر به فرد و چیزهایی که به معنای قادر به زنده ماندن حتی در یک بحث محیط زیست است. بسیاری از تکنولوژی را مجبور به رفتن [به آن] و به احتمال زیاد گران سیستم های, اما ما همچنین مقدار زیادی از فرصت ها را در, تجاری, تکنولوژی, فشار, قیمت, پایین, باید, سیستم, که…, ما می توانیم بیشتر از دست دادن.”

در سال 2017 فرماندهان گسترش ماموریت مجموعه ای بزرگتر و سریع تر MQ-9 به عنوان نیروی هوایی شروع تدریجی آن بدون سرنشین پسر عموی MQ-1 Predator. که سال MQ-9 صعود خود را برای اولین بار air-to-air کشتن دیگری کوچک وسیله نقلیه هوایی در یک تست کنترل آن نمایش توانایی انجام air-to-air combat. این MQ-1 رسما بازنشسته در سال 2018 است.

اما در 6 ژوئن 2019, فرماندهی مرکزی ایالات متحده تایید کرد که درو شده بود به ضرب گلوله توسط ایران-حمایت از شورشیان حوثی با کمک ایران. یکی دیگر از ایالات متحده MQ-9 به ضرب گلوله کشته شد بیش از یمن توسط حوثی ها مبارزان که در ماه آگوست به unnamed آمریکا مقامات وزارت دفاع آمریکا که در صحبت به رادیو فردا.

“همانطور که ما نگاه به بالا و پایان مبارزه ما فقط نمی تواند [MQ-9s] به میدان جنگ” Roper گفت. “آنها به راحتی شات پایین و بنابراین آنچه که ما در حال آماده سازی برای انجام کسب سمت به عنوان ما را به پایین خط تولید ساخت نسل بعدی سیستم است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی است که به دنبال یک جانشین برای آن MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de