نیروی هوایی جوایز بوئینگ $1.2 میلیارد دلار برای 8 F-15EX مبارزان

نیروی هوایی ایالات متحده اعطا کرده یک قرارداد برای به دست آوردن آن در اول چهارم-plus-نسل F-15EX جنگنده هواپیما از بوئینگ شرکت.

این سرویس گفت: حدود 1.2 میلیارد دلار قرارداد را پوشش هشت جت از جمله اولیه طراحی و توسعه آزمون و صدور گواهینامه به همراه قطعات یدکی و پشتیبانی تجهیزات آموزش فنی و داده ها و تحویل و هزینه های تقویتی.

جزئیات بعدی: دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع جداگانه Bonhomme ریچارد آتش از 1 گالن سوخت Admiral می گوید:

“F-15EX است مقرون به صرفه ترین و فوری راه به روز کردن این ظرفیت و به روز رسانی قابلیت های ارائه شده توسط ما پیری F-15C/D ناوگان” ژنرال مایک هولمز سر از فرمان مبارزه با هوا گفت: در آزادی. “F-15EX آماده است تا به مبارزه به عنوان به زودی به عنوان آن می آید خط.”

در ماه ژانویه مقامات ارسال شده presolicitation توجه با قصد اعطای دو تنها منبع قرارداد یکی برای F-15EX و دیگر خود را برای موتورهای F110. این حرکت در آغاز نیروی هوایی اولین نسل چهارم جنگنده برنامه در بیش از 20 سال است.

ماه گذشته نیروی هوایی اعطا جنرال الکتریک یک $101.4 میلیون قرارداد برای اولین بار تعداد نامشخص از موتورهای; اما Pratt & Whitney-که باعث می شود زمان F-15 Eagle موتور — همچنین می توانید ارائه طرح ها در هزینه های خود را پس از این شرکت تحت فشار قرار دادند پشت در این سرویس تنها منبع هدف.

با توجه به بوئینگ F-15EX قادر خواهد بود به “راه اندازی hypersonic سلاح تا 22 فوت و وزن تا 7000 پوند.” این شرکت گفت که این جنگنده مجهز خواهد شد با بهتر نجوم و رادار و می تواند بیش از دو دوجین air-to-air missiles.

“F-15EX پیشرفته ترین نسخه از F-15 تا کنون ساخته شده است, بخشی از علت به دیجیتال آن ستون فقرات گفت:” لری اشنایدر بوئینگ F-15EX مدیر برنامه. “بی همتا محدوده قیمت و بهترین در کلاس ظرفیت حمل بار را F-15EX یک انتخاب جذاب برای نیروی هوایی ایالات متحده.”

این سرویس گفت: این هواپیما قابل توجهی ارتقا خواهد بود باز آن ماموریت سیستم های معماری اجازه می دهد هواپیما نرم افزار به روز رسانی و نصب آسان تر در مقایسه با آن پیری F-15C/D پسر عموی که این سرویس شده است و در تلاش برای جایگزین.

مقامات ابراز نگرانی در سال 2017 در مورد همسر عقاب مدل طول عمر.

“ما در حال حاضر با مشکلات جدی است که بدنه با خستگی فلز در longerons در کنار هواپیماهای” آن-نیروی هوایی وزیر هدر ویلسون گفت: در طول یک فروم در مارس 2019.

ارشد مقامات دفاعی با هزینه ارزیابی و ارزشیابی برنامه دفتر به خبرنگاران گفت که آنها وارد بوئینگ ساخته شده F-15EX تصمیم به این دلیل که هواپیما کمک خواهد کرد که نگه داشتن یک “قوی صنعتی پایه” و ارائه “بالاتر-ظرفیت” ترکیب کنار لاکهید مارتین F-35 Joint Strike Fighter.

نیروی هوایی در انتظار نگه داشتن گرد و مخلوط چهارم و نسل پنجم هواپیماهای طریق 2030s از جمله F-35A و F-16 Fighting Falcon, F-22 Raptor, A-10 صاعقه II و F-15 Eagle/حمله عقاب ها گفته اند.

“یکی از ملاحظات بود تنوع صنعتی پایه” یک مقام ارشد دفاع گفت: در پنتاگون در مارس 22, 2019. “حفظ متنوع پایه های صنعتی است که در بهترین منافع از وزارت دفاع است. بیشتر تنوع بیشتر رقابت … و قیمت های بهتر را داریم.”

نیروی هوایی قصد دارد برای خرید در مجموع 76 F-15EX هواپیما بیش از پنج سال آینده سال دفاع برنامه شناخته شده به عنوان برنامههای پنجساله توسعه اقتصادی, مقامات روز دوشنبه گفت:. آن را در نظر دارد برای ساخت یک موجودی حداقل 144 هواپیما در دهه آینده.

هشت F-15EX هواپیما خواهد بود مستقر در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا برای تست بال در پایه. دو هواپیما در حال انتظار برای تحویل در مالی 2021 و باقی مانده در شش مالی 2023 انتشار متحده است.

“زمانی که تحویل ما انتظار پایگاه در حال حاضر عامل F-15 به انتقال به جدید EX پلت فرم در یک ماده از ماه حسب سال” هولمز گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی حرکت رو به جلو با F-15EX جنگنده جت خرید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>