آکادمی نیروی هوایی ارشد چهره تا 15 سال مواد مخدر را در دادگاه نظامی

یک آکادمی نیروی هوایی ارشد, چهره های دادگاه نظامی هفته آینده در 18 مرتبط با مواد مخدر اتهامات مدرسه پنج شنبه اعلام کرد.

دانشجوی دانشکده افسری تراویس M. Amsbaugh موبایل علا., متهم است با استفاده از ماری جوانا و کوکائین و LSD, قارچ توهم زا, مصرف مواد مخدر و داروهای دیگر. او همچنین متهم با برنامه ریزی برای توزیع کوکائین, زاناکس یک نسخه اضطراب دارو و اکسی کدون یک تریاک مبتنی بر درد مخدر است.

Amsbaugh بود که در خانه درس از طریق دبیرستان شد و در آکادمی شمشیربازی تیم خود را از طریق سال دوم. او به دست آورده پنجم افتخارات در آکادمی نیک Toth باز که تساوی کالج fencers از سراسر کشور و رفت 3-0 در سر-به-سر مسابقات در برابر دانشگاه فلوریدا است.

اتهامات صادر شده در برابر Amsbaugh سال گذشته با اتهام استفاده از مواد مخدر قدمت آن به دسامبر 2016.

جدی ترین اتهامات ادعا Amsbaugh در نظر گرفته شده برای توزیع مواد مخدر است که می تواند به 15 سال زندان. مبارزه با مواد مخدر با استفاده از هزینه حمل یک جمله حداکثر پنج سال است.

حداقل جدی علیه Amsbaugh ادعا می کنند که او بی سرپرست در وظایف خود را که می تواند به سه ماه حبس.

Amsbaugh آزمایشی راه اندازی شد برای شروع روز شنبه در آکادمی است که به روی عموم بسته شده با توجه به coronavirus نگرانی. رسانه ها اجازه خواهد داشت در Amsbaugh آزمایشی تحت اجتماعی جدید-دورى قوانین در دادگاه آکادمی گفت.

او چهارمین دانشکده افسری به صورت دادگاه نظامی در سال گذشته از جمله بازیکنان فوتبال در مدرسه که التماس گناه به استفاده از کوکائین است.

معلوم بود شنبه که آیا Amsbaugh مورد مربوط به دیگران است.

این مقاله نوشته شده توسط تام Roeder از روزنامه (کلرادو اسپرینگز،) و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزنامه (کلرادو اسپرینگز،). تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>