پس از سالها مبارزه در کنار ایلینوی گارد ملی لهستانی نظامی اعزام یک تیم برای کمک به مبارزه با COVID-19 در منطقه شیکاگو

برای 17 سال گذشته لهستانی نظامی خدمت کرده است در کنار ایلینوی از اعضای گارد ملی در عراق و افغانستان به عنوان ارتش خود را در جنگ های غیر متعارف سخت به شکستن دشمن.

بنابراین زمانی که لهستانی مقامات نظامی دیدم دولت مبارزه با کروناویروس — رمان و تهاجمی دشمن در حق خود — آنها مونتاژ برخی از آنها منجر کارشناسان پزشکی و پرواز آنها نزدیک به 5000 مایل به کمک.

نه عضو لهستانی تیم پزشکی وارد در شیکاگو در هفته گذشته مسلح با بهترین شیوه ها و درس های آموخته شده از درمان COVID-19 بيمار در هر دو کشور لهستان و در لمباردی, ایتالیا, اروپا یکی از سخت ترین-آمار مناطق. در فرد در بازدید از بیمارستان در سراسر منطقه شیکاگو و یک سری از آموزشی آنها به اشتراک گذاشته اند هشدار در مورد افزایش نرخ خودکشی, نکاتی برای پست-تغییر زدايي و ایده های در مورد چگونه به بازگشایی بیمارستان زمانی که بحران اببس.

“رابطه ما با ایلینوی گارد ملی به طول انجامید برای 30 سال است. در این دوره ما باید مبارزه در برابر دشمنان ما بازو در بازو و ما باید همیشه حواستون به نوع تهدید مواجه هستیم” گفت: ارتش لهستان سروان. دکتر به Jacek Siewiera ماموریت فرمانده و یک متخصص بیهوشی وجود دارد. “امروز تهدید است COVID-19.”

لهستان جمعیت سه برابر شده است که از ایلینوی و این کشور گزارش داد بیش از 12000 مورد تأیید و 600 مرگ و میر نسبت به این ویروس از ماه مارس 4, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. ایلینوی چهار بار به عنوان بسیاری از موارد تایید شده و مرگ و میر. به عنوان ایلینوی نزدیک آن پیش بینی شده COVID-19 اوج Siewiera برآورد دولت این است که حدود دو تا چهار هفته پشت لهستان تجربه با ویروس.

دولت لهستان اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی هتل ها و مراکز خرید دوشنبه پس از دو هفته اقامت در خانه سفارش سختگیرانه تر از کسانی که در ایالات متحده رستوران ها بسته باقی خواهد ماند و افراد زیر سن قانونی هنوز هم نمی تواند خارج شود مگر اینکه همراه با یک بزرگسال.

اروپای شرقی کشور اجازه خواهد داد که آن بیمارستان برای انجام روش انتخابی دوباره به عنوان اوایل هفته آینده چیزی بيمارستان منطقه شیکاگو را در برخورد با پیروی از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر آخرین سفارش. آن را یک موضوع چند شیکاگو پزشکان مطرح با Siewiera در طول سفر خود.

در انتظار بازگشت, Siewiera گفت: لهستان داده است COVID-19 آزمون آینده نگر بیماران و خواسته کسانی که تست منفی به قرنطینه خود را برای یک هفته قبل از داشتن روش های خود را. کسانی که تست مثبت اما کسانی که در غیر این صورت در سلامت خوب ممکن است خود را از اقدامات انجام شده در بیمارستان ها اختصاص داده شده تنها به درمان ویروس.

در روز یک شنبه دیدار کون بزرگ سلامت سنت Alexius مرکز پزشکی در هافمن شهرکهای Siewiera همچنین هشدار در مورد افزایش خودکشی رخ داده است که در کشور خود قبل از وقوع ضربه اوج آن است. در حالی که کارشناسان انتظار می رود این نرخ برای صعود در میان ویروس اقتصادی fallout Siewiera گفت لهستانی مقامات بهداشت شد شگفت زده برای دیدن یک افزایش در تعداد از افراد جوان که درگذشت خودکشی قبل از این ویروس شروع به فروکش کردن.

متخصصان پزشکی در نظر گرفتن چنین بینش ارزشمند با توجه به در حال تحول درک علمی از این ویروس گفت: سرهنگ دکتر اریک Vaughn, یک جراح تروما در سنت Alexius و یک افسر در ایلینوی گارد ملی.

“پزشکی بین المللی است. وضعیت بشر بین المللی است بنابراین ما نیاز به به اشتراک گذاری بهترین شیوه” گفت: Vaughn که انجام یک عمل جراحی در بیمارستان سه شنبه شب و پس از آن گزارش گارد وظیفه شنبه صبح. “موارد زیادی وجود دارد که ایالات متحده پیش رو در برخی از فرآیندهای. دیگر وجود دارد موارد که در آن اروپا جلوتر است چرا که آنها در معرض ، بنابراین شما لازم نیست که چرخ را دوباره اختراع. شما لازم نیست که به همان اشتباهات است.”

در طول سفر به کون بزرگ سلامت Alexian برادران مرکز پزشکی لهستانی اعضای تیم و کارکنان بیمارستان به دنبال هر یک از دیگر و بینش در ویروس ها و درمان های ممکن و همچنین لهستان را با استفاده از X-ray تصاویر از بیماران ریه ها برای تعیین اینکه آیا آنها باید بستری در بیمارستان است. آنها در مورد آخرین آزمایشات ممکن است درمان مواد مخدر و امکان نقاهت پلاسما بازی در یک نقش است. آنها توافق کردند که به نظر می رسد هیچ یقین درمان در حال ظهور در آینده نزدیک.

Siewiera در زمان خاص علاقه چگونه Elk Grove Village بیمارستان دو برابر آن مراقبت ويژه تخت به 72 در انتظار وقوع. لهستانی نظامی در حال کار برای ایجاد یک مدل مشابه, او گفت:, اما آن را نمی باید آن را در مکان و زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

“چه شما انجام می شود شگفت انگیز است,” او گفت:.

مشارکت مناسب طبیعی — حدود 7 درصد از Chicagoans ادعا لهستانی اصل و نسب. آن تشکیل شده در سال 1993 پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی. از آن زمان دو طرف باید رقمی در حدود 400 تمرینات هم با دولت گارد بازی نقش مهمی در کمک به نوسازی لهستان هواپیماهای نظامی است.

هنگامی که لهستان توافق برای ارسال نیروهای نظامی به عراق برای حمایت از نیروهای ائتلاف در سال 2003 این کشور و رهبران نظامی به طور خاص برای خواسته ایلینوی گارد ملی برای قراردادن با سربازان خود را. که تنظیم شده است ادامه داد: برای 17 سال گذشته به عنوان سربازان از هر دو کشور لهستان و ایلینوی هستند هنوز اعزام به خاورمیانه هم هر شش ماه.

پس از نزدیک به دو دهه از داشتن هر یک از دیگر پشت لهستانی, وزارت دفاع ملی, در واکنش به طور غریزی هنگامی که آن را دیدم مرگ و میر صعود در شیکاگو و بیش از 1100 ایلینوی از اعضای گارد ملی مستقر برای کمک به. هر چند لهستان ثبت اولین مورد مثبت پس از ایلینوی کارشناسان بر این باورند که ویروس در حال حاضر به اوج خود رسید وجود دارد در بخش های بزرگ به دلیل ماندن در خانه و اجتماعی فاصله سفارشات تصویب اولیه در نور از ویروس مرگبار اشک از طریق ایتالیا و اسپانیا.

“ما عمیقا نقل مکان های باور نکردنی عمل محبت و حمایت از ما دوستان از لهستان که در حال پیوستن به ما در اینجا در شیکاگو برای به اشتراک گذاشتن تجربه و تخصص خود را در مبارزه با کروناویروس و ارائه به قرض دادن یک دست در برخی از بیمارستان های محلی گفت:” نیروی هوایی Brig. ژنرال ریچارد Neely, ایلینوی یاور به طور کلی.

بسیاری از لهستانی تیم تجربه با COVID-19 آمد در ایتالیا. اعضای مستقر شدند برای کمک به با شیوع و فروپاشی کامل سیستم پزشکی در لومباردی. در بسیاری از موارد پرسنل بیمارستان وجود دارد و تشدید مشکل آنها به عنوان بيماران آلوده به یکدیگر با subpar زدايي روش Siewiera گفت.

او در حال حاضر برای همه طرفداران scrubs و پزشکی لباس را شسته و در یک بیمارستان تسهیلات به جای در خانه برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. این یک تمرین است که برخی از, اما نه همه شیکاگو بيمارستان منطقه اتخاذ کرده اند.

لهستانی تیم — از جمله Siewiera که حامل یک بطری بزرگ از ضد عفونی کننده را در جیب خود پنهان خستگی در همه زمان — شده اند سخت گیر می شه در مورد خود و روش های ضد عفونی و بهداشت در حالی که در شیکاگو است. علاوه بر تست منفی برای این ویروس 48 ساعت قبل از فرود در ایلینوی اعضای تیم هر دو اتاق در یک طبقه جدا از جنوب حلقه هتل.

زمانی که آنها بازگشت هر شب اعضای تیم به طور مستقیم به خود فرد اتاق اختصاصی برای ضد عفونی و از بین بردن خود را با دستکش با دست ضد عفونی کننده قبل از از بین بردن آنها. آنها پس از پاک کردن و ضد عفونی کردن آنها عینک محافظ لباس و ماسک در آن نظم خاص است.

لباس خود را قرار داده است در زیر یک لامپ فرابنفش در 500 وات به مدت 30 دقیقه در حالی که آنها با پزشکی درجه صابون. هنگامی که آنها در حال انجام گرفتن آنها تلنگر لباس خود را به طرف دیگر برای یکی دیگر از 30 دقیقه و سپس پاک کردن اتاق با مواد ضد عفونی کننده قبل از بازگشت به خود و چهارم خواب.

اعضای تیم بیشتر باقی می ماند در اتاق خود را که آنها از آن به عنوان یک “منطقه امن” زمانی که آنها در حال کار به آنجا از اجباری 14 روز در قرنطینه آنها را زمانی که آنها بازگشت به لهستان در روز شنبه.

Siewiera نظر این قیمت های کوچک برای کمک به یک متحد.

“ما همیشه با هم مبارزه,” او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط Stacy St. Clair از شیکاگو تریبون و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شیکاگو تریبیون. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>