پس از سال ها از کاهش نظامی و فرضا سیستم فقط به حال خود بیشترین فروش روز همیشه

بین هجوم سربازان به تازگی دسترسی به نظامی رساله فروشگاه ها و مشتریان آماده شدن برای خاموش شدن ناگهانی در طول رمان coronavirus همه گیر وزارت دفاع و فرضا فروشگاه دیدم 26 درصد افزایش فروش در سه ماهه اول سال 2020 است.

در حال حاضر وزارت دفاع در تلاش است به شکل از چگونه به حفظ این مشتریان به دنبال خرید خود را در ترجیحات و رفتارهای به راهنمای آینده خدمات و عرضه در فروشگاه های DoD ارشد مدیریت افسر لیزا Hershman گفت: Military.com.

جزئیات بعدی: F-35A مشترک Strike Fighters ممنوع از پرواز در نزدیکی رعد و برق و بیش از, انفجار, نگرانی

در حالی که افزایش مشتریان غیر منتظره نیست در این سال با توجه به این که 4.1 میلیون جانبازان شد واجد شرایط به فروشگاه در فروشگاه ها در Jan. 1 پرش در مراجعان فقط قبل و در طول همه گیر بی سابقه بود: در مارس 13 — جمعه قبل از بسیاری متحده نقل مکان کرد و به ماندن در خانه و سفارشات — این هنر دیدم سیستم بالاترین واحد فروش روز تا کنون $34.5 میلیون. در حالی که فروش کمی پهن در ماه فوریه با توجه به Hershman صعود آنها دوباره در آوریل تا 9 درصد در مقایسه با سال قبل است.

با توجه به کاهش مداوم در هنر فروش از سال 2012 پایین 25 درصد در سال گذشته از اوج بیش از 6 میلیارد دلار از وضعیت فعلی ارائه فرصت برای سازگاری Hershman گفت: در طول یک مصاحبه پنج شنبه.

“آن را فوق العاده به مردمی بازگشت به commissaries و مبادلات. من از آنها بدم میاید که آن را به دلیل همه گیر اما ما خوشحال به دیدن ما پرسنل نظامی و خانواده,” او گفت:. “یک چیز من شده است هل دادن در حال حاضر این است که چگونه ما را نزدیک نگه داشتن زبانه ها در صدای مشتری. … چگونه ما مطمئن شوید که [آنها] به خاطر آمدن به عقب؟”

به عنوان COVID-19 سراسر جهان, ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی و سپاه تفنگداران دریایی اعمال احتیاطی در تاسیسات نظامی با برخی اجازه می دهد تنها ضروری پرسنل ساکنان و یا کسانی که با DoD کارت شناسایی را وارد کنید. اما commissaries باقی مانده باز شده تعیین شده به عنوان “ماموریت بحرانی” توسط DoD.

مدیران فروشگاه کار می کرد تا اطمینان حاصل شود که امکانات تمیز شد و مقادیر اغلب که کارکنان عینک ماسک صورت گرفت و اقدامات دیگر از جمله اجتماعی فاصله به منظور کاهش احتمال عفونت و نصب پلکسی گلاس سپر در بسیاری از نقاط برای محافظت از هر دو کارکنان و مشتریان است.

حمایت در سراسر 236-سیستم فروشگاه افزایش یافت.

“آنچه که در یک راه بسیار مثبت است و آن را آورده و مردم را به commissaries که شاید تا به حال نمی shopped وجود دارد در حالی که به آنها فرصت به چیزی نزدیک تر و راحت تر برای آنها” Hershman گفت.

چالش در حال حاضر است که برای فروشگاه های به نگه داشتن آن دسته از مشتریان ارائه برنامه هایی که شاهد افزایش مصرف در طول همه گیر مانند Click2Go این هنر دفاع سازمان برنامه آزمایشی برای سفارش آنلاین و منظقه وانت و یک “عامل خرید برنامه” در برخی از فروشگاه های خارج از کشور که در آن جوامع روی زمین افتاده بودند.

Click2Go یک برنامه آغاز شد که در سال گذشته در پنج تاسیسات — فورت بلویر فورت Eustis, اوشنا ایستگاه هوایی نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی پایه Quantico در ویرجینیا و مشترک پایه مک گوایر-Dix-Lakehurst نیوجرسی — شاهد یک افزایش بزرگ در فروش در طول همه گیر با توجه به Hershman.

و دکا برای گسترش برنامه های آن را به حداقل چهار تا شش بیشتر فروشگاه های این سال است.

افزایش استفاده نمی کند رخ می دهد و بدون برجستگی Hershman گفت. مانند بخش تجاری است که شاهد تاخیر در بودن قادر به پر کردن سفارشات Click2Go کاربران گاهی اوقات نمی توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را برای روز بعد از سفارش.

اما تاخیر جلوگیری نمی کند, کاربران, او اضافه شده است.

“ما شاهد نیاز ما شاهد تقاضا و همه چیز ما در حال دیدن از صنعت است که وجود خواهد داشت یک درصد از افرادی که باقی خواهد ماند سفارش اقلام خود را آنلاین” Hershman گفت.

برنامه دیگری که محبوب بود و ممکن است در اینجا به ماندن در برخی از فروشگاه ها این است که “عامل خرید” برنامه بود که داوطلبان در نظر گرفتن سفارشات مشتریان برای خرید آنها و در نظر گرفتن این موارد به پرداخت برای مشتریان برای پرداخت از طریق تلفن.

این برنامه فوق العاده محبوب در مکان های که در آن جوامع بودند در تکمیل مستند با ساکنان اجازه تنها برای مواد غذایی, داروهای تجویزی و قرار ملاقات های پزشکی.

بخشش در این فروشگاه می آید به عنوان پنتاگون راهپیمایی به جلو در تلاش برای ادغام آن فرضا سیستم با سیستم های تبادل از خدمات نظامی.

مقامات پنتاگون استدلال کرده اند که از ادغام بین هنر دفاع آژانس ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز, نیروی دریایی خدمات ارز فرماندهی و دریایی سپاه, بورس خواهد صرفه جویی در پول و کاهش افزونگی های ساده چهار سیستم’ “دفتر” عملیات.

اما اين ادغام ارائه بسیاری از چالش است. این هنر سیستم دریافت $1.2 میلیارد دلار در بودجه فدرال در هر سال — help را قادر می سازد که فروشگاه ها برای ارائه خدمات اعضا و خانواده ها با تخفیف مواد غذایی — در حالی که سود حاصل از مبادلات پشتیبانی خدمات گسترده روحیه رفاه و برنامه های تفریح و سرگرمی از جمله مراکز ورزشی و تفریحات سالم در فضای باز, باشگاه, فعالیت های کتابخانه ها, برنامه های جوانان در پایگاه رستوران ها و بیشتر.

دولت پاسخگویی دفتر گزارش در اوایل سال جاری که شک و تردید در میزان پس انداز است که پنتاگون را جبران به عنوان یک نتیجه از ادغام. گائو گفت: آن را قادر به بررسی DoD را پیش بینی پس انداز تخمین زده می شود بین $690 میلیون و 1.3 میلیارد دلار در پنج سال اول.

به جای گائو تحلیلگران گفت که DoD ممکن است بیش از حد پس انداز تنزیل هزینه عوامل متعددی از جمله هزینه ساختمان جدید زیرساخت های فن آوری اطلاعات و ستاد گسترش آژانس.

بازتاب دیگر مقامات دفاعی در مزایای ادغام این Hershman گفت: اصلاحات را تولید بازده و از بین بردن مواد زائد از مالیات دهندگان دلار است.

اما او گفت: این تغییرات نه تنها در مورد صرفه جویی در هزینه.

“من اعتقاد دارم که شما نمی توانید قطع راه خود را به رفاه. و بنابراین ما در حال قرار دادن در خط مقدم که تجربه مشتری یا باید بماند یا همان تواند بهبود یافته” Hershman گفت.

ادغام نیاز به کسب موافقت کنگره است ولی به نظر می رسد در آثار این سال است.

یک نسخه اولیه از این خانه دفاع مجوز تماس لایحه تنها برای DoD برای به روز رسانی کسب و کار خود را مورد تحلیل در تحکیم. و فعلی مجلس سنا نسخه باعث می شود کمی ذکر commissaries یا مبادلات ذکر آنها را دو بار: در یک ارائه در مورد مواد غذایی و نوشیدنی ارائه شده توسط وزارت دفاع و در یک درخواست برای یک گزارش در مسئولیت پنتاگون ارشد مدیریت افسر — Hershman کار — که این مجلس به دنبال لغو توسط 2022.

با توجه به هنر دفاع آژانس commissaries ذخیره و مصرف کنندگان به طور متوسط 24.2 درصد در صورتحساب مواد غذایی خود را در سه ماهه اول سال تقویم سال 2020 است. خریداران در خارج از کشور فروشگاه دیدم بیشتر پس انداز 41.2 درصد بیش قابل مقایسه غیرنظامی بازار با توجه به دکا.

و commissaries همواره رتبه بسیار در گزارش های مصرف کنندگان نظرسنجی از کشور بهترین سوپر مارکت ها در 5 مکان با Costco Publix و Fareway زنجیره ای در سال 2019.

هنوز هم برخی از خریداران گفته اند Military.com که آنها پیدا کردن قیمت در محلی خود را commissaries به بالاتر از برخی از غیر نظامی سوپر مارکت ها و فروشگاههای جعبه بزرگ به خصوص در ایالات متحده است که نیازی به مالیات بر فروش برای اقلام مواد غذایی است.

Commissaries شارژ 5 ٪ اضافه بها به پرداخت برای فروشگاه’ ساخت و ساز و تجهیزات و تعمیر و نگهداری.

“به عنوان هنر خود را تغییر مدل کسب و کار قیمت گذاری برای رقابت در بازار محلی [ما فرضا در هاوایی] عملا دوم به Costco برای صرفه جویی در هر غذایی جز گوشت و این در حال حاضر تغییر کرده و همچنین [در طول همه گیر]” یک سرویس عضو نوشت: Military.com. “Costco است که در آن خانواده من در حال حاضر شروع به خرید به طور انحصاری در هاوایی است.”

“قیمت در هر دو بهتر است. … به نظر من نظامی فروشگاه ها باید قیمت های بهتر و یا سازگار در بسیاری از موارد” گفت: یک بازنشسته با 27 سال خدمت.

Hershman گفت: او استقبال بازخورد از مشتریان به دلیل آن را می دهد مدیران فروشگاه و مدیران این شانس را به “تمرکز بر روی آنچه که ما نیاز به تغییر است.”

“اگر این دیدگاه این است که ما در حال گران قیمت, ما چگونه ما تغییر ساختار هزینه? چگونه ما پس از رله که به مشتری شاید از طریق قیمت گذاری تغییرات به طوری که ما اطمینان حاصل شود آنها را به آینده را برای تمام دلایلی که برای آنها مهم است,” او گفت:.

Hershman گفت که او مطمئن نیست که چرا مشتریان تصمیم به فروشگاه در commissaries در طول بیماری همه گیر. آنها ممکن است کشیده شده به قیمت, دانستن آنها می تواند خرید به پوشش چند هفته. آنها ممکن است کشیده شده است به جنبه های ایمنی — اعتماد است که فروشگاه ها محتاط بودن و حفظ پاکیزگی.

یا او گفت: شاید مشتریان احساس نیاز به ارتباط با نظامی خود را در جوامع است. با توجه به Hershman, commissaries به طور مداوم در حال یک محل برای دیدن همکار همکاران و همسایه ها و صرفه جویی در پول.

“زمانی که من آمد در هیئت مدیره یک زن و شوهر از سال پیش ما بودند رفتن این راه که در آن وجود دارد بسیاری از بحث در مورد بسته شدن مکان ها و خصوصی سازی آنها” Hershman گفت. “اما هنگامی که من تا به سرعت و آشنا با موضوع [این] به نظر نمی رسد به هر گونه احساس. ما پرسنل نظامی به خصوص در خارج از کشور, نگاهی به commissaries و مبادلات … برای اتصال به صفحه اصلی.”

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: میلیون ها نفر بیشتر دامپزشکان و مراقبان در مورد هنر, بورس, دسترسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>