پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 گارد ملی و رئیس می شود نتیجه منفی

رئیس گارد ملی را آزمایش کرده است منفی ها برای این رمان coronavirus برای دومین بار پس از یادگیری او قبلا تست مثبت است.

ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره دریافت یک نتیجه منفی برای COVID-19 در والتر رید ارتش مرکز پزشکی در دوشنبه نگهبان در بیانیه ای گفت.

Lengyel اولین آزمایش مثبت فقط جلوتر از روز شنبه ستاد مشترک ارتش آمریکا در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک تست دوم Lengyel در زمان همان روز برگشتم منفی; مقامات گفت: او را از خود جدا می شود و نمایش دوباره “خود را به تایید منفی وضعیت.”

مرتبط با: نیروی دریایی بالا دریاسالار منزوی پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض; گارد ملی رئیس تست مثبت

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده است که برخی از آزمون های شناخته شده برای تولید منفی کاذب. یک بیمار تحت یک زمان واقعی تشخیص پنل برای COVID-19 و پس از آن تست منفی می تواند هنوز هم ویروس آژانس بهداشت گفت: در ماه مارس است.

“با تشکر از شما به همه کسانی که ابراز نگرانی کرده اند برای سلامت و ایمنی” Lengyel در بیانیه ای گفت:. “من خوشحال هستم برای ادامه تمرکز بر تلاش های 46,000 Guardsmen و زنانی که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر در 50 ایالت و سه سرزمین و منطقه کلمبیا.”

“به طور کلی Lengyel ادامه کار خود را با تمرکز بر گارد ملی را تلاش برای مبارزه با COVID-19” گفت: ارتش استاد Sgt. W. Michael Houk سخنگوی گارد اداره است. “به عنوان یک کل گارد ملی اجرا کرده است COVID-19 کاهش خطر اقدامات از جمله اتکا تصویری نهفته در محل در جلسات حضوری حداکثر telework, مورد نیاز, ماسک پوشیدن اجتماعی فاصله اقدامات عملی و تست به عنوان لازم است.”

او نگفت که آیا Lengyel ادامه خواهد داد به خود منزوی.

در همین حال رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday است که هزینه های این هفته قرنطینه پس از تماس با یکی از اعضای خانواده که تست مثبت برای بیماری های وزارت دفاع گفت: با توجه به Military.com در روز یکشنبه. Gilday آزمایش منفی خواهد شد اما جدا باقی می ماند این مقام گفت.

Gilday و Lengyel حاضر بودند در آخر هفته نشست در کاخ سفید با دیگر ستاد مشترک و چند تن از اعضای کابینه.

در حالی که نظامی اجتماعی قرار داده و فاصله اقدامات صورت گرفته در علاوه بر این به اجباری ماسک-پوشیدن پروتکل تهمت بود نه با پوشیدن یک ماسک و نه بودند عمومي افسران و یا وزیر دفاع علامت Esper با توجه به رسمی کاخ سفید عکس.

همانطور که از دوشنبه نظامی بود 5,316 موارد در میان آن لباس پرسنل افزایش 145 سرباز از جمعه. نیروی دریایی و گارد ملی باید بخش عمده ای از موارد با 2,162 در دریا خدمات و 1,037 در گارد با توجه به پنتاگون.

— Gina Harkins کمک به این گزارش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: ارتش می خواهد پوشیدنی Coronavirus علامت سنج برای سربازان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de