پس از اعتراض وزارت دفاع فلسطين $7.2 میلیارد نظامی حرکت می کند قرارداد به نیوجرسی شرکت

ما. حمل و نقل و فرماندهی را تایید کرد تصمیم به جایزه $7.2 میلیارد نظامی کالاهای خانگی حمل و نقل قرارداد به پرسیپپنی, N. J., آمریکایی مستقر رول کردن حامل Group, Inc., و شرکای آن است.

TRANSCOM مقامات روز دوشنبه گفت که اتهامات ساخته شده در یک پیشنهاد اعتراض پس از ثبت قرارداد اهدا شد مارس 30 مورد تاييد قرار نگرفت. این جایزه به شرکت, همچنین شناخته شده به عنوان قوس تایید شد دوشنبه.

جزئیات بعدی: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در همه کشورها به جز فلوریدا و کالیفرنیا

“تظاهرات مشترک بخشی از فرآیند کسب و به عنوان یک خدمت مهم بررسی و تعادل” TRANSCOM مقامات در بیانیه ای گفت.

قرارداد به عقب کشیده شد و برای بررسی در ژوئن 9 بعد از حداقل یکی از شرکت های که انتخاب شده ادعا شده است که قوس به حال شده است در آینده در آن پیشنهاد داد. به طور خاص, اعتراض, اعلام ARC نشده است و شفاف در مورد آن مالکیت یا مدیران اجرایی که در اجرای آن شرکت مادر Wallenius Wilhelmsen ،

TRANSCOM توافق برای بررسی این اتهامات در یک فرایند شناخته شده به عنوان “اقدام اصلاحی.”

قوس ایالات متحده شرکت تابعه از یک شرکت نروژی Wallenius Wilhelmsen که همچنین دارای دو دیگر شرکت های حمل و نقل — یکی در نروژ و یکی در کره جنوبی — که شده است جریمه برای تثبیت قیمت و تجهیزات بین المللی محموله مناقصه.

اما ARC که برگزار کرده است دولت آمریکا قرارداد برای بیش از 30 سال و حمل و هزاران پوند از محموله نظامی, خدمات, اعضای خانواده کالا و خصوصي وسایل نقلیه است “هرگز متهم از هر گونه ضد رقابتی یا فعالیت های جنایی” یک سخنگوی این شرکت گفت: Military.com در اوایل این ماه.

پس از بررسی اتهامات یک دولت متعاهد افسر به این نتیجه رسیدند که آنها تا به حال هیچ اساس و با توجه به TRANSCOM.

“در طول این دوره از هفته بعد قرارداد افسر و مشاور حقوقی بررسی پاسخ و دیگر اطلاعات مربوطه. پس از یک بررسی کامل از تمام اطلاعات مربوطه قرارداد افسر ساخته شده مستقل تعیین این که اتهامات بی اساس” گفت: ایالات متحده حمل و نقل دستور مقامات در بیانیه ای.

قرارداد تغییر مدیریت همه نظامی را در سراسر جهان کالاهای خانگی محموله به قوس سال 2022 آغاز با نه ماه انتقال تکنولوژی اطلاعات و سیستم های اداری دیگر فرآیندهای.

این قرارداد در حال حاضر به تاخیر افتاده است حداقل 100 روز به عنوان گائو کار کرده و به نقد و بررسی قرارداد اعتراضات واصل در اواخر ماه گذشته توسط دو شرکت که از دست داده بود جایزه, خانه امن, داد, LLC و متصل Global Solutions, LLC.

زمانی که TRANSCOM کشیده قرارداد جایزه قوس باقی مانده اعتماد به نفس است که آنها خواهد بود.

“با دولت قرارداد است و نه غیر منتظره که ناموفق مناقصه در اعتراض به جایزه. ما هیچ دلیلی برای این باور است که در اعتراض به روند تغییر خواهد کرد و نتیجه نهایی این جایزه” نوشت قوس سخنگوی چارلز Diorio در وب سایت شرکت مه 28.

در دوشنبه, قوس مدیران گفت: این شرکت آماده به کار.

“تیم ARC باقی می ماند متعهد به پیشنهاد ما برای ارائه خدمات به مشتریان استثنایی به TRANSCOM و خدمات اعضای” ARC اجرایی اریک Ebeling گفت. “ما مشتاقانه منتظر آغاز به کار در [جهانی کالاهای خانگی قرارداد].”

قرارداد جایزه اولین بار است که پنتاگون برون سپاری کالاهای خانگی و تحویل سیستم مدیریت.

وزارت دفاع نقل مکان کرد به قرارداد خدمات پس از پر سر و صدا 2018 تابستان حرکت های نجومی که منجر به 10 درصد از خانواده های نظامی گزارش از دست دادن شکستگی و یا مسائل دیگر با خود حرکت می کند.

در حالی که TRANSCOM برقرار تعدادی از طرح های بهبود نظامی در حال حرکت روند در نهایت وزارت دفاع تصمیم به خصوصی سازی این تلاش است.

TRANSCOM مقامات گفت: قرارداد “بهبود دسترسی به — و مدیریت — کیفیت ظرفیت برای دیدار با اوج تقاضا و فعال کردن بخش به اضافه نمودن پاسخگویی و مسئولیت فاقد برنامه امروز.”

این شرکت ساخته شده است که این اتهامات پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

دولت دفتر پاسخگویی در 16 ژوئن سال 2020 تایید TRANSCOM درخواست برای بررسی اتهامات که منجر به اخراج از اعتراضات علیه قرارداد اصلی جایزه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: پنتاگون وزن خصوصی نظامی عدد حرکت می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>