پس از McGurk تماس از آزار و اذیت در سوریه ما به طور کلی می گوید: این که بد نیست

سابق ویژه ریاست جمهوری ایران به جهانی ضد داعش ائتلاف در این ماه به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قرار دادن یک توقف به “روزانه” روسیه آزار و اذیت نیروهای ایالات متحده بر روی زمین در سوریه است. اما در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران روز چهارشنبه معاون فرمانده نیروی وظیفه شکست دادن گروه های شبه نظامی گفت: برخوردهای غیر حرفه ای با روس ها در حال نادر در کشور است.

نیروی هوایی مسلح ، ژنرال کنت اکمن گفت که روسیه و نیروهای ایالات متحده انجام عبور از مسیرهای روزانه در شرق سوریه اما تا حد زیادی پایبند قبل از تاسیس deconfliction پروتکل برای جلوگیری از تشدید درگیری نظامی.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی را دریافت F-35 جت را تکذیب کرد ترکیه پس از روسیه خرید موشک

“چه شما ممکن است تماس بگیرید آزار و اذیت است که شما می دانید کمتر از مطلق حرفه ای انجام بین روسیه و ایالات متحده رخ می دهد و در موارد نادر” اکمن گفت. “و آنچه که ما پیدا کردن این است که روس ها رعایت پروتکل هایی است که ما در جای خود قرار داده. آنها پایبند به قوانین از جاده اگر شما خواهد شد رخ می دهد که در سطح تاکتیکی بین ما کاروان. و آن را بسیار نادر است که یک سوء تفاهم باعث برخی بالاتر احساسات و یا نوعی از آزار و اذیت بین دو مجموعه از نیروهای.”

اکمن اضافه شده است که به مرگ یک سرباز آمریکایی در سوریه طی یک روال کاروان عملیات اعلام کرد روز شنبه بود نامربوط به هر حادثه, روسی, آزار و اذیت. او demurred از بیان علت مرگ و اشاره کرد که آن را همچنان تحت بررسی است.

به طور کلی به نظر آمد روز پس از دیپلمات سابق Brett McGurk توییتی یک ویدیو ظاهر می شود برای نشان دادن مبارزه با وسایل نقلیه به شدت کشیدن در برابر ایالات متحده معدن مقاوم در برابر کمین محافظت وسایل نقلیه و یا MRAPs و سربازان روسی به مقابله با نیروهای ایالات متحده ،

“مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف به عنوان نیروهای آمریکایی در سوریه در حال حاضر به صورت روزانه مقابله با روس ها به لطف خود تند و شدید تصمیم به رها کردن 2/3 بار پایدار زمین به پوتین و اردوغان” توییتی McGurk که استعفا به ویژه ریاست جمهوری ایران برای ائتلاف علیه داعش در دسامبر 2018 زیر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام برنامه ای برای خروج از سوریه است. “آقای رئیس جمهور: انتخاب کنید تا به تلفن و بگویید پوتین برای جلوگیری از اذیت و آزار نیروهای ما.”

ارتش سرهنگ Myles Caggins سخنگوی ضد داعش ائتلاف گفت: وظیفه و هدف است که چنین برخوردهای خصمانه محل را چند بار در هر ماه و تا کنون منجر به تشدید بیشتر.

روسیه که پشت رژیم از دیکتاتور سوریه بشار اسد در مخالفت با ایالات متحده افزایش یافته است و حضور خود را در شمال شرقی سوریه پس از یک جزئی ایالات متحده خروج در منطقه در اواخر سال گذشته. در اوایل ماه فوریه مقامات ایالات متحده اذعان کرد که اجرا فهم با روس ها بر روی زمین در سوریه و همچنین در هوا بیش از آن شد در فرکانس افزایش می یابد.

اکمن گفت: تعاملات در هوا نیز به طور کلی باقی مانده در مرزهای با وجود نزدیکی که در آن ایالات متحده و روسیه هوانورد کار گیرند.

“ما بسیار حرفه ای ائتلاف هوانورد ادامه به موفقیت deconflict از روس ها. و به طوری که به شما می دهد یک حس روز به روز در حال پخش از یک airman دیدگاه که من خوشحال هستم به شما ارائه می دهد” او گفت:.

“از زمین چشم انداز است که مخاطب فقط به عنوان مکرر. و بنابراین ما نگرانی نیست در مورد تعداد حوادث; نیروهای ما در حال رفتن برای دیدن هر یک از دیگر در جاده ها در روز و روز را به عنوان ما به دنبال ما به اهداف مربوطه. هدف ما این است که مطمئن شوید که ما رعایت deconfliction پروتکل و ما مطمئن شوید که هیچ یک از کسانی که مخاطبین تبدیل به escalatory.”

اکمن گفت: غلظت کمی از پیکارجویان داعش باقی می ماند در طول مرز شرقی سوریه اگر چه این گروه ضعیف در کل.

“ما می دانیم که باقی مانده از داعش باقی می ماند تا حد زیادی بی اثر; داعش شده است به کاهش سطح پایین شورش است,” او گفت: با استفاده از یک جایگزین نام داعش. “و بنابراین آنچه که ما به عنوان یک ائتلاف به عنوان ما در حال کار را از طریق همکاران ما در سوریه این است که آنها را به دنبال کردن این که آیا آنها به دنبال پناهگاه. … آنچه ما در سوریه دفاعی نیروی همکاران و چه نیروهای ائتلاف به عنوان یک کل باقی می ماند متعهد به ریشه کن کردن آنها را در هر کجا که ما آنها را پیدا کنید. و آن را کاملا موفق بوده است.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: مزدوران روسی در حال کاشت معادن در لیبی به ساحل شورشی رهبر AFRICOM می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>