بعد از زدن رکورد نظامی گرمازدگي موارد ممکن است در کاهش

غش در اثر گرما و خستگی گرما ایجاد یک “تهدید مداوم” به ارتش ایالات متحده و حتی به عنوان موارد از گرما بیماری های مرتبط با به نظر می رسد کاهش در میان سربازان در سال 2019 با توجه به دفاع جدید آژانس بهداشت گزارش.

در 2019, 507 موارد گرمازدگي و 2,174 موارد گرمازدگی تشخیص داده شد در خدمت وظیفه فعال اعضای پایین از یک رکورد 2,792 در سال 2018 از جمله 578 موارد گرمازدگي و 2,214 از خستگی گرما.

با توجه به افزایش شدید گرما بیماری های مرتبط با میان اعضای سرویس بین سال های 2008 تا 2018 از جمله حداقل 17, مرگ و میر, کاهش 2019 به نظر می رسد نشان می دهد که خدمات نظامی با موفقیت پرداختن به تهدید گرما-بیماری های مرتبط با طرح های جدید طراحی شده برای اطمینان از ایمنی پرسنل آموزش در مکان های با درجه حرارت بالا و رطوبت.

مرتبط با: موارد گرما بیماری های مرتبط با افزایش به ویژه در میان تفنگداران دریایی

اما با اشاره به محدودیت های قابل توجهی در داده های خود را مانند یک تغییر در راه خدمات گزارش گرما مربوط به بیماری و عدم وجود داده ها از هفت نظامی امکانات بهداشتی در حال حاضر با استفاده از وزارت دفاع جدید سامانه پرونده الکترونيک سلامت, محققان هشدار داد که “گرما بیماری قابل توجه و مداوم تهدید به سلامت اعضای ارتش ایالات متحده و اثربخشی عملیات نظامی است.”

“فرماندهان واحد کوچک رهبران آموزش کادر و حمایت از پرسنل پزشکی — به خصوص در استخدام آموزش مراکز و تاسیسات با مبارزه با نیروهای نظامی جمعیت-باید اطمینان حاصل شود که اعضای نظامی آنها نظارت و پشتیبانی مطلع هستند در مورد خطرات و پیشگیرانه و مقابله با … نشانه های اولیه و علائم و پاسخگوی اقدامات مربوط به گرما بیماری” آنها نوشت.

بر اساس این گزارش در ماه آوریل پزشکی نظارت گزارش ماهانه از DHA است نیروهای مسلح نظارت بهداشتی شعبه وجود دارد ثبت شده مرگ و میر ناشی از گرما میان ایالات متحده خدمات اعضا در 2019.

نرخ غش در اثر گرما و خستگی گرما بيشتر بود و برای ارتش و سپاه تفنگداران دریایی — 10 برابر میزان نیروی هوایی و نیروی دریایی در مورد سکته گرما — و آنها نیز بالاترین در میان سربازان و کسانی که در مبارزه با سلاح های تخصص مانند توپخانه مبارزه با مهندسی و زره پوش.

جای تعجب نیست که تاسیسات با کمترین تعداد از موارد در کشورهای با گرم درجه حرارت بالا مقدار و تعداد بالا از “پرچم سیاه” از جمله Fort Benning, Georgia; فورت براگ Camp Lejeune و گیلاس نقطه کارولینای شمالی; فورت کمپبل کنتاکی; و فورت پووک, Louisiana. Black flag روز کسانی هستند که هنگامی که درجه حرارت و رطوبت و دیگر ترکیب عوامل بیش از 90 درجه فارنهایت یا بالاتر.

وجود 72 مورد از گرما بیماری های مربوط در عراق و یا افغانستان در سال 2019 از جمله یکی از گرمازدگي و 71 از خستگی گرما — هفت حرارت کل مربوط به موارد نسبت به سال گذشته و دوم تنها در پنج سال گذشته به سال 2016 که 75 مورد.

پیگیری یکی دیگر از گرما مربوط به وضعیت exertional rhabdomyolysis DHA محققان دریافته اند که موارد گزارش شده نیز کاهش یافته است در سال 2019. در سراسر این خدمات وجود دارد 512 موارد exertional rhabdomyolysis در سال 2019. این وضعیت است که می تواند رخ می دهد در طی فعالیت های شدید بدون هیدراتاسیون کافی باعث تفکیک عضلات و احتمالا نارسایی کلیه رخ داده است که اغلب در میان سربازان و تفنگداران دریایی با بیش از نیمی از موارد در پنج سال گذشته رخ داده در Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره, South Carolina.

زیر تعدادی از غم انگیز گرما مربوط به مرگ و میر در دهه گذشته در میان نیروهای ایالات متحده — تلفات تا حد زیادی در نظر گرفته شده توسط جامعه پزشکی قابل پیشگیری شود — خدمات راه اندازی طرح تمرکز گرما بیماری های مرتبط با.

اعضای خدمات آموزش علائم هشدار دهنده بیماری از جمله آموزش در چه مقدار آب برای نوشیدن بسته به نوع فعالیت و تنظیم برنامه تمرین برای جلوگیری از خطرناک سطوح از گرما و رطوبت.

با توجه به DHA بالا 10 پایگاه برای گرما بیماری های مربوط به سال های 2015 تا 2019 شد:

  • Fort Benning (1,757 موارد 14.2 درصد از کل)
  • فورت برگ (1,087 موارد 8.8%)
  • دریایی سپاه Base Camp Lejeune/Marine Corps Air Station گیلاس نقطه N. C. (865 موارد 7%)
  • فورت کمپبل (752 موارد 6.1%)
  • فورت پووک (652 موارد 5.3%)
  • Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره/Marine Corps Air Station, Beaufort, S. C. (637 موارد 5.2%)
  • دریایی سپاه, پایگاه پایگاه پندلتن ، (531 موارد 4.3%)
  • فورت هود تگزاس (341 موارد 2.8%)
  • دریایی سپاه, پایگاه Quantico, ویرجینیا (273 موارد 2.2%)
  • پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland تگزاس (272 موارد 2.2%)

ارتش برگزار شد ، “حرارت” فروم در سال 2017 و ایجاد جنگجو گرما و اعمال مربوط به رویداد مشارکتی و Fort Benning گرما مرکز در سال 2019 در حالی که سپاه تفنگداران دریایی راه اندازی یک “گرما و سرما و استرس در برنامه پیشگیری از آسیب” در سال 2015.

در عین حال با وجود این اقدامات هزاران نفر از اعضای سرویس همچنان در کنار هر سال توسط حرارت مربوط به بیماری ها و صدمات. مقامات می گویند که با توجه به خواسته های آموزش نظامی و عملیات آن را که انتظار می رود اما می تواند به کاهش.

“این است که یک هدف غیر واقعی برای جلوگیری از همه exertional گرما صدمات در ارتش. آماده به مبارزه در هر نقطه warfighter باید آموزش دیده در طیف وسیعی از شرایط از جمله محیط های داغ” نوشت ارتش مسلح ، دیوید DeGroot با مارتین ارتش بیمارستان جامعه در Fort Benning و بازنشسته ارتش سرهنگ فرانسیس اوکانر یک پزشک با خدمات نظامی دانشگاه علوم سلامت.

“این [ارتش مراکز] هستند و ایده آل قرار به حمایت از تلاش ها برای کاهش شدت به عنوان آنجا که ممکن است و برای از بین بردن همه گرما و مرگ و میر ناشی از در ارتش” آنها نوشت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: مقامات آمریکایی هشدار می دهند از آب و هوا خطر ابتلا به تهمت و رد آن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>