پس از 6 ماه نیروی دریایی در نهایت یک غیر نظامی رهبر

یک دریاسالار بازنشسته شد سوگند به عنوان 77 سالگی کری روز جمعه پس از دو خدمت به مردم در موقعیت استعفا داد و در میان جنجال در طول شش ماه.

Kenneth Braithwaite سفیر سابق و بازنشسته rear admiral در زمان راس به عنوان نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی’ top غیر نظامی رهبر در یک مراسم کوچک در پنتاگون. آن را نشانه اولین بار دریا خدمات داشته اند را تایید کرد وزیر امور خارجه در بیش از شش ماه پر سر و صدا پس از ریچارد V. اسپنسر خواسته شد تا استعفا از پست در ماه نوامبر.

جزئیات بعدی: ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

در یک پیام جمعه به ملوانان و تفنگداران دریایی Braithwaite به نام خود تحلیف “افتخار زندگی من است.” او را پله به نقش او گفت: به عنوان کشور چهره چالش های قابل توجهی.

“ملت ما است تا در مقابل شاید بزرگترین آزمون از ما تعهد به آرمان عزیز بیش از هر زمان در تاریخ ما … مطمئنا پس از پایان جنگ جهانی دوم,” او نوشت. “ما باید درک کنیم این چالش برای همه است و همه آن را ارائه کمین در سایه فریب یا اعماق نادرستی.”

Braithwaite بود که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در نروژ قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال گذشته که او را نامزد به جای اسپنسر.

یک آکادمی نیروی دریایی فارغ التحصیل Braithwaite از بازنشسته نیروی دریایی در سال 2011. او پرواز ماموریت ردیابی زیردریایی شوروی در غرب اقیانوس آرام و اقیانوس هند قبل از ساخت یک سوئیچ به امور عمومی در اواخر 1980s.

Braithwaite گفت: نمایندگان مجلس در طول سه ماهه آخر سال که او متعهد به رفع آنچه که او به نام “شکست از رهبری” در نیروی دریایی به عنوان خدمات دست و پنجه نرم با یک میزبان از مشخصات بالا فجایع و رسوایی بیش از چند سال گذشته.

چربی لئونارد رسوایی فساد که در آن پرسنل نیروی دریایی در زمان هدیه در ازای طبقه بندی اطلاعات بر روی کشتی حرکات; در سال 2017 برخورد کشتی در اقیانوس آرام; مشخصات بالا حقوقی جنگ و بحران اخیر روی عرشه یک ناو هواپیمابر “همه نشان دهنده یک شکست در اعتماد افراد پیشرو در خدمات” Braithwaite گفت.

خود را اولویت شماره 1 او اضافه خواهد شد به “بازگرداندن مناسب فرهنگ در نیروی دریایی ایالات متحده.”

“من نمی خواهد می گویند آن را شکسته است.” “من فکر می کنم آن مخدوش شده است. من فکر می کنم حوادث در طول چند سال گذشته کمک کرده اند ببینید که رخ می دهد. … من مطمئن شوید که من در آن دوباره.”

ارتش خبرگزاری جیمز مک فرسون به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی از ماه آوریل هنگامی که توماس Modly سابق نیروی دریایی وزارتخانه استعفا داد. بود که پس از Modly بحث برانگیز تصمیم به حذف ناو هواپیمابر تئودور روزولت افسر فرمانده در طول شیوع رمان coronavirus موارد در کشتی.

Modly خدمت کرده بود به عنوان سرپرست و کری پس از ماه نوامبر زمانی که اسپنسر پایین پا بیش از مدیریت سابق نیروی دریایی مهر و موم ادی گالاگر است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید نیروی دریایی منشی انتخاب یک مبارزه با دامپزشک که به دنبال اتحاد جماهیر شوروی Subs

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>