مقامات افغان: حمله طالبان به ایست بازرسی ارتش, کشته شدن 6

افغانستان — طالبان با حمله به یک پاسگاه ارتش افغانستان در شرق ولایت لغمان کشته شدن شش سرباز و زخمی شدن پنج دولت روز دوشنبه گفت:.

طالبان مسئولیت این حمله را که روز یکشنبه شب تنها چند روز پس از آمریکا و نماینده ویژه در مذاکرات با طالبان در قطر reemphasized نیاز برای کاهش خشونت است.

در این بیانیه از افغانستان وزارت دفاع گفت: سربازان تحت فشار قرار دادند پشت مهاجمان اضافه کرد که طالبان نیز دچار تلفات اما بدون ارائه چهره های خاص.

هفته گذشته ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد در دیدار با نمایندگان طالبان در دوحه پایتخت کشورهای عرب به دولت قطر که در آن شورشیان حفظ یک دفتر سیاسی. وی تاکید کرد نیاز به یک آتش بس و پس از دوحه خلیل زاد همچنین در بازدید از اسلام آباد و دهلی نو به بحث در مورد روند صلح افغانستان با پاکستان و هند در افغانستان ،

روز دوشنبه چهار بمب یکی در زیر قرار داده شده یک سطل زباله و سه تن دیگر کنار جاده رفت و خاموش در شمال کابل و زخمی شدن چهار غیر نظامی از جمله یک کودک افغانی, مقامات گفت.

کنار جاده بمب بودند در فاصله 10-20 متر (متری) از یک دیگر گفته سخنگوی پلیس کابل Ferdaws فرامرز. زخمی فرزند 12 ساله او گفت و افزود که پلیس در حال جستجوی منطقه ای که در آن بمب زده.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این بمب گذاری ها و اهداف خود ناشناخته باقی مانده است. هر دو طالبان و گروه دولت اسلامی در حال فعال در کابل و اطراف آن و هر دو غالبا هدف نظامی و غیر نظامی.

کابل شاهد چندین پایین در مقیاس حملات بیش از هفت روز گذشته از جمله انفجار دو نارنجک دستی در شب یکشنبه در غرب کابل. وجود دارد هیچ تلفات در این حمله به گفته طارق آرین سخنگوی وزارت کشور.

پنجشنبه گذشته یک موشک هدف قرار دادند یک ایستگاه برق و دو بمب کنار جاده ای می رفت در مناطق مختلف کابل نیز باعث تلفات. هیچ کس مسئولیت این حملات.

در روز شنبه یک فرد مسلح آتش گشودند به غیرنظامیان در شرق ولایت پکتیا کشته شدن سه نمازگزاران بودند که بازگشت به خانه بعد از شب نماز گفت: والی سخنگوی عبدالله حسرت. وجود دارد هیچ ادعای مسئولیت و حسرت گفت: تحقیقات در جریان بود.

در ضمن تبادل زندانیان بین دولت افغانستان و طالبان همچنان ادامه دارد و تحت یک قرارداد امضا شده در ماه فوریه بین آمریکا و طالبان در قطر. این قرارداد تصریح می کند که دولت رایگان 5000 طالبان زندانی در حالی که شورشیان به انتشار 1,000 اسیران یک ارز است که انتظار می رود منجر به داخل افغانستان مذاکرات است.

تبادل آمده است در مراحل و تا کنون و دولت در کابل می گوید آن را آزاد 1,000 طالبان زندانیان. شورشیان را تایید کرد انتشار 300 اعضای طالبان.

برای بخشی خود را طالبان می گویند که آنها باید آزاد 225 از اسیران برگزار شده توسط شورشیان از جمله افغانستان دفاع و امنیت پرسنل و اعضای. دولت افغانستان روز دوشنبه تایید کرد انتشار 171 مردم برگزار شد توسط طالبان از جمله 105 اعضای دفاع و نیروهای امنیتی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط TAMEEM اخگر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>