افغانستان: حمله انتحاری در, کشته شدن 3 غیر نظامی در کابل

افغانستان — یک بمب گذار انتحاری روز چهارشنبه هدفمند یک پایگاه متعلق به نیروهای در جنوب حومه پایتخت افغانستان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

افغانستان — یک بمب گذار انتحاری روز چهارشنبه هدفمند یک پایگاه متعلق به نیروهای در جنوب حومه پایتخت افغانستان کشته شدن دست کم سه غیر نظامی و زخمی شدن 15, مقامات گفت.

دولت مقصر طالبان برای حمله صورت گرفت که یک روز پس از این کشور وزیر دفاع و فرمانده نیروهای ایالات متحده در افغانستان بازدید از این مرکز.

بمب گذاری اتفاق افتاد خارج از این پایگاه برای کماندوهای ارتش به عنوان غیر نظامی و پیمانکاران شاغل در این تاسیسات در خارج از منتظر, به, پایه, به گفته یک مقام نظامی صحبت خواست نامش فاش نشود به او مجاز به صحبت کردن با رسانه ها در مورد حمله.

طارق آرین سخنگوی وزارت کشور گفت: این سایت از بمب گذاری در استان Asyab منطقه و سرزنش طالبان برای حمله خواستار آن جنایت علیه بشریت است.

"هدف بود که به احتمال زیاد پایه خود را, اما بمب افکن موفق به رسیدن به هدف خود و به جای کشته شدن غیر نظامیان بی گناه," آرین گفت.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله اما هر دو طالبان و گروه دولت اسلامی در حال فعال در کابل و اطراف آن و بارها و بارها رخ داد های نظامی و غیر نظامی و اهداف.

در روز سه شنبه افغانستان وزیر دفاع ژنرال اسدالله خالد و فرمانده نیروهای ایالات متحده در افغانستان ایالات متحده ژنرال اسکات میلر در بازدید از این پایگاه به عنوان شناخته شده ارتش تکاور سپاه, ستایش دستاوردهای کماندوهای افغان و تعهد خود را در دفاع از کشور است.

همچنین روز شنبه یک بمب چسبنده متصل به وسیله نقلیه منفجر جاهای دیگر در کابل و زخمی شدن سه غیر نظامی با توجه به Firdaus فرامرز سخنگوی فرمانده پولیس کابل. هیچ کس مسئولیت این حمله.

طالبان همچنان به حمله به پاسگاههای امنیتی حتی به عنوان ایالات متحده و ناتو در ادامه با خروج نیروهای نظامی که قرار است تکمیل شود در سال آینده تحت یک قرارداد امضا شده در پایان ماه فوریه بین صلح ایالات متحده فرستاده زلمای خلیل زاد و طالبان.

روز یکشنبه خلیل زاد به نام این کشور را از اختلافات رهبران سیاسی به مجموعه ای از تفاوت های خود را کنار گذاشته و به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و پیشبرد صلح امضا توافق با طالبان است.

او گفت: رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله که هر یک خود را اعلام ویکتور در ماه سپتامبر انتخابات باید "قرار دادن منافع این کشور پیش از خود" در طول ماه رمضان که هفته گذشته آغاز شد.

او از دولت خواست و طالبان برای انجام یک تبادل زندانیان که بخشی از ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق. این توافقنامه خواستار آزادی 5,000 طالبان زندانیان و 1000 پرسنل دولتی برگزار کردند.

به تاریخ غنی منتشر کرده است 550 زندانیان بر اساس سن ابتلا به این ویروس و زمان خدمت در پشت میله های زندان. طالبان گفته اند اگر آن منتشر شد در میان زندانیان مورد اشاره در قرارداد. به سهم خود طالبان را آزاد 60 زندانیان.

در بیانیه روز شنبه طالبان ابراز نگرانی کرد که coronavirus می تواند گسترش بدون کنترل در افغانستان زندانها و خواست بین المللی حق سازمان به عمل به سرعت به صرفه جویی در زندگی می کند.

"اگر رمان coronavirus بودند برای ورود به این زندانها آن را ثابت کند می تواند فاجعه بار" بیانیه ای گفت:.

شورشیان همچنین تحویل یک تهدید محجبه گفت: آنها خواهد انتقام دقیق "بر دل سرد دشمن" اگر زندانیان طالبان از دست دادن زندگی خود به این ویروس.

افغانستان گزارش کرده است 1,939 موارد و 58 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ali neaz یوسف در قاهره و Tameem اخگر در افغانستان کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رحیم FAIEZ از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب