فعال-سربازان وظیفه خارج باقی می ماند DC به عنوان نیروی گارد رشد می کند

بیش از 100 ، 000 سرباز گارد ملی در حال حاضر فعال برای ماموریت های سراسر کشور و نیروی گارد در داخل واشنگتن برای حمایت از اجرای قانون را به تقریبا 3000 شنبه شب به تظاهرات ادامه رئیس گارد ملی اداره گفت.

نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel گفت: حدود 1,500 اضافی سرباز گارد از ایندیانا, کارولینای جنوبی و تنسی در حال پیوستن به این پاسخ تلاش در واشنگتن تقویت کننده به طور کامل فعال سی نیروی گارد و موجب افزایش از یوتا و نیوجرسی گارد در حال حاضر بر روی زمین است.

جزئیات بعدی: تنسی گارد ذخیره کردن سپر ضد شورش در درخواست از معترضان

“بدیهی است که این بسیار تاریخی پاسخ از گارد ملی” Lengyel به خبرنگاران گفت: در یک تماس صبح روز سه شنبه.

دوشنبه شب تظاهرات در واشنگتن — بخشی از یک ملی جنبش اعتراضی پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس-دیدم “کاهش خشونت” از قبلی شب Lengyel گفت: حتی در حالی که تعداد فزاینده پیوست کردند.

در ضمن فعال وظیفه نیروهای کمکی به منطقه شنبه خارج باقی می ماند سی و هنوز دستور داده شده است برای حمایت از اجرای قانون در این منطقه یکی از مقامات ارشد پنتاگون گفت.

“وجود دارد فعال وظیفه نیروهای خود در منطقه قرار داده شده در یک وضعیت هشدار” این مقام گفت.

این مقام افزود که نیروهای نظامی واقع در پایگاه های خود در داخل منطقه پایتخت ملی اما در خارج از منطقه در انتظار یک درخواست برای حمایت از. Military.com گزارش روز دوشنبه که پلیس نظامی از هجدهم هوابرد سپاه شده بود اعزام از فورت براگ در کارولینای شمالی; گزارش شده است که این فعال-سربازان وظیفه در هشدار مجموع 200 تا 250.

دیگر مقام ارشد نشان داد که وجود دارد قابل توجه علاقه ای به محدود کردن نظامی اعتراض پاسخ به گارد اجتناب از این مسئله پس Comitatus که مانع از 10 عنوان سربازان از بودن در اجرای قانون ظرفیت در بسیاری از شرایط است.

“ما واقعا می خواهم برای دیدن این اقامت یک گارد ملی در پاسخ به حدی است که ما باید برای قرار دادن هر گونه نیروهای لباس شخصی در برابر آن” این مقام گفت.

سر از سی گارد ملی ، ژنرال ویلیام واکر مسئول تمام نیروهای نظامی فعال در منطقه کلمبیا مقامات گفت: یک تناقض آشکار از نظرات ساخته شده است به روز شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: در یک گفتگو با دولت فرمانداران که او تا به حال قرار داده شده رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley “مسئول است.” واکر در انتخابات گفت: در روز سه شنبه تماس, پاسخ به, ارتش, منشی, رایان مک کارتی.

هیچ سرباز گارد مجروح شدند در روز دوشنبه تظاهرات Lengyel گفت.

در سی رسمی گفت: اعضای گارد انجام شده هیچ nonlethal مهمات از جمله گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی اگر چه برخی از آنها مسلح با sidearms و تفنگ به حمایت مقامات اجرای قانون است.

“وجود دارد از 1200 گارد ملی و نیروهای مستقر در سراسر منطقه شب گذشته اما وجود دارد به مراتب بیشتر از اجرای قانون” دیگر مقام گفت. “ما در حمایت … شرکت واقع با اجرای قانون به طور کلی به تعداد مساوی.”

در سراسر کشور برخی از 42,000 از اعضای گارد باقی می ماند فعال برای ماموریت های مربوط به رمان coronavirus پاسخ. بیش از 18,000 دیگران در حال حاضر فعال برای حمایت از اجرای قانون در تظاهرات در شهرهای سراسر کشور, مقامات گفت و مانده در حال حمایت از سنتی ماموریت. برخی از ایالت ها و مقامات تایید کرده اند کاهش یافته است درخواست برای ارسال نیروهای نظامی به دی سی, در تصمیم گیری های آنها به عنوان وزن دولت اولویت ها و نیازهای مقابل بپرسید. این کشورها عبارتند از نیویورک و دلاور در میان دیگران.

در این زمان ماموریت نمایندگی بزرگترین گارد فعال سازی پس از طوفان کاترینا در سال 2005 زمانی که برخی از 50,000 بودند فعال طوفان و پاسخ و یکی دیگر از 100,000 اعزام به عراق و افغانستان. اما حتی با 100000 نفر از اعضای گارد در حال حاضر عملیاتی درگیر در انتخابات گفت: وجود حاشیه به اجرای تمام ماموریت.

“تمام متحده گزارش که به صورت عادی داخلی انتظار می رود فعالیت های همه رو به اندازه کافی برای رسیدگی به آن چیزهایی که” یک مقام رسمی گفت. “ما به وضوح هنوز هم به حمایت فعال و استقرار مسئولیت. جواب کوتاه این است که ما نمی کوتاه; نه ما نه با توجه به آوردن کسی به خانه.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: پنتاگون سفارشات فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>